Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. September , 2024, 18:57:10
Strán: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1388210 krát)
0 užívateľov a 15 Hostí prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1410 kedy: 01. Marec , 2008, 10:55:33 »

rasta nemam rad, lebo ked je najebany, tak ma vzdy jedno oko zavrete a v minutovych intervaloch to strieda. a ja som z toho potom zmeteny.

 ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #1411 kedy: 01. Marec , 2008, 11:02:08 »

niektori asi nevedia rozdelit profesionalnu a osobnu kritiku, priznavam, tazko sa to robi  Popiskujem si

si radsej kuknite nieco vesele :D
Zaznamenané
obsidian.sk
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 108



WWW
« Odpoveď #1412 kedy: 01. Marec , 2008, 11:18:42 »

niektori asi nevedia rozdelit profesionalnu a osobnu kritiku, priznavam, tazko sa to robi  Popiskujem si

si radsej kuknite nieco vesele :D
Jedno z najposobivejsich videi k doomoidnej hudbe co som kedy videl. Skutocne frontove zabery funguju asi vzdy a vsade. Smutne, ked si clovek uvedomi tu bezvychodiskovost daneho okamihu a bezvyznamnost ludskeho osudu v monstroznom mlynceku na maso.
Zaznamenané

Ibanez RG321MH-RB
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1413 kedy: 01. Marec , 2008, 11:46:43 »

naco kladies otazku ked nasledne to zamknes....to je presne to o com som hovoril ze tu manipulujete s pravdou.....vzdycky sa kuknem kto si prave prezera ten topic a reaguju len stale ti isty a ti ostatni jak keby sa bali vyjadrit svoj nazor ale ako som napisal niektori si to uz vsimli.....ydur napr.
a ohovarat niekoho kto sa nemoze branit je dost ubohe!

Už mi to pripadá celé úplne smiešne a absurdné. Prišiel som, napísal som názor a nad ničím takým, že by sa nemal kto ako brániť, som neuvažoval. Keby si si aspoň prečítal obsah a nie táral takéto nezmysly. Ale vidím, že ťa to, čo sa povie, vôbec nezaujíma. Si zaujatý a z toho pramení aj tvoje opakované táranie do vetra.
Zaznamenané

Male Pivo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 199



« Odpoveď #1414 kedy: 01. Marec , 2008, 11:52:03 »

chlapci , ako male deti , sak sa stretnite vyrieste si to z ocu do ocu , dajte si pivo alebo sa pobite , ale sprvu to bola sranda teraz sa len opakujete  Žmurk
Zaznamenané

Smith & Wesson: the original point and click interface Si píš!!!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1415 kedy: 01. Marec , 2008, 12:24:23 »

kks clovek aby sa tu predieral kopou sraciek, kym najde to konkretne, co hlada... obcas mam pocit, ze toto forum nabralo charakteristiku azetu.. klinec do rakvy by bol, kebyze sa tu vytvori este aj nejaka zoznamka pre starych mladencov (prednedavnom tu taky pokus bol.. ked sa tu objavila Zuzka heh.. :D) 
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1416 kedy: 01. Marec , 2008, 12:36:12 »

Na ukľudnenie emócií pridávam audio ukážku našich muzikantov.
Výborní klasickí gitaristi Labant a Remeník so sláčikovým kvartetom a A.Vivaldi - koncert pre 2 gitary, G major - I.Allegro:
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #1417 kedy: 01. Marec , 2008, 13:45:05 »

ja ako nestranny pozorovatel mam tiez dojem,ze je tu urcita "skupinka" ludi,ktori su nieco viac,ako bezny clenovia fora. Su to chalani z blavy,ktori sa poznaju aj osobne a su kamosi. A zhodou okolnosti su niektori z nich aj admini. Nie je tu rovnaky meter pre vsetkych tym padom. Ja chapem,ze kamarati zvyknu drzat spolu,ale niekedy je to tu fakt take,ze niekomu sa prepacia veci,za ktore by mozno niekto iny dostal ban.

