Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
16. Apríl , 2024, 06:58:32
Strán: [1] 2 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vyber gitary do 10000  (Prečítané 14932 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
atticus
nováčik
*
Príspevkov: 26


« kedy: 14. Január , 2006, 09:26:29 »

zdravim...chcel by som vas poprosit aby ste mi pomohli si vybrat lebo ja uz vazne neviem....zaujimaju ma gitary do takych 10000+-...pacia sa mi ibanez rg321-mh, epiphone G400, nejaky fokus les paul....najradsej by som toti chcel nejaky les paul..:)))...viem ze su to nic moc gitary ale viac nenaskrabem...a potrebujem sa nejak rozhodnut...snimac mam seymour duncan SH8...takze snimace nerieste....moc mi pomozete...dik :))...a ak by ste vedeli aj o inych dobrych gitarach v tejto cen. kategorii napiste...este raz dik

Naposledy upravil martinlm, : 14.01.2006 o 11:28
Zaznamenané
Marshall
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 182



« Odpoveď #1 kedy: 14. Január , 2006, 10:56:16 »

hmm no mam na predaj SG ale nie je to 400 ale len 310. podla mna ma dost dobry zvuk, je aj v dobrom stave. nechces ? ;-)
Zaznamenané
rady
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 618


« Odpoveď #2 kedy: 14. Január , 2006, 11:04:07 »

Určite Ibanez RG321MH. Mahagón, výborné vypracovanie, týchly krk. G400 môže padať na hlavu a osobne si myslím, že kvalita Ibanezy je vyššie ako tejto Epi. LP za tú cenu moc nekúpiš (aj keď v muzikeri som videl SX za nejakých 9, ktorý mal asi 6 kíl a dobré spracovanie, ale nemal som ho zapojený), ale v tomto prípade by som radšej stavil na značku.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 14. Január , 2006, 15:10:39 »

Kaktus napisal:
Tazko ti je radit, musis si kupit git. taku aka sa ti bude pacit, ktora ti bude vyhovovat ci uz zvukovymi vlastnostami alebo pohodlnostou pri hrani, ci ma tremolo, 24,22 prazcov a tak. Najlepsie je ist do obchodu poskusat, dobre spravis ked zoberes zo sebou este niekoho(skusenejsieh o) kto ti poradi vyskusa ci ladi ci sa nerozladuje!! ( hlavne pri git. s tremolom a lacnejsie typy ibanezov) ale myslim ze o tomto tu bolo povedane uz vela.....ale ja by som sa priklonil tiez k tej ibanez. drzim palce pri vybere a dufam ze budes spokojny!!
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 14. Január , 2006, 15:22:19 »

ide aj o to co chces hrat ale myslim za taka najuniverzalnejsia bude asi ta Ibanezka, naviac je aj pekna :) takze ja by som bral urcite tuu
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 14. Január , 2006, 15:38:08 »

Su to dost rozdielne gitary, co sa pytas, takze neexistuje spravna odpoved. Epiphone G 400 nie je az tak zly nastroj, sice trochu horsi sustain... Ale nestoji viacej, ako 10 000,- ? Epi G 310 je uz dost nizky model, radsej ta G 400.

RG321 ma vyhodu pevnej kobylky. Ak by tam bolo nejake zamylkacie tremolo, bolo by to v tejto cenovej ovela horsie.

Na Fokus tu nie su moc priaznive ohlasy, ja nejake skusenosti nemam. Ale asi bude treba medzi nimi ovela pozornejsie vyberat, ako pri Ibaneze alebo Epiphone, co su predsa len zabehnute firmy...

V nizsich cenovych relaciach su velmi dobre gitary Cort, maju pekne opracovanie, pouzivaju dobre materialy a su osadenymi slusnymi suciastkami - pomer cena/vykon je u nich casto lepsi, ako pri znamejsich znackach v podobnej cene.
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 14. Január , 2006, 18:13:52 »

no ja neviem ale ja by som rozhodne nekupoval gitaru do 10tacov co ma floyd rose.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #7 kedy: 14. Január , 2006, 18:37:49 »

urcite by som sa pokusil kupit obity stratocaster mexiko, alebo ibanezku rady 4xx, alebo nejaku starsiu Cortku vyssej rady. Vybrat sa da vselico, len treba hladat a mat bystre oci.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #8 kedy: 14. Január , 2006, 18:50:32 »

Obite mexico za desinu v nasich krajoch - neviem neviem. Ale napad rozhodne lepsi, ako G 400, ci Fokus.
Zaznamenané
jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #9 kedy: 14. Január , 2006, 19:00:12 »

mexico strat za 10 litrov :dry:...zatial som ziaden pod 15 na inzeratoch nevidel
ja mam G 400...sustain nieje az taky hrozny,to by som jej nevytykal...skor,ze pada na hlavu a krk je dost siroky...moje kratke prsty maju co robit Smútim
ak chces hrat metal a tvrde zanre kupil by som asi tu ibanez...neviem,ale ako to je s tymto modelom su myslim dve verzie,ktore sa lisia pouzitym drevom...ak sa u nas da zohnat ta s mahagonovym bola by to asi dobra volba...

este je tu moznost cort M520...ta je uz ale cosi nad 10...
Zaznamenané
jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #10 kedy: 14. Január , 2006, 19:02:02 »

a hele,rastis ma predbehol s tym stratom No hanbím sa..
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #11 kedy: 14. Január , 2006, 19:10:36 »

Inak v Made teraz predavaju nejake cinske gitary neznamej znacky. Maju tam aj Les Pauly dokonca s lepenym krkom. Zdialky vyzeraju celkom pekne, zblizka je to trochu horsie. No teda dost zle je to zblizka. Ale co som drzal v ruke, tak to kupodivu celkom dobre zneje a ma to slusny sustain. Ked sa vyberie kus s dobre oprazcovanym hmatnikom, dokupia sa zakladne nevyhnutne veci ako potenciometre a prepinac a podobne, moze z toho za cenu nejakych 7 litrov byt slusny nastroj. Teda neviem, ci je to dobra rada, lebo niektore kusy boli co do opracovania hrozne, ale hrali lepsie, ako stali penazi...
Zaznamenané
skuller
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 249



« Odpoveď #12 kedy: 14. Január , 2006, 23:23:52 »

Ja by som ti radil Ibanez RG321MH, ale myslim ze stoji 11000, alebo tak nejak. Skus pozriet aj nejake Jacksony.
Zaznamenané
killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 15. Január , 2006, 09:45:20 »

neviem ci ti to pomoze ale skus sa pozret aj na www.muziker.sk, je tam aj bazar, mozno tam najdes gitaru, ktoru chces a bude lacnejsia nez nova:whistle:
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #14 kedy: 17. Január , 2006, 00:44:10 »

tak predsa...toto som nasiel na fender.cz...myslim,ze je to bezkonkurencna cena aj ked pod 10 sa nevojdes

Citácia
Fender Stratocaster(Mexiko) Sunburst
Prodam hraneho Fendra caa.3 roky. Stav chvalitebny,krk javor, barva tela sunburst, 3 SC, kompenzovany nulty prazec, skvely zvuk(aspon pro mne a par znamych).Mam original a dve kytary nepotrebuji. CENA: 8000,-Kc (Pri rychlem jednani mozna sleva).Rychle nez si to rozmyslim.

Kontakt: tel. 607231188, expo-shop@furch.cz
Region: Brněnský kraj
Zařazeno: 16.1.2006 16:43
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 22 otázok.