Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 22:44:10
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: klon Marshall 1959 Super Lead 100W  (Prečítané 12271 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #15 kedy: 12. Jún , 2018, 11:13:28 »

Do rohov treba tie hranolceky vlepit. Lepeny spoj je urcite pevnejsi ako srobovany, teda ak pouzijes dobre lepidlo na drevo.
ja obdivujem, ze si sa pustil na navijania transformatorov. hlavne vystupaka :) robil si reverse engineering, ci mas k tomu navijacie predpisy? nemal si problem so zeleznym chassi? niekde som cital, ze treba spravne rozmiestnit komponenty, lebo to zelezo robi problemy.

Za svoj zivot som navinul a previnul asi tonu kadejakych trafakov, cize mam uz ako take skusenosti  Bavím sa skvele

To ze zelezne sasi robi problemy pocujem prvy krat. Skôr mam pocit ze hlinikove sasi je jak z mechanického ,tak aj z elektromagnetickeho hladiska nevhodny material.
Terajsie hlinikove sasi na hand wired su sice hlinikove ,ale tusim iba na kombach ,ale mal som si moznost vsimnut ze na marsaloch v rohoch su zavarene kvôli mechanickej pevnosti co v beznej praxi ani neviem kto by mi v takejto pozidavke vyhovel.
PS: nejdu mi nahrat fotky, tak na to serem.
« Posledná zmena: 13. Jún , 2018, 02:51:35 od brdo prvy » Zaznamenané
stevo
nováčik
*
Príspevkov: 14


« Odpoveď #16 kedy: 20. November , 2018, 15:49:19 »

Krasne citanie. Ked budes mat koncert kde sa to bude dat pocut, daj vediet.

Zdar, tak 15.12.2018 budeme hrat v Bratislave v Aligatore, takze bude moznost pocut to nazivo. Kapela KRKSIZLOM.
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.03 sekund, 23 otázok.