Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
05. Júl , 2024, 10:19:47
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Skúšobne pre kapely - Music House  (Prečítané 38364 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #60 kedy: 29. Apríl , 2006, 17:19:03 »

pitu napísal:
Citácia
Karol - som rád, že si sa ozval, ako som si teraz prečítal posledné 2 strany, mám pocit, že detské (dedovské?) ufrfžané rečičky (Rastis)  si tu našli svoje miesto a debata išla dosť od veci.
SOM RÁD, ŽE SA NIEKTO NA TOTO PODUJAL, NESTOJÍ TO VEźA A DÚFAM, ŽE TO NAPRIEK JEDNODUCHÝM REČIAM VYDRŽÍ. Žmurk Držím palce.


Ak mi nevypastujes, co konkretne su detske a jednoduche recicky, tak mi z toho vychadza, ze detsky a jednoducho argumentujes ty. A ak k tomu nepastnes, co nebolo k veci, je jasne, ze od veci je tento Tvoj prispevok.
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #61 kedy: 29. Apríl , 2006, 17:50:08 »

Dano sa tu tvári ako ťažký pragmatik, ktorý všetkému rozumie a na fleku je mu jasné, čo je blbosťa čo bude sypať.
A jeho prístup ma sere.
Karol sa tu snaží skĺbiť biznis s nejakou záslužnou činnosťou a má za to u mňa oveža väčší rešpekt, ako ktokožvek, kto tu strúha frajera a pritom by sa v živote do takého niečoho nepustil, lebo však to je socializmus a peniažky sa dajú vytĺkať aj inak. A vyhadzovať Karolovi na oči, že MOŽNO nedáva muzikantom daňové doklady je typicky slovenský KOKOTIZMUS, keď sa najprísnejšie dodržiavanie pravidiel vyždauje na tých najmenších hráčoch.

Dano..ak si sa zalogoval na gitarové fórum, predpokladám, že si muzikant. To vážne prvé čo ťa zaujíma pri hraní je, že či dostaneš prijímový doklad za prenájom skúšobne?? Navyše za takýchto podmienok?? Nezavoláš na Music House aj daňovú kontrolu, alebo tam pôjdeš so snímačmi merať hluk a pobežíš s tým na miestny úrad???

Dano, Rastis...myslíte, že Piťu robí guitarfest, aby si zaň mohol kúpiť dovolenku na Kanároch, alebo čo??

Karolovi držím palce a som za to, aby ho GPC komunita podporila tým, že najbližší bratislavský jam sa odohrá v jeho priestoroch.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #62 kedy: 29. Apríl , 2006, 18:02:48 »

ja suhlasim s Altostratusom...co sa tyka danoveho dokladu,tak neviem,naco by komu bol...a je prirodzene,ze ak niekto taketo nieco robi,tak by chcel z toho aj nejaky profit..co vam kto da teraz zadarmo?? mozno to bude fungovat a mozno to po par mesiacoch krachne..je to otazka ponuky a dopytu..to je moj nazor
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #63 kedy: 29. Apríl , 2006, 18:05:06 »

Altostratus napísal:
Citácia
...
Dano, Rastis...myslíte, že Piťu robí guitarfest, aby si zaň mohol kúpiť dovolenku na Kanároch, alebo čo??....


To co si zadrel prebohazivehoskakavehonechapaveho ?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #64 kedy: 29. Apríl , 2006, 18:06:31 »

vlado hudec napísal:
Citácia
...co sa tyka danoveho dokladu,tak neviem,naco by komu bol...


a o tomto je Slovensko Žmurk. Sorry, nemohol som si to odpustit :)
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #65 kedy: 29. Apríl , 2006, 18:06:58 »

mne je tento projekt sympaticky. predpokladam ze mi nikto nezakaze doviest si aparat podla chuti ak ho tak surne potrebujem ku skusaniu. predpokladam ze ked tam pojdem tak mi nevadi kolko to stoji a ani nemam problem s tym ze to je ako to je. ved som si to asi vybral ked tam idem nie? Žmurk  tak co kritizujete tak zanietene. nikde v clanku som nenasiel vetu ktora by ma nutila sa rychlo zbalit, obut cizmy a ist skusat do music housu. ani nejake sankcie ked tam nepridem som si nevsimol.

neviem na co sa tu riesi co potrebuje mlada zacinajuca kapela. proste to berte ako nejaku ponuku lebo to je ponuka. chodte tam ak mate zaujem, nechodte ak ho nemate. mne ako zakaznikovi to je predsa uplne ukradnute kto na tom kolko zarobi. nech tam idu ti, co maju zaujem. co tu tocite nezmysly.

na jam je to podla mna uplne dokonale. skuste si spomenut ako tazko sa hladal priestor na jam. tu ho mate hned, aspon sa to tak zatial javi. a opat. kto chce, pojde kto nechce nech ide inam. na co to riesit a viest siahodlhe diskusie.B)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #66 kedy: 29. Apríl , 2006, 18:08:48 »

Altostratus napísal:
Citácia
...
Dano, Rastis...myslíte, že Piťu robí guitarfest, aby si zaň mohol kúpiť dovolenku na Kanároch, alebo čo??....


