Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. September , 2024, 18:44:54
Strán: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1388182 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #1425 kedy: 01. Marec , 2008, 18:27:54 »

Na ukľudnenie emócií pridávam audio ukážku našich muzikantov.
Výborní klasickí gitaristi Labant a Remeník so sláčikovým kvartetom a A.Vivaldi - koncert pre 2 gitary, G major - I.Allegro:

  Rad by som vedel pre co je to original napisane . Asi trosku pogooglim .
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
ydur
Hosť
« Odpoveď #1426 kedy: 01. Marec , 2008, 18:56:24 »

To si celý ty, rudy.  :)  Ale som rád, že sa ti to napriek tomu zdá pekné. Žmurk
No hanbím sa.. To ta zavist. Keby som vedel hrat jak tí dvaja,tak by so to nenapisal. Ale fakt sa mi to pačilo. Ja som chcel už vela krat sem hodit podobne ukažky / teda nie moje-božechrán/,ale z obavy,že to ludi nezaujima,som nedal. Na zdravie!
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #1427 kedy: 01. Marec , 2008, 18:59:31 »

No hanbím sa.. To ta zavist. Keby som vedel hrat jak tí dvaja,tak by so to nenapisal. Ale fakt sa mi to pačilo. Ja som chcel už vela krat sem hodit podobne ukažky / teda nie moje-božechrán/,ale z obavy,že to ludi nezaujima,som nedal. Na zdravie!
  Kludne daj , je to pekna muzika.  Žmurk
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
FeFe
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 140



« Odpoveď #1428 kedy: 01. Marec , 2008, 19:10:47 »

Ked uz vivaldi tak tito dvaja pani(Yamashita a Coryell) mali celkom pekny koncert, hrali vivaldiho four seasons (je to tam po castiach)
Zaznamenané
Petrucci
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95



« Odpoveď #1429 kedy: 01. Marec , 2008, 22:09:49 »

pani z vedenia odporucil by som canesten, jemazol a vycistit usi
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #1430 kedy: 01. Marec , 2008, 22:11:49 »

Ked uz vivaldi tak tito dvaja pani(Yamashita a Coryell) mali celkom pekny koncert, hrali vivaldiho four seasons (je to tam po castiach)

hrozne..hraje totalne spinavo...
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
FeFe
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 140



« Odpoveď #1431 kedy: 01. Marec , 2008, 22:29:41 »

hrozne..hraje totalne spinavo...
coryell ano ale ten cinan hra pekne
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #1432 kedy: 01. Marec , 2008, 22:35:38 »

Ej veru , Coryella mam radsej v takejto muzicke

Inak basak Mark Egan hral na poslednych Jazzakoch v BA s Abercrombiem, to bola supa  Zdravíčko .
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Petrucci
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95



« Odpoveď #1433 kedy: 01. Marec , 2008, 22:47:06 »

Každý je najskôr upozornený, tak nevymýšľaj. Aj Petrucci s Dugom si koledovali dlhšie. Iggy si tiež zoberie ponaučenie z tohoto, nemám rád tiež takéto riešenie situácií.

A čo sa týka ukážky od progrockera, čo si tu uviedol, je to rytmickejšie, melodickejšie, nápaditejšie a čistejšie ako Dugove. Tiež sú tam falošnosti, aj som napísal, že je to občas prepäté. Ale bral som to ako ukážku niekoho, o kom viem, že necvičí často, aj si to prizná a netvári sa ako najväčší talent a majster sveta, na ktorého nikto nemá. Žmurk
ty si vadny clovek...citujem Dugovu reakciu na Pitua..."koko*t teply vyjebany nech uz raz pochopi ze to co som ja hral bolo nazivo pred 60 ludmi!!!!
a ne sa jebat pred kompom a tez je to falosne, nech pochopi rozdiel medzi live nahravkou a nacvicenymi falosnymi solami co mohol ten koko*t nahravat aj padesat rokov, smejd vyjebany uz nech mi skonci ban...koko*t co vylizuje meravu skriplenu gombitovu
lyze jej hnusny klit"...koniec citatu... Zdravíčko



Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #1434 kedy: 01. Marec , 2008, 22:50:01 »

banany na obzore  Popiskujem si
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1435 kedy: 01. Marec , 2008, 22:53:46 »

to normalne az clovek nevie, co napisat...a ta cast o tej Marike....no co Vam to chalani uz jebe Huh!
Zaznamenané

Petrucci
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95



« Odpoveď #1436 kedy: 01. Marec , 2008, 