Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
16. Jún , 2024, 22:19:33
Strán: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Skúšobne pre kapely - Music House  (Prečítané 37967 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 28. Apríl , 2006, 15:13:40 »

Rastis - mám pocit, že je z teba zostarnutý senilný frfžoš. :) Buď rád, že máš dobrú skúšobňu za malé peniaze, kde môžete tráviť s kapelou veža času. Som zvedavý, čo budeš hovoriť, keď vám padne. Takáto možnosť ti príde vežmi vhod. Žmurk

Tebe sa zdá 200,- za hodinu veža?? Kde žiješ? :)
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #16 kedy: 28. Apríl , 2006, 15:17:21 »

mne sa to zda ohromne
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 28. Apríl , 2006, 15:20:47 »

podla mna tiez dobry napad...a zas az take drahe to nie je...kto na to ma,tak to vyuzije,kto nie,tak nie :)
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 28. Apríl , 2006, 15:39:01 »

\"ZLATE SLOVENSKE HRABAVE PRSTIKY\" ALEBO \"AKO SA TO NEROBI\"

...uplna typkovina. Prve co by som spravil, tak na druhej skuske by som siel do \"miestnosti 3\" a cele to ukradol.
Na tretej skuske by som siel hrat do \"miestosti 1\" kde by uz chybali mikrofony a typek (prevazkovatel) by ma
obvinil ze som mu zlomil nohu na stojane od bicich. Na stvrtej skuske by som si zaplatil \"miestnost 2\" kde by som ako
spravny amater odtrhol gombik na zosilovaci a ked by ma typek obvinil tak by som to zhodil na kapelu predo mnou.

No a pre neprehladnost situacie by som hranie hodil za hlavu ale kedze koberce su tam nove a pekne sa tam mozem zamknut, tak by som tam zacal skusat s frajerkou anal, ak by som tam prave akurat neskusal ci s toho jednopraskoveho makaku zvladnem 2 prasky.

Po pol roku by typkovi trklo, aparaty by odtial zobral a prenajimal by hole priestory pretoze:
- po druhom preratani si kazdy uvedomi ze ceny su vlastne vysoke lebo ktory zacinajuci teenageri co maju ledva na 2 piva si mozu dovolit platit 2 litre mesacne za skusobnu...
- ze neexistuje kapela ktora nema aparat a ak taka je tak su to prave typci co polamu a poodtrhaju omylom vsetko co sa da...
- ze ked im to naozaj po case pojde tak si samozrejme zacnu tunit vlastne aparaty a tym padom povodna myslienka straca...
- a ze soundking a behringer suck sooooo much a po roku by to zacalo liezt na nervy aj nevidomim detom co by tam skusali divadelne predstavenie na vianocnu besiedku...
Zaznamenané
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #19 kedy: 28. Apríl , 2006, 15:51:04 »

Je to skvelý nápad. Muchy sa vychitajú časom. Dúfam že to bude fungovať.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #20 kedy: 28. Apríl , 2006, 15:51:26 »

dano - vsak vravim, ze socializmus :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #21 kedy: 28. Apríl , 2006, 15:54:55 »

pitu napísal:
Citácia
... Tebe sa zdá 200,- za hodinu veža?? Kde žiješ? :)...


Ak hovorime o prenajme priestorov na skusanie, je to uplne ina debata, ako toto. Dano to vystihol uplne presne.

A ak si zoberiem model kapely, co naozaj maka a skusa, ako len moze, tak napriklad my, aj ked sme pomerne lenivi a casu nemame nazvys (ja), tak aj tak susame 2x tyzdnenne cca 3 hodiny = 300 x 200 = 6 litrov. BRUTAL

Ak je to kapela, ktora si raz za cas zabrnka, tak OK. Ak je to kapela, ktora ma naskusane a stacia im 4 skusky mesacne, tak OK...

