Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
21. September , 2024, 15:34:02
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Clesta Arte - The first jam  (Prečítané 19661 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
Hosť
« Odpoveď #60 kedy: 25. Apríl , 2004, 21:01:43 »

tak to UKND je strsna pizzovina..........to uz v telke hraju asi iba zasadne len uplne blbosti.....ja uz som v telke vlastne okrem negrov a verony ani nic ineho nevidel...........ale ja si myslim ze tak ako to robi Henry ze je to unas asi jedina mozna cesta ako sa zivit iba Hudbou........Ja by som to tak asi tiez robil.........ale zo sexy spevackami by som robil aj ine veci :D :D :D
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #61 kedy: 25. Apríl , 2004, 22:41:18 »

kazdy z nas obcas spolupracuje s ludmi ktorych by sme najradsej og*&^%$. no nie? henry ma jasno, christova ma tiez jasno. henry vie, christova nevie. henry si to moze dovolit, christovej ine nezostava. henry je popularny dalej, kto je christova?
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #62 kedy: 26. Apríl , 2004, 00:25:40 »

Rozoberá sa tu stále kapelka, ktorá má len 1(!)song (a bez spevu, dokonca momentálne ste iba dvaja). Keď budete mať viac nacvičených vecí aj nejaký ten čas koncertného hrania za sebou, potom už môžete uvažovať čo ďalej a ako sa predať. A možno aj vaše hudobné smerovanie už bude inde.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #63 kedy: 26. Apríl , 2004, 16:24:54 »

duri to bola iba moja imaginacia. ale aj tak nechapem tvoj postoj. ak chces produkovat hudbu tak rob to po com je dopyt. instrumentalny album ti na slovensku nikdo nevyda ,iba zeby si si zacal sporit. tiez si myslim ,ze 90 percent ludi bere hudbu ako zabavu ,alebo zivotny styl. vobec ich nezaujima ziadna harmonia ,rozklady ,variacie a postupi. ""vobec sa v hudbe neorientuju"". a este nieco /to ma asi zabijete/ vsetci od malmsteena ,claptona ,dream theatre ,becka a vsetkych ostatnych hraju to co chcu ludia pocut a my sme obycajny konzumenti. je tu doba komercie a marketingu ,tak ju vyuzi aby si potom nelutoval.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #64 kedy: 26. Apríl , 2004, 16:42:12 »

je to komercia to je jasne ale aspon kvalitna....inac uplne suhlasim
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #65 kedy: 26. Apríl , 2004, 21:40:06 »

ja nesuhlasim. problem je v tom ze slovensko nema trh aby uzivil ine trendy.. Steve Ray Vaughan (keby zil, a zil na Slovensku) by na Slovensku predal asi 150cdcok, taky je u nas trh. Ostatni co si ho vybudovali ho maju - hoci nemam rad ITM Smile alebo No Name, ale zasluzia si to, co maju lebo si to vydreli. Ja som hral v komercnej kapele 2 roky a viem ze sa tu * na Slovensku * da uzivit. S kvalitnou muzikou sotva (zase zalezi od co je kvalita a kvalita)
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
matolf
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 164


« Odpoveď #66 kedy: 28. Apríl , 2004, 17:49:21 »

roberto smiem vediet v akej? --- ja len zhrniem to, co ma z vasich postrehov oslovilo najviac jopo - ten clovek sa rozumie do toho ake vlasy ma mat pred kamerou a to asi tak vsetko. nema pojem co je dobra hudba a hlada ozaj niekoho z koho by boli dobri komercaci. dalsia vec je ze v KNP sa nemozete angazovat, pokial nemate viac z vlastneho repertoaru. a je lepsie zostat nekomercny a hrat to co sa ti paci ako opacne. no nie? vsade je biznis a vydavatelia hladaju niekoho, kto oslovi zasranov , vid prihriatych blbcov co budu spievat jedno a to iste dookola ako mu berie niekto macika spod vankusa. je to humus. ono samotna nenavist voci bum bum (hehe nic proti bubenikom) a tuc tuc + hip ohp je na dlhsiu diskusiu. na zaver len tolko ze vasa hudba je fakt ""narez"", ma vysoku uroven a je to naozaj ako to citite, hlavne je ze hrate to co vas inspiruje a to co sa vam paci. vela zdaru
Zaznamenané

