Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 00:59:27
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: gitara do 20000  (Prečítané 6868 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
atticus
nováčik
*
Príspevkov: 26


« kedy: 04. Február , 2006, 17:17:00 »

no cafte....chcel by som sa opytat na nasledujuce gitary....skusenosti a tak....epiphone les paul standard, ESP-LTD MH-250 s floyd rose,...fender highway 1 showmaster, fender highway 1 strat HSS,....,epiphone G400 -VINTAGE,...jackson AT 6....odporucte nieco....hram taky melo punk...az HC/punk...dakujem
Zaznamenané
atticus
nováčik
*
Príspevkov: 26


« Odpoveď #1 kedy: 04. Február , 2006, 17:37:27 »

a este tento model sa mi zda byt dost dobry.....ESP-LTD EC-400AT
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #2 kedy: 04. Február , 2006, 17:50:13 »

Myslim si ze ked hras punk alebo HC, tak je to uplne jedno. Je to asi tym ze necakam vitruozitu od tohoto zanru, preto si myslim ze lepsia gitara nehra rolu. Zober si co sa ti bude pacit, co sa bude dobre drzat a bude pohodlne s tym na krku skakat.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3 kedy: 04. Február , 2006, 17:58:35 »

Su to uplne odlisne gitary, takze najprv by si sa mal rozhodnut, ci das celkovo prednost gitare s humbuckermi (kopia Gibsonu)alebo so single coil snimacmi (Fender) alebo nejaky hybrid. Ja by som Ti odporucal radsej nejaky hybrid v tejto cenovej relacii.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 04. Február , 2006, 18:23:29 »

Na dany zaner by som odporucal skor 2 humbuckre, dostatcne silne.
Z tych gitar, co si spominal, LTD EC-400AT je velmi dobra volba, Mh-250 by mala byt tiez vpohode. Ale treba si vyskusat, ci sedi krk do ruky, ci sa ti na nej dobre hra postojacky aj posediacky a ci ti vyhovuje ten zvuk.
Zaznamenané

Beholdrian
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 90



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 04. Február , 2006, 18:51:22 »

Skus ešte aj Ibanez RGT42DX je trošku drahšia je to ale mahagon s priebežnym krkom. Super gitara za svoju cenu. 22390 sk  v Mada music
Zaznamenané
atticus
nováčik
*
Príspevkov: 26


« Odpoveď #6 kedy: 04. Február , 2006, 20:31:49 »

roberto napísal:
Citácia
Myslim si ze ked hras punk alebo HC, tak je to uplne jedno. Je to asi tym ze necakam vitruozitu od tohoto zanru, preto si myslim ze lepsia gitara nehra rolu. Zober si co sa ti bude pacit, co sa bude dobre drzat a bude pohodlne s tym na krku skakat.


no skus si vypocut strung out....mozno zistis ze aj v takomto style sa da...co to zahrat :)))
Zaznamenané
atticus
nováčik
*
Príspevkov: 26


« Odpoveď #7 kedy: 04. Február , 2006, 20:35:44 »

takto....ja mam tento problem ze ...mne sa strasne paci gibson les paul custom....ale na to nemam..a v blizkej dobe ani nebudem mat...a epiphone...25 000??? no za tu cenu asi zozeniem aj lepsiu gitarku...a tak som dosiel az sem :)....ibanezky velmi nemam rad....skor tie ESP cka sa mi viac pacia...maju uz aj snimace kvalitnejsie...ale zas epiphone...to je aspon vzhladovo klasika.....
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 04. Február , 2006, 21:23:03 »

Ked sa ti paci LP, tak LTD-400AT...ta vybava je tam super co sa tyka hardware a elektroniky. Na obrazokoch vyzera velmi pekne, takze ak aj tak hra, myslim ze tam nemas co riesit. Žmurk
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 04. Február , 2006, 22:44:00 »

roberto napísal:
Citácia
Myslim si ze ked hras punk alebo HC, tak je to uplne jedno. Je to asi tym ze necakam vitruozitu od tohoto zanru, preto si myslim ze lepsia gitara nehra rolu. Zober si co sa ti bude pacit, co sa bude dobre drzat a bude pohodlne s tym na krku skakat.



Hehe, tak to bol dost odj3b.... chudaci pankaci...ti to tu nemaju lahke :lol:  
No ale Strat forever
Zaznamenané
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 04. Február , 2006, 23:14:14 »

roberto napísal:
Citácia
Myslim si ze ked hras punk alebo HC, tak je to uplne jedno. Je to asi tym ze necakam vitruozitu od tohoto zanru, preto si myslim ze lepsia gitara nehra rolu. Zober si co sa ti bude pacit, co sa bude dobre drzat a bude pohodlne s tym na krku skakat.

no somarina praveze hc je tvrde az az a vyskytuju sa tam aj dajake sola  trochu viac ako pri obycajnom klasickom fajnom slovenskom punku tak jasne ze ber humbuckery ...
LTD  ESP

Naposledy upravil brko, : 05.02.2006 o 10:21
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #11 kedy: 04. Február , 2006, 23:42:58 »

Atticus> Neber to tak, ze som ta odpalkovat. Jasne ze su v tomto zanri aj namakane veci, ale chcel som tym povedat. Ale zastavam to, ze si vyber gitaru ktora ti bude najlepsie sediet a pacit sa. Tot vsio;)
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
atticus
nováčik
*
Príspevkov: 26


« Odpoveď #12 kedy: 05. Február , 2006, 09:41:00 »

aha....dakujem :)....aj mne sa velmi paci to ESP-LTD....a myslim ze za tu cenu by to malo byt lepsie ako epiphone...snad :)
Zaznamenané
atticus
nováčik
*
Príspevkov: 26


« Odpoveď #13 kedy: 05. Február , 2006, 11:02:02 »

no teraz som si poprezeral vsetky tie obrazky a pokecy k tomu...

http://www.espguitars.ru/ltd/guitars/ec400at.jpg

http://carlinoguitars.com/images/Picture_452.jpg

konkretne vaham medzi tymito dvoma....ako celkovo mam radsej les pauly...ale ked som videl tuto MH250....hned mi padla sanka

Naposledy upravil atticus, : 05.02.2006 o 11:03
Zaznamenané
skuller
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 249



« Odpoveď #14 kedy: 05. Február , 2006, 13:02:07 »

Pozri toto http://shop.muziker.sk/Default.aspx?content=detail&nid=3&nparams=kod_id:6620

Ma to dokonca aktivne EMG, takze to moze byt fajne maso. Ale aj cena ja riadna.
Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 22 otázok.