Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
01. Júl , 2024, 12:33:32
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Henry Toth  (Prečítané 121482 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #135 kedy: 23. December , 2007, 11:33:46 »

velmi "investigativny" rozhovor. pan autor sa nam snzil podsunut akysi svoj nazor stoj co stoj. aspon pan Toth vyznel dost nad vecou...

presne. Ten, čo to písal, sa mu snažil za každú cenu niečo podsúvať. Henry bol v tom rozhovore úplne v pohode a nad vecou..
Zaznamenané

marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #136 kedy: 23. December , 2007, 12:16:52 »

Aj Henry, podobne ako hociktorý svetový gitarista, je bezproblémov dostihnuteľný..  Žmurk
ja som len zvedavý, že kedy ho kto dobehne  Som frajer
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #137 kedy: 23. December , 2007, 12:27:10 »

ja som len zvedavý, že kedy ho kto dobehne  Som frajer

čo sú tu nejaké bežecké preteky? :)

Každý, kto má talent a maká poriadne na sebe, môže byť takisto dobrý, ako Satriani, Vai, Petrucci, Henry Tóth...  A nemyslím, že potom bude mať potrebu sa s niekým pretekať. Žmurk
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #138 kedy: 23. December , 2007, 12:30:31 »

Pitu je husty - vcera som ho tusim nechtiac medzi recou pochvalil  ha ha ha
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #139 kedy: 23. December , 2007, 12:32:30 »

ja myslim ze nie. ked raz nemas zhora dane mozes cvicit aj 25 hodin denne aj tak ti to nepomoze.

rychlost zmakne barskdo, kto cvici...talent nieco poriadne zlozit je uz druha vec
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #140 kedy: 23. December , 2007, 12:33:20 »

čo sú tu nejaké bežecké preteky? :)

Každý, kto má talent a maká poriadne na sebe, môže byť takisto dobrý, ako Satriani, Vai, Petrucci, Henry Tóth...  A nemyslím, že potom bude mať potrebu sa s niekým pretekať. Žmurk
nie určite nejde o preteky, ale Henryho hra je technická, rýchla, pekná a invenčná, nieje to iba o rýchlosti, je to fakt talent a podľa mňa svetová špička, takže, je to veľká výzva rovnať sa Henrymu, alebo sa ku nemu čo i len priblížiť v rámci jeho kvalít.
« Posledná zmena: 23. December , 2007, 13:17:43 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #141 kedy: 23. December , 2007, 12:55:50 »

ked chce byt niekto spickovy gitarista musi splnat vela veci. ked mu niektore chybaju do balika tak nemoze byt spickovy aj ked v ostatnych vynika. co som si vsimol henry ma slaby image. nie je to herec. predava image, dlhe vlasy, pozy, choreografia a to henrymu chyba. 
neviem toto sa mi nezda. Podla mna aj ked to slovo neznasam ma "charizmu" co je dolezite, ked vysiel na podium tak som to citil, ze vysiel niekto. Mne tie imidzove grcy na musicboxe nechybaju v takejto muzike...
Zaznamenané

kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #142 kedy: 23. December , 2007, 12:56:03 »

akurat kukam nejake to video zo studio a som dost sklamany.. akoze uz asi minutu chra len rychle behy nic viac... proste fast fast fast.... a to je fajn, ale v normalnej miere... napr. ja zboznujem behy, ale toto je pre mna docista onania.... ved kukajte.. akoze som len na zaciatku videa, ale nemam z toho dobry pocit.... uvidim, ako to bude pokracovat

Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #143 kedy: 23. December , 2007, 12:58:49 »

ked chce byt niekto spickovy gitarista musi splnat vela veci. ked mu niektore chybaju do balika tak nemoze byt spickovy aj ked v ostatnych vynika. co som si vsimol henry ma slaby image. nie je to herec. predava image, dlhe vlasy, pozy, choreografia a to henrymu chyba. 
tak toto je blbosť, ja mám v prdeli dáky image, vždy si všímam hudbu cez uši
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #144 kedy: 23. December , 2007, 12:59:54 »

akurat kukam nejake to video zo studio a som dost sklamany.. akoze uz asi minutu chra len rychle behy nic viac... proste fast fast fast.... a to je fajn, ale v normalnej miere... napr. ja zboznujem behy, ale toto je pre mna docista onania.... ved kukajte.. akoze som len na zaciatku videa, ale nemam z toho dobry pocit.... uvidim, ako to bude pokracovat


to že sa ti nepáči jedna skladba, to chceš porovnávať celú tvorbu, si vypočuj aspoň jedno cd....
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #145 kedy: 23. December , 2007, 13:03:27 »

prečo by som nemohol? obaja sú dobrý, každý inak
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #146 kedy: 23. December , 2007, 13:06:37 »

da sa diskutovat o nejakom vynikajucom gitaristovi bez toho aby sa porovnaval s X inymi??
Zaznamenané

tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #147 kedy: 23. December , 2007, 13:16:34 »

akurat kukam nejake to video zo studio a som dost sklamany.. akoze uz asi minutu chra len rychle behy nic viac... proste fast fast fast.... a to je fajn, ale v normalnej miere... napr. ja zboznujem behy, ale toto je pre mna docista onania.... ved kukajte.. akoze som len na zaciatku videa, ale nemam z toho dobry pocit.... uvidim, ako to bude pokracovat


Tá Gibsona je náááádherná
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #148 kedy: 23. December , 2007, 13:41:08 »

ty mozna ale napr. eddie van halen super showman s dobrym image, spickova hra a nadherne kompozicie sola. predsa s takymito nemozes porovnavat totha  :)

keby sa eddie van halen narodil na slovensku,myslis,ze by bol teraz taky znamy? :)...urcite,ak chce gitarista prerazit medzi "siroke masy",to znamena beznych konzumentov hudby,ktori ju iba pocuvaju,ale sa jej nevenuju,chce to aj nejaky image,pretoze ti ludia castokrat posudzuju cloveka aj podla toho,ako vyzera. Ale ak chce byt niekto respektovany a uznavany ludmi,ktori sa do veci vyznaju hlbsie,tak je uplne jedno,ako ten clovek vyzera.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #149 kedy: 23. December , 2007, 13:50:15 »

to že sa ti nepáči jedna skladba, to chceš porovnávať celú tvorbu, si vypočuj aspoň jedno cd....

no, ale prave tato jedna skladba ma odradila ha ha ha keby sa nemenili pravidla, tak by som napisal nieco ine, teraz napisem iba toto - hrozostrasne Na zdravie!
Zaznamenané

Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.072 sekund, 22 otázok.