Napriklad aj teraz,co si tu Rasto vypisuje s tymi dugovcami. Keby som si takto s nimi pisal ja,tak hned by do mna par ludi "skocilo",ze co to zas pisem za kokotiny a nech na to serem a tak. Aj ta anketa,ktoru zalozil Iggy je prikladom toho,ze niektori ludia su tu brani inak,ako ti ostatni.

V podstate mi to je uplne jedno,lebo sa sem chodim hlavne zabavit,ale suhlasim s ydurom,preto to pisem. Proste je tu urcite "rodinkarstvo" to je jasne.

A podla mna by sa temy vobec nemali zamykat,ved nech kazdy pise,co chce..aj tak kazda hadka raz skonci a ostatni sa aspon maju na com bavit  Na zdravie!
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1418 kedy: 01. Marec , 2008, 14:02:52 »

ja ako nestranny pozorovatel mam tiez dojem,ze je tu urcita "skupinka" ludi,ktori su nieco viac,ako bezny clenovia fora. Su to chalani z blavy,ktori sa poznaju aj osobne a su kamosi. A zhodou okolnosti su niektori z nich aj admini. Nie je tu rovnaky meter pre vsetkych tym padom. Ja chapem,ze kamarati zvyknu drzat spolu,ale niekedy je to tu fakt take,ze niekomu sa prepacia veci,za ktore by mozno niekto iny dostal ban.

Je to úplný nezmysel. Ban dostal Petrucci aj Dugo preto, že sa arogantne a vulgárne navážali do ostatných členov fóra. Nie kvôli tomu, že by sa navážali do nejakej elitnej skupinky, mimochodom o žiadnej neviem, ale do bežných návštevníkov fóra, z nich viacerých ani nepoznám. U mňa to pretieklo, keď som videl ako vulgárne myslím Petrucci osočoval napríklad Zuzku. Tých prípadov bolo viac.

A to, že sa tu teraz do mňa aj ďalších desiatich (z nich osobne poznám len niekoľkých) navážajú 2 ľudia, keď bolo skritizovaná hra ich kamaráta. Ty tam vidíš nejaké elitárstvo? X-krát tu mne hocikto skritizoval moje ukážky, ja nemám problém konštruktívne povedať na ukážku hocikoho, čo si myslím. Rastisovi som to napríklad napísal vždy.

Kde je tu elitárstvo?? Kto je v tej elitnej skupine?? Je tu len dvojica faganov, ktorí sa nevedia slušne správať. Petrucci si svoje komplexy rieši aj odosielaním posmešných PM, na ktoré je aj nezmysel reagovať.
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1419 kedy: 01. Marec , 2008, 14:08:42 »

ja suhlasim s vladom... je pravda ze nie kazdy tu ma rovnake miesto... sam si este spominam na temu motley crue kde hned prva odpoved bolo rastisove jedno slovo "p*čovina"... keby toto napisal niekto iny tak je z neho dugovec...
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #1420 kedy: 01. Marec , 2008, 14:08:59 »

Pitu - ja nemyslim teraz iba tuto "aferu"  ha ha ha s dugovcami. Myslim to vseobecne..proste je nejaky spor a par ludi sa tu postavi na stranu niekoho len preto,ze je to jeho kamos. Pritom ani nema cim argumentovat. Dam priklad..keby nejaky Kurt Cobain spravil anketu a tam by oznacil niekoho za fasa,ci co to tam presne bolo..tak by to preslo bez povsimnutia,ako v pripade Iggiho? Nemyslim si. Videl som,ze anketa je uz zmazana,ale zmazalo ju tusim Altostratus a az potom,ked na nu upozornil tusim ydur.
Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #1421 kedy: 01. Marec , 2008, 14:13:13 »

Je to úplný nezmysel. Ban dostal Petrucci aj Dugo preto, že sa arogantne a vulgárne navážali do ostatných členov fóra. Nie kvôli tomu, že by sa navážali do nejakej elitnej skupinky, mimochodom o žiadnej neviem, ale do bežných návštevníkov fóra, z nich viacerých ani nepoznám. U mňa to pretieklo, keď som videl ako vulgárne myslím Petrucci osočoval napríklad Zuzku. Tých prípadov bolo viac.

