Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
16. September , 2024, 10:11:54
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 27 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Na com momentálne makáte?  (Prečítané 82110 krát)
0 užívateľov a 9 Hostí prehliada túto tému.
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #120 kedy: 08. August , 2006, 12:29:29 »

homar napísal:
Citácia
kewin napísal:
Citácia
momentalne nemakam na nicom, chcel by som nejakeho hendrixa, poradte nieco od neho


voodoo child:whistle:


Sice of topic ale nieje to nahodou voodoo chile, pokial ja viem.AJ rene lacko pouziva tento nazov. A na stretol som sa s nim na viacerych hendrixovych strankach.

Momentalne makam na vlastnej tvorbe v style hardrocku bluesu  a jazz rocku, len chcem tomu dat dobre slova aby to malo ducha.

Dalej cvicim sola-smoke on the warter-made in japan, burn, jump, crossroads, a niektore behy zo steve morse solo-Dp-total abandon
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Hosť
« Odpoveď #121 kedy: 08. August , 2006, 13:57:07 »

tomino napísal:
Citácia
homar napísal:
Citácia
kewin napísal:
Citácia
momentalne nemakam na nicom, chcel by som nejakeho hendrixa, poradte nieco od neho


voodoo child:whistle:


Sice of topic ale nieje to nahodou voodoo chile, pokial ja viem.AJ rene lacko pouziva tento nazov. A na stretol som sa s nim na viacerych hendrixovych strankach.

Momentalne makam na vlastnej tvorbe v style hardrocku bluesu  a jazz rocku, len chcem tomu dat dobre slova aby to malo ducha.

Dalej cvicim sola-smoke on the warter-made in japan, burn, jump, crossroads, a niektore behy zo steve morse solo-Dp-total abandon


...je to Woodoo Child - Slight Return...B). na origos obale albumu takze aj Lacko sa moze mylit....Popiskujem si
Zaznamenané
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #122 kedy: 08. August , 2006, 14:26:44 »

Dugo napísal:
Citácia
tomino napísal:
Citácia
homar napísal:
Citácia
kewin napísal:
Citácia
momentalne nemakam na nicom, chcel by som nejakeho hendrixa, poradte nieco od neho


voodoo child:whistle:


Sice of topic ale nieje to nahodou voodoo chile, pokial ja viem.AJ rene lacko pouziva tento nazov. A na stretol som sa s nim na viacerych hendrixovych strankach.

Momentalne makam na vlastnej tvorbe v style hardrocku bluesu  a jazz rocku, len chcem tomu dat dobre slova aby to malo ducha.

Dalej cvicim sola-smoke on the warter-made in japan, burn, jump, crossroads, a niektore behy zo steve morse solo-Dp-total abandon


...je to Woodoo Child - Slight Return...B). na origos obale albumu takze aj Lacko sa moze mylit....Popiskujem si


Je to mozne uvazdaju nazvy-voodoo chile a voodoo child (slight return).Ale povodna piesen je myslim voodoo chile kedze vysli obe na jednom albume electric ladyland a kedze voodoo chile bola umiestnena skorej predpokladam ze slight return znamena improvizacka na temu tejto piesne atiez bola umiestnena na zaver tejto dosky.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Hosť
« Odpoveď #123 kedy: 01. Október , 2006, 14:16:22 »

Children Of Bodom ...songy z albumu HATE CREW DEADROLL ..six poundera a trapim sa s chockenhold a hate crew deadroll :unsure:
Zaznamenané
hammetko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 282



« Odpoveď #124 kedy: 01. Október , 2006, 20:13:35 »

Paul gilbert- Intense rock 1 ale ide to pomaly....moc casu nemam ale snazim sa:)
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #125 kedy: 01. Október , 2006, 20:44:29 »

dnes som cvicil ten hnusny C7 rozklad z montyho cardasu...ble :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #126 kedy: 01. Október , 2006, 21:11:07 »

astaroth777 napísal:
Citácia
Children Of Bodom ...songy z albumu HATE CREW DEADROLL ..six poundera a trapim sa s chockenhold a hate crew deadroll :unsure:


ou;) good luck.. ja som sa akoze pustil do Warhearts, uvidime do kedy ma to bude bavit...kedze tie arpegia.. :woohoo: hlavne ze je sranda, ked sa do toho pri tom zapocuvam ake sracky produkujem..Beeee
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2387



« Odpoveď #127 kedy: 02. Október , 2006, 07:03:30 »

Naposledy som cvičil pravú ruku-v Zore na Budvare.
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #128 kedy: 02. Október , 2006, 10:45:28 »

MNe doniesol ucitel lahodku najhrubsieho zrna - Francesco Tarrega - Spomienky na Alhambru, krasne brutal tremolo od zaciatku do konca...
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #129 kedy: 02. Október , 2006, 11:10:00 »

midnightstranger napísal:
Citácia
MNe doniesol ucitel lahodku najhrubsieho zrna - Francesco Tarrega - Spomienky na Alhambru, krasne brutal tremolo od zaciatku do konca...


Krásna vec. Žmurk
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #130 kedy: 23. Október , 2006, 22:18:57 »

teraz 2 sola : Aces high-Iron maiden
                    Are you gonna go my way(ktore sa mi furt nedari nejak dostat do tempa)
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #131 kedy: 23. Október , 2006, 22:39:32 »

ja cvicim kliky. :sick:
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #132 kedy: 23. Október , 2006, 22:46:23 »

roberto napísal:
Citácia
ja cvicim kliky. :sick:


uz zas? ci este stale.
Zaznamenané

o-yep sro
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #133 kedy: 27. Október , 2006, 20:35:02 »

kazdy den, kazdy den..
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #134 kedy: 28. Október , 2006, 00:01:45 »

to už ti asi neostane čas na gitaru... Žmurk
Zaznamenané

Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 27 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.258 sekund, 22 otázok.