Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
23. September , 2024, 22:22:09
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vyska strun  (Prečítané 9374 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #15 kedy: 24. Marec , 2010, 09:15:45 »

Ja mam struny od hmatnika asi 0.5 cm...a odbre sa mi hrá..ale kedschytím nejaku inu gitaru čo ma vyššie tak sa mi struny pri bendovani zarívaju pod nechty...zvyknem si na to po čase?

najvyssie orakulum knazna Imenotepa odpoveda takto: ano, zvyknete si na to po case mlady muz, ale budete musiet obetovat mnoho..  mnoho casu, energie a budete spociatku karmicky velmi trpiet. v druhej dekade vaseho auralneho zivota sa ale veci obratia k lepsiemu. Budete sa mat ako Tiger Woods, budete bohaty a cierny..
« Posledná zmena: 24. Marec , 2010, 09:25:26 od kaolko » Zaznamenané

sv.Patrik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 234



« Odpoveď #16 kedy: 24. Marec , 2010, 09:20:26 »

Ach
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #17 kedy: 24. Marec , 2010, 09:25:06 »

co cakas za odpoved.. mozno si na to zvyknes mozno nie.. ja si inak nastavujem vysku strun tak aby som mal pri vytahovani strunu v strede bruska asi cca.. cize ani to neni ze by som ich podoberal a zas ani opacne..kd vytiahhnes strunu G tak strunu D co je nad nou mam tak nejak asi..  asi to riesis zbytocne ze ci si zvyknes odpoved moze byt aj ano aj nie zalezi ako intenzivne hras, niekto sa ani po 10 rokoch nenauci poriadne lyzovat aj ked chodi na kopec kazdu sezonu
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #18 kedy: 24. Marec , 2010, 11:08:48 »

najvyssie orakulum knazna Imenotepa odpoveda takto: ano, zvyknete si na to po case mlady muz, ale budete musiet obetovat mnoho..  mnoho casu, energie a budete spociatku karmicky velmi trpiet. v druhej dekade vaseho auralneho zivota sa ale veci obratia k lepsiemu. Budete sa mat ako Tiger Woods, budete bohaty a cierny..

....dpc.....  ha ha ha
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
sv.Patrik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 234



« Odpoveď #19 kedy: 24. Marec , 2010, 12:39:28 »

super je to ked máš doma aspon dve odlišné gitary...ked sme mali doma iba jednu tak som v obchode nevedel na ničom hrat,teraz ten problém odpadol Popiskujem si
V obchode sa to aj mne stalo...makké struny a vysoko...na inej gitare ako na mojej nezahrám..
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.056 sekund, 23 otázok.