Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
21. September , 2024, 23:53:10
Strán: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1388294 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1350 kedy: 19. Február , 2008, 19:01:58 »

To je nejaky harmonizer, alebo nieco take nie. Neviem mne to nepride podobne, ale sak ty vies... Žmurk Zdravíčko

klasicky octaver... aj mne to pripomenulo satcha... napriklad hned v prvej skladbe super colossal ma satros ten isty efektik  Zdravíčko
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #1351 kedy: 19. Február , 2008, 19:36:02 »

klasicky octaver... aj mne to pripomenulo satcha... napriklad hned v prvej skladbe super colossal ma satros ten isty efektik  Zdravíčko
Mne to potom mohlo pripomenut dalsich tisic inych gitaristov, ktori pouzivaju oktaver... Zdravíčko Na zdravie!
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1352 kedy: 19. Február , 2008, 19:50:21 »

Andrej Seban v starej dobrej forme:

parada!
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #1353 kedy: 19. Február , 2008, 21:18:48 »

v tejto skladbe ma Seban strasne podobny zvuk,ako Satriani na tej novej doske tusim v nejakych skladbach. Takze dalsi argument pre mna,ze zvuk neni ani zdaleka iba v prstoch Žmurk

Joe Hajso tu ksefti s aparatmi a dava vkuse nejake ukazky stale inych strojov. Vsetky mu zneju absolutne rovnako. Cim to ? Nemozes sa zamerat na nejaky efektovy zvuk a porovnavat, ze komu vsetkemu zneje rovnako... To je asi take, ako ked zacnes poukazovat na kvakadlo, ze aky robi zvuk... Jasne, neni vsetko v prstoch, ked chcem nieco specialne, napriklad oktaver, kvakadlo, ring modulator.. tak na to mi prsty nestacia, to je fakt. Ale viac si nam nedokazal...
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #1354 kedy: 19. Február , 2008, 21:26:52 »

Joe Hajso tu ksefti s aparatmi a dava vkuse nejake ukazky stale inych strojov. Vsetky mu zneju absolutne rovnako. Cim to ? Nemozes sa zamerat na nejaky efektovy zvuk a porovnavat, ze komu vsetkemu zneje rovnako... To je asi take, ako ked zacnes poukazovat na kvakadlo, ze aky robi zvuk... Jasne, neni vsetko v prstoch, ked chcem nieco specialne, napriklad oktaver, kvakadlo, ring modulator.. tak na to mi prsty nestacia, to je fakt. Ale viac si nam nedokazal...

vsetky lampove aparaty hraju priblizne rovnako. Zapni si GR,tam mas kopu presetov a hraj si na kazdom chvilu..bude to zniet vsetko rovnako? lebo mne to tak neznie ani zdaleka.
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #1355 kedy: 20. Február , 2008, 09:16:39 »

Andrej Seban v starej dobrej forme:
  Pan muzikant , pan muziknt  Zdravíčko  . Najviac sa mi pacilo ako zahral ten uplne prvy ton . Ten mal v sebe vsetko , dokonaly , velmy zriedkavy moment-takych je malo .  Zdravíčko
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1356 kedy: 20. Február , 2008, 20:34:35 »

odporucam refren od 0:30. mozno sa to moc gitar netyka, ale je to pecka Na zdravie!  :)  Bavím sa skvele

 

(nazov vam nepoviem, lebo by ste an to neklikli :) ) ale sledujte aj niekto gitarove pasaze, jak z Rammsteinu
« Posledná zmena: 20. Február , 2008, 20:35:30 od mario bross » Zaznamenané

temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #1357 kedy: 21. Február , 2008, 22:56:58 »

Rasťo,to je niečo pre teba  Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #1358 kedy: 21. Február , 2008, 22:58:16 »

a ešte niečo
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #1359 kedy: 21. Február , 2008, 23:21:37 »

Rasťo,to je niečo pre teba  Bavím sa skvele


no jo - moje spevacke zaciatky, som nosil este haro. ani som nevedel, ze sa to video takto zachovalo...  Bavím sa skvele

tu mas ty:

Zaznamenané
GHS
Hosť
« Odpoveď #1360 kedy: 21. Február , 2008, 23:28:24 »

 Zdravíčko Rusky Dio a Iron Maiden  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #1361 kedy: 21. Február , 2008, 23:30:20 »

no jo - moje spevacke zaciatky, som nosil este haro. ani som nevedel, ze sa to video takto zachovalo...  Bavím sa skvele

tu mas ty:


toto ma naozaj pobavilo he he he he he he he he he he he he Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #1362 kedy: 21. Február , 2008, 23:38:48 »

jak som sa oje***, kukam seriozne ze kde tam je rasto, no unava no.  Bavím sa skvele .... ale spievalo ti to, aky si pouzival sampon ??  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1363 kedy: 21. Február , 2008, 23:41:49 »

no jo - moje spevacke zaciatky, som nosil este haro. ani som nevedel, ze sa to video takto zachovalo...  Bavím sa skvele

tu mas ty:



Stará dobrá kapelka Mašina Vremeni. Dobrá pohodová muzička, výborný klip. Všetko na úrovni.  Som za vodou kámo
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1364 kedy: 21. Február , 2008, 23:44:34 »

ten zaciatok s tym klavirnym solom, ma bohovu atmosferu ( aj sa mi to paci). taku akcnost, mafianskost...ani neviem, ako to spravne opisat :)
Zaznamenané

Strán: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.095 sekund, 23 otázok.