Naposledy upravil rastis, : 28.04.2006 o 19:15
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #22 kedy: 28. Apríl , 2006, 16:17:32 »

dano napísal:
Citácia
ale kedze koberce su tam nove a pekne sa tam mozem zamknut, tak by som tam zacal skusat s frajerkou anal
Citácia


A este usetris, hodinovy hotel vyjde urcite viac. ha ha ha

Naposledy upravil progrocker, : 28.04.2006 o 17:17
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #23 kedy: 28. Apríl , 2006, 16:23:32 »

Ked je to kapela, ktora chce najprv vyskusat a este nejsu rozhodnuti, ci im to spolu pojde , tak zacinat hentam je dobry napad, ale potom ked pride koncert, co si tam zoberu, ked nic nemaju vlastne???
A stym ze sa tam strieda vela ludi, to sa mi zda ako blby argument, lebo je VELA skusobni, kde je vela kapiel , malokde sa najde skusobna, kde je jedna kapela iba a odjakziva sa kazdy vyhovaral, ze on to a to nespravil.
Myslim,ze veci o ktorych Dano spekuloval asi uz maju vyriesene kompetentni ludia, lebo nebude sa predsa niekto hrnut do niecoho, co nema premyslene (vynimky sa mozno najdu)
V yuvente to skoro rovnako fungovalo nie?
Ked si zoberete, ze skoro vsetky pozicovne hocicoho funguju na rovnakom principe a klape to...
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 28. Apríl , 2006, 17:36:57 »

...swordy ty blby argument: \"lebo je VELA skusobni, kde je vela kapiel\", no to mas pravdu bratu,  ale TEN APARAT CO SA SPOLOCNE POUZIVA VZDY PATRI KONKRETNEJ OSOBE,  ktoru dobre poznas a vies ze ked sa nieco take stane tak vam celej kapele doradu natahne! Takze je to UPLNE ina situacia ako v pripade prenajmu skusobne s aparatom, ked ten aparat vlastne nepatri nikomu a mas pici lebo sa tam strieda 50 ludi  a prevadzovatel to NEMA SANCU ustriehnut...takze si osobne myslim  ze \"kompetenti ludia\" to doriesene nemaju a evidente si to cele moc nepremysleli. Ale aby som typkov uplne nelamal,  tak cestu vidim v prenajme upravenych/holych miestnosti, ale ten aparat sa im vypomsti.....cas im to ukaze, ver tomu.
Zaznamenané
izi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 163



« Odpoveď #25 kedy: 28. Apríl , 2006, 17:46:43 »

Ten napad uz existuje nejaku dlhsiu dobu aj u nas. Ale prave kvoli tym zaporom sme sa nejak nevedeli na to odhodlat nieco take spravit. Najvacsie minus bolo to, ze sme nejaku dobvu podavali aj inzerati a ozval sa asi jeden typek. A to bolo aj v teenegerskych casakoch. Takze, to asi nebude cielova skupina, ze. Vacsi ohlas bol borcov, co idu na ksefty a potrebuju to nacvicit. Asi to budu castejsi navstevnici ako nevybureni teens.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 28. Apríl , 2006, 17:54:44 »

dano napísal:
Citácia
Takze je to UPLNE ina situacia ako v pripade prenajmu skusobne s aparatom, ked ten aparat vlastne nepatri nikomu a mas pici lebo sa tam strieda 50 ludi  a prevadzovatel to NEMA SANCU ustriehnut...


Hm, a ty mas?
Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #27 kedy: 28. Apríl , 2006, 17:59:15 »

Ako ze sa to neda ustriehnut? Staci na to 1 clovek, co po kazdej skupine preberie skusobnu.
Mozno sa to nejako da aj poisitit v poistovni.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #28 kedy: 28. Apríl , 2006, 18:05:56 »

Spolocna skusobna, kde kazdy vie, co koho je, je naozaj nieco ine, ako ked je nieco miestne a nikoho konkretne...

Som zvedavy, ako sa projekt vyvynie, a ako dopadne. Drzim palce Žmurk.
Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #29 kedy: 28. Apríl , 2006, 18:06:21 »

V kosiciach nieco take funguje uz dlhsie. cena za hodinu je 290 sk . Bol som tam par krat s kamosmi z nudy si zahrat. Chalani to maju spravene tak, ze kazdy kto tam chce ist si musi zadovazit klubovu kartu v hodnote 500 sk a tieto peniaze su vraj urcene nato, ked bubenik praskne blanu, nieco sa pokazi atd. Tiez tam su 3 miestnosti, vzdy ked pride niekto hrat (treba sa objednat menovite dopredu) tak vam pride odomknut clovek z recepcie alebo ako to nazvat, cize stale skontroluje ze vsetko je v poriadku. Bezi to tam uz dlhsie a nemyslim zeby mali nejaky problem s tym ako to ustrazit. A to tam je lampove fender kombo, tusim hot-rod, shure mikrofon,  na akej cenovej urovni su bicie, mix, klavesy, basovy aparat neviem lebo sa do toho hovno rozumiem
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.