dal by som si palacinky
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #67 kedy: 28. Apríl , 2004, 18:06:05 »

hral som v revivale Queenu, ktory tu nebudem ozivovat. Ked sme fakt chceli, tak sme zarobili dost. Ja som na vyske koli tomu, ze sa nechcem skryvat za cudziu hudbu a viem ze s vlastnou muzikou sa nikam nedostanem. Toz tak..
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
matolf
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 164


« Odpoveď #68 kedy: 28. Apríl , 2004, 19:51:51 »

ja som tiez chcel ist na muziku, ale urcite skoncim na informatike nakolko neviem hrat podla not hoci ich poznam. zacat treba asi tiez od detstva a mne je teraz tak luto ze ma dali na flautu a az v 11 som presiel na gitaru Smútim
Zaznamenané

dal by som si palacinky
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #69 kedy: 29. Apríl , 2004, 18:37:04 »

ja by som tiez siel na VSMU ale zaprve som sa tomu ked som bol mensi prestal venovat a setko som zabudol ale to je nic oproti druhemu dvovodu neznasam ked mi niekto povie co mam hrat ja si navzdy budem hrat len to svoje a ako to ja chcem alebo to ma byt podla mna o zabave (keby bola neaka skola na elektricku gitaru presne taky styl ako ma bavy tak by som pouvazoval ale to by fakt museli mat ku mne iny pristup) takze hrat peckovo neviem ani rychlo ale mi to staci a pomaly sa zlepsujem a ked si zahram svoje pesnicky s basakom tak je to pecka zabava a skola mi aj tak nejde neako peckovo takze iba cvicit lebo ked ma vyhodia co budem robit (ako vravi matka kravy past ... a nech ak s gitarou) a este nieco tu zle chapete komerciu toto vsetko co ste vymenovali je komercia aj vai aj dream aj vsetko (ak to samozrejme neni neaky underground) a ak sa chcete hudbou zivit tak ste komercny (je to obchod prachy za zabavu) mne sa skorej zda ze treba kritizovat slovenku scenu z pohladu ze je to neake skurvene a dobre kapely neako nemozu prerazit a pekny chlapci (podla niekoho ) su trendom ale to nie je o tom ci je to komercia alebo underground su dobre a zle kapely (alebo skorej tie co sa ludom pacia, tie co sa im nepacia, a nakoniec tie ktore kritizujete ... tie co nam niekto vnutil a tym ovplivnuje mladych ludi ktory pridu do kulturneho zivota ako tabula rasa a naplnia ich kvazi hudbou [cest vinimkam] mno a vyrastu z nich kriminalnici hehehehhehehahahahahah joke just joke) inak na to ze mam 20 tak riadne kritizujem ale tak to vidim berte to s nadhladom
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #70 kedy: 30. Apríl , 2004, 12:47:04 »

Metalhammer - jasne, vsetko beriem z nadhladom, ale Tvoje prispevky sa citaju len velmi ztazka - nic v zlom :), ale skus clenit svoje myslienky do viet, ulahcis to nam ostatnym a ktovie, mozno aj sebe :)
Zaznamenané
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #71 kedy: 30. Máj , 2004, 19:04:11 »

Metalhammer: Uz si mal take naznaky interpunkcie v jednom prispevku, skus v tom prosim ta pokracovat:D, ale k tvojmu prispevku: Musim len a len suhlasit.
Zaznamenané

Keep rockin´
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.072 sekund, 23 otázok.