Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
22. September , 2024, 00:05:39
Strán: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dorian Gray - koncerty  (Prečítané 57049 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #240 kedy: 13. September , 2008, 10:02:58 »

jasne  vyborne boli aj kulturne vlozky :D mame fajn videa, zazitky, proste prijemny vecer.. Len nechapem kde boli vsetci ti co tu vypisovali jak strasne radi dojdu a pod. pitchoviny.. :D Inak Dorian, preco ako firemny hrac fenderu si hral na Gibsone, hlave Soldano a Randall boxe? :D
kaolko, ja aj exhumer sme pekne vpredu boli :) a k aparature: lebo to hralo hovadsky dobre  Som metlak
inak bedna nebola peavey?
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #241 kedy: 13. September , 2008, 10:38:51 »

koncert bol uzasny...zvuk bol super...len v prvom songu to piskalo..ale to nevadi..aj balet sa dal..no proste super vecer :)
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #242 kedy: 13. September , 2008, 10:39:52 »

jasne  vyborne boli aj kulturne vlozky :D mame fajn videa, zazitky, proste prijemny vecer.. 

 :). Aj mne sa velmi páčil koncert!
« Posledná zmena: 14. September , 2008, 09:41:45 od brambora » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #243 kedy: 13. September , 2008, 10:49:02 »

kaolko, ja aj exhumer sme pekne vpredu boli :) a k aparature: lebo to hralo hovadsky dobre  Som metlak
inak bedna nebola peavey?

hmm vadim hral na aparate gitaristu z janesession (miro myslim sa vola) box mal Randall sa mi zda.. vcelku fajn len pri solach trosku preonakvene zachodovym reverbom..  :)
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #244 kedy: 13. September , 2008, 21:42:40 »

takze dnesny koncert v DCA bol paradny - parada Dorian Gray, aj dobre prupovidky Vadim  Bavím sa skvele aj zvysne kapelky boli dobre. jedine co bolo nahovno bola ta kosa, ale nuz, co sa dalo robit  :) a zvuk bol takisto paradny, sice mi potom Vadim povedal, ze jemu sa zvuk az tak nepacil. pretoze ten aparat co ma, hra podla jeho slov rozne na roznych miestach, ale mne pacil  :)
Zaznamenané

load
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 80


« Odpoveď #245 kedy: 13. September , 2008, 22:24:49 »

takze dnesny koncert v DCA bol paradny - parada Dorian Gray, aj dobre prupovidky Vadim  Bavím sa skvele aj zvysne kapelky boli dobre. jedine co bolo nahovno bola ta kosa, ale nuz, co sa dalo robit  :) a zvuk bol takisto paradny, sice mi potom Vadim povedal, ze jemu sa zvuk az tak nepacil. pretoze ten aparat co ma, hra podla jeho slov rozne na roznych miestach, ale mne pacil  :)

Aj mne sa pacil koncert... len ta STRASNA zima... No ale fajn. Skoda ze nebol ma konci este pridavok... aj som krical ale asi malo  :) No tak zas nabuduce a super koncerte. Alebo skor asi na hodine prstolamov  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 13. September , 2008, 22:25:05 od load » Zaznamenané
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #246 kedy: 14. September , 2008, 03:19:17 »

jasne  vyborne boli aj kulturne vlozky :D mame fajn videa, zazitky, proste prijemny vecer.. Len nechapem kde boli vsetci ti co tu vypisovali jak strasne radi dojdu a pod. pitchoviny.. :D Inak Dorian, preco ako firemny hrac fenderu si hral na Gibsone, hlave Soldano a Randall boxe? :D

bol by som trosku taktnejsi na tvojom mieste !! ale odpoviem ti. Mam dve kapely a v jednej  s nich hram vyhradne na fender (VPB sa to vola) a za druhe dosku co som natocil na gibsonoch a este som nebol hracom fenra musim v ramci toho zvuku prezentovat na gibsone, ci mas iny nazor?  Neser ma!
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #247 kedy: 14. September , 2008, 03:20:25 »

takze dnesny koncert v DCA bol paradny - parada Dorian Gray, aj dobre prupovidky Vadim  Bavím sa skvele aj zvysne kapelky boli dobre. jedine co bolo nahovno bola ta kosa, ale nuz, co sa dalo robit  :) a zvuk bol takisto paradny, sice mi potom Vadim povedal, ze jemu sa zvuk az tak nepacil. pretoze ten aparat co ma, hra podla jeho slov rozne na roznych miestach, ale mne pacil  :)

piskanie sposobil zvukar na odposluchoch. o aparate to plati, co si napisal.. dik za podporu.. hlavne, ze sme sa stretli "face to face" a prezili sme pekny vecer s rock n rollom znacky DORIAN GRAY  Ja som čert..
« Posledná zmena: 14. September , 2008, 03:33:37 od Dorian » Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #248 kedy: 14. September , 2008, 08:36:09 »

bol by som trosku taktnejsi na tvojom mieste !! ale odpoviem ti. Mam dve kapely a v jednej  s nich hram vyhradne na fender (VPB sa to vola) a za druhe dosku co som natocil na gibsonoch a este som nebol hracom fenra musim v ramci toho zvuku prezentovat na gibsone, ci mas iny nazor?  Neser ma!

nieco mi uslo ci co? jak ze taktnejsi? :D sa len pytam, ne?
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #249 kedy: 14. September , 2008, 09:37:56 »

pretoze ten aparat co ma, hra podla jeho slov rozne na roznych miestach,
  Special Edition ? Žmurk
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #250 kedy: 14. September , 2008, 10:20:27 »

Dorian daj si do Fendra minihumbucker a mozes odohrat vsetko na Fendri.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #251 kedy: 14. September , 2008, 12:42:16 »

  Special Edition ? Žmurk

nie zvukar ( moj byvaly ucitel gitary  :) ) mi spominal, ze tam bol problem so zemami. a nemohli tahat aparaturu z jednej fazy, takze im to potom sposobovalo problemy s brumom. tak aparat tiez nemusel hrat dobre skrz tu zem zlu. ty si tam bol/nebol ?
Zaznamenané

Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #252 kedy: 14. September , 2008, 14:06:57 »

Adam Rišo mi spomínal že aj baletné kreacie pri koncerte boli.Labutie jezero či čo.  :)
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #253 kedy: 14. September , 2008, 14:07:38 »

Adam Rišo mi spomínal že aj baletné kreacie pri koncerte boli.Labutie jezero či čo.  :)
no jasne..barborka nam zatancovala Bavím sa skvele
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #254 kedy: 14. September , 2008, 14:12:09 »

Ona môže.Dievča ako ona to iste graciôzne zvládla v rytme.Zasa som prišiel o niečo.  Smútim Ale viac ma mrzí že som nemohol na koncert.Teraz tak skoro v blave nebudú.Rišo si velmi chválil.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Strán: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.084 sekund, 22 otázok.