Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. September , 2024, 13:25:40
Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bedňa  (Prečítané 66828 krát)
0 užívateľov a 39 Hostí prehliada túto tému.
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #225 kedy: 10. November , 2009, 17:05:09 »

Ma zmysel  v dnešnej dobe robit doma amp ?  V obchodoch je plna p... aparatov,všemožnych značiek. Na zdravie!
Ma zmysel  v dnešnej dobe hrat na doma robeny amp ?  V obchodoch je plna p... aparatov,všemožnych značiek. Na zdravie!  Bavím sa skvele

ff little devil GT 20 Head
ff fogner exitus preamp
ff power 50
a dalšie potrebne veci od ff
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #226 kedy: 10. November , 2009, 17:21:11 »

ma to zmysel, pokial to cloveka bavi  Žmurk ci uz je to letovanie alebo stolarcina
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #227 kedy: 10. November , 2009, 17:27:24 »

Si nepochopil môj príspevok adresovany hlavne brdovi,ktory napisal,"že nema zmysel robit bednu". Tak som sa pytal ohladne tych ampov,ktore on doma robí.    V obidvoch prípadoch,ked ich to baví,tak prečo nie ? Na zdravie! A k mojmu gearu- no ja si nepotrpim na značku a pre mna su tie ff ampy maximalne vyhovujuce,mam super servis atd.,atd., Na zdravie!
Zaznamenané
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #228 kedy: 10. November , 2009, 18:11:07 »

moju bednu som robil preto lebooo gitarista ma 2 repraky zo straeho AVTčka..
nenma zmysel aby trčali na poličke 100 rokov ....a potom sa predali za 20centov alebo zahodili...

a tiež ich nema zmysel predavat za 66 e  ha ha ha


radčej spravim klavesakovi box  a zosik už mame tiež..... takžee...... Na zdravie! a ma už svoj aparat

a proste bavi ma to aj vyrabat veci kt dobre služia :)
Zaznamenané

mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #229 kedy: 10. November , 2009, 18:52:25 »

Si nepochopil môj príspevok adresovany hlavne brdovi,ktory napisal,"že nema zmysel robit bednu". Tak som sa pytal ohladne tych ampov,ktore on doma robí.    V obidvoch prípadoch,ked ich to baví,tak prečo nie ? Na zdravie! A k mojmu gearu- no ja si nepotrpim na značku a pre mna su tie ff ampy maximalne vyhovujuce,mam super servis atd.,atd., Na zdravie!

...ale Rudy tusim ty si nepochopil  Bavím sa skvele ...mne len nedalo neprolozit vriant tvojej otazky, ked mas v podpise uvedenu homemade aparaturu ...  Bavím sa skvele

...aby nedoslo k omylu ja maximalne respektujem majstrov ako je brdo, fanco a spol. !  Bravooo

...a co sa tyka tvojho gearu, tak to ma byt, treba hrat natom co ti vyhovuje  Na zdravie!
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #230 kedy: 10. November , 2009, 19:19:09 »

no keď robiť nieco hand made,tak to treba spravit aspoň poriadne a nie ako z kontajnera Žmurk


tak s klavesakom to bol naš prvy box :) a tešime sa z neho ako male deti  Bavím sa skvele
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #231 kedy: 10. November , 2009, 21:59:25 »

...ale Rudy tusim ty si nepochopil  Bavím sa skvele ..

..
... stane sa aj mne   :)  Na zdravie!..
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #232 kedy: 11. November , 2009, 08:56:56 »

Ma zmysel  v dnešnej dobe robit doma amp ?  V obchodoch je plna p... aparatov,všemožnych značiek. Na zdravie!
No a ? mas pravdu  Žmurk nema zmysel vyrabat nic co sa da kupit v obchode...ja preto nevyrabam nic co sa len trosku podoba tomu co sa da kupit v obchode  Beeee
V neposlednej rade ma to este aj bavi  Na zdravie!
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #233 kedy: 11. November , 2009, 09:27:03 »

No ved som to tam napisal,,že to asi baví aj toho stolara aj letovača. Na zdravie!  Mna napríklad baví vyrabat klobase a slivovicu. A tiež je toho v obchodoch plna riť. Na zdravie!  Žmurk
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #234 kedy: 11. November , 2009, 09:42:17 »

Mna napríklad baví vyrabat klobase a slivovicu.

Posli nam sem nieco do Ba z toho, nech okostujeme. Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #235 kedy: 11. November , 2009, 09:47:38 »

Posli nam sem nieco do Ba z toho, nech okostujeme. Na zdravie!
... vám Ba-kom,odchovanym na viedenskych párkoch a airkoňaku by to nešmakovalo... Bavím sa skvele
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #236 kedy: 11. November , 2009, 11:49:47 »

No ved som to tam napisal,,že to asi baví aj toho stolara aj letovača. Na zdravie!  Mna napríklad baví vyrabat klobase a slivovicu. A tiež je toho v obchodoch plna riť. Na zdravie!  Žmurk
slivovicu  Žmurk tak to sa tiez neda kupit v obchode,lebo to co sa predava pod nazvom slivovica chuti jak acetonove riedidlo  Bleee
Zaznamenané
stary
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 132



« Odpoveď #237 kedy: 11. November , 2009, 11:57:18 »

slivovicu  Žmurk tak to sa tiez neda kupit v obchode,lebo to co sa predava pod nazvom slivovica chuti jak acetonove riedidlo  Bleee
hej, to slivku vobec nevidelo. tie lacne su casto iba liehoviny mixovane z liehu ktory je vyrobeny z obilia alebo kukurice a nejakej syntetickej laboratornej aromy a farby  Bleee
slivky vzala sarka, pomaly to bude vzacne mat slivovicu zo sliviek  Je mi do plaču
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #238 kedy: 11. November , 2009, 16:21:02 »

slivky vzala sarka, pomaly to bude vzacne mat slivovicu zo sliviek  Je mi do plaču
.... a tak je to aj zo zosilovacmi.Secko sa ojebava ... uz ani ten Marshall ,Ampeg ,MB .... neni to co to volakedy byvalo  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #239 kedy: 11. November , 2009, 16:37:32 »

uz ani ten Marshall ,Ampeg ,MB .... neni to co to volakedy byvalo  Bacha na vec kamo!

Tak, preto mam rad plesniviny.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.103 sekund, 23 otázok.