A to, že sa tu teraz do mňa aj ďalších desiatich (z nich osobne poznám len niekoľkých) navážajú 2 ľudia, keď bolo skritizovaná hra ich kamaráta. Ty tam vidíš nejaké elitárstvo? X-krát tu mne hocikto skritizoval moje ukážky, ja nemám problém konštruktívne povedať na ukážku hocikoho, čo si myslím. Rastisovi som to napríklad napísal vždy.

Kde je tu elitárstvo?? Kto je v tej elitnej skupine?? Je tu len dvojica faganov, ktorí sa nevedia slušne správať. Petrucci si svoje komplexy rieši aj odosielaním posmešných PM, na ktoré je aj nezmysel reagovať.
podla pravidiel fora (3.bod) mal iggy chytit ban hned po vytvoreni tej stupidnej ankety ktorou zosmiesnuje jedneho z clenov....ked uz toto neni dvojity meter tak neviem!
co sa tyka toho ze sme urazeny alebo nieco koli tomu ze ste nam povedali ze to bolo falosne a neviem co tak to je stupidita jak hrom....ale videl som tu milion nahravok ktoru su uplne falosne a vseci sa tvaria ze to je vramci feelingu ci jake kokotiny tam boli popisane....tusim to bol progrocker(co hovorim o tej nahravke)
tu je aj k tomu link mozes si to precitat..... http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,59212.30.html
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
ydur
Hosť
« Odpoveď #1422 kedy: 01. Marec , 2008, 15:52:31 »



Moc sa mi to nepači. Žiadne skreslenie,ani pakovanie,bez kvakadla,tapping-hamering nič, feedback žiadny.  Ale inač PEKNE. Zdravíčko
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1423 kedy: 01. Marec , 2008, 18:08:15 »

podla pravidiel fora (3.bod) mal iggy chytit ban hned po vytvoreni tej stupidnej ankety ktorou zosmiesnuje jedneho z clenov....ked uz toto neni dvojity meter tak neviem!
co sa tyka toho ze sme urazeny alebo nieco koli tomu ze ste nam povedali ze to bolo falosne a neviem co tak to je stupidita jak hrom....ale videl som tu milion nahravok ktoru su uplne falosne a vseci sa tvaria ze to je vramci feelingu ci jake kokotiny tam boli popisane....tusim to bol progrocker(co hovorim o tej nahravke)
tu je aj k tomu link mozes si to precitat..... http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,59212.30.html

Každý je najskôr upozornený, tak nevymýšľaj. Aj Petrucci s Dugom si koledovali dlhšie. Iggy si tiež zoberie ponaučenie z tohoto, nemám rád tiež takéto riešenie situácií.

A čo sa týka ukážky od progrockera, čo si tu uviedol, je to rytmickejšie, melodickejšie, nápaditejšie a čistejšie ako Dugove. Tiež sú tam falošnosti, aj som napísal, že je to občas prepäté. Ale bral som to ako ukážku niekoho, o kom viem, že necvičí často, aj si to prizná a netvári sa ako najväčší talent a majster sveta, na ktorého nikto nemá. Žmurk
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1424 kedy: 01. Marec , 2008, 18:09:26 »

Moc sa mi to nepači. Žiadne skreslenie,ani pakovanie,bez kvakadla,tapping-hamering nič, feedback žiadny.  Ale inač PEKNE. Zdravíčko

To si celý ty, rudy.  :)  Ale som rád, že sa ti to napriek tomu zdá pekné. Žmurk
Zaznamenané

Strán: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 23 otázok.