Hlavne ja drzim Pituovi palce, aby na tom nevykrvacal a aby sa mu podarilo spravit z toho peknu tradiciu Si píš!!!
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #67 kedy: 29. Apríl , 2006, 18:09:10 »

no tak o com je Slovensko,to je druha vec...ja som to myslel tak,ze pokial ze mne osobne by bol ten doklad na nic..a asi aj vacsine ludi,co tam hraju
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #68 kedy: 29. Apríl , 2006, 18:09:50 »

Locksmith - ale diskutovat o tom mozme tiez, nie ? Beztak tu takto v sobotu lepsiu debatu nevidim...
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #69 kedy: 29. Apríl , 2006, 18:12:43 »

rastis napísal:
Citácia
Locksmith - ale diskutovat o tom mozme tiez, nie ? Beztak tu takto v sobotu lepsiu debatu nevidim...


pockaj.... mmmmmm.. dobre, mozte diskutovat:)

este rozoberajte chvilu tie blocky lebo to je velmi dolezite.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #70 kedy: 29. Apríl , 2006, 18:27:01 »

locksmith napísal:
Citácia
rastis napísal:
Citácia
Locksmith - ale diskutovat o tom mozme tiez, nie ? Beztak tu takto v sobotu lepsiu debatu nevidim...


pockaj.... mmmmmm.. dobre, mozte diskutovat:)

este rozoberajte chvilu tie blocky lebo to je velmi dolezite.
Tie bločky su pre niekoho potrebne..Šikovny aj ked amatersky muzikant vie ako všetko využit.Kupa nastroja ,doprava na skušky,občerstvenie ,prenajom skušobne,atd.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #71 kedy: 29. Apríl , 2006, 18:41:16 »

to Dano: Cha cha. Najprv tu trepes o socializme a potom ma obvinujes z velkeho businessu. Ty si pan ekonom. Tak si predstav, ze prijmove doklady vydavame, obidvaja mame na toto zivnost, a podam aj danove priznanie. Mozes zavolat danovu kontrolu. Ty asi netusis kolko stoji prenajom vyse 120m2 na Trnavskom myte (3000Sk/m2/rok). Over si to v realitke a potom mi mozes vypocitat cisty zisk. A aj to je dovod preco neprenajimame prazdne skusobne, lebo za 50Sk na hodinu by som nemal ani na najom a to uz by bola uplne ina koncepcia. Ja som si to urobil podla seba tak, aby to bolo pohodlne pre kazdeho. Netvrdim, ze si to mozu dovolit pubertaci (ale chodi k nam kapela Syndrom, primerny vek 14 rokov, a maju na to), ale pre kazdeho zarobkovo cinneho to urcite nie su horibilne sumy.
Zaznamenané
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #72 kedy: 29. Apríl , 2006, 18:50:29 »

Chlapci vy priam potrbujete podnet na diskusiu aby na fóre \"neskapal pes\" vždy si to niekto odnesie myslím že nápad je to dobrý a že sa nájde aj dosť serióznych kapiel tí čo všetko rozkradnú predsa nikoho nezaujímajú nebolo by zlé asi zaviesť odsekávanie končatín to by asi 90% slovekskej mužskej populácie hodilo hore bez je to bezmez úbohé...ešte že tým netrpím nie som asi slovák ak niečo potrebujem kúpim si to na kradnutie som asi moc zodpovedný....
Zaznamenané

tatko fóra
Hosť
« Odpoveď #73 kedy: 29. Apríl , 2006, 18:57:36 »

Obavy z kradeže su myslim bezpredmetne.Tie skušobne sa predsa daju monitorovat.
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #74 kedy: 29. Apríl , 2006, 21:10:48 »

pozream teraz, ze to mam za rohom. vyborna pozicia.

Naposledy upravil locksmith, : 29.04.2006 o 22:12
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.067 sekund, 22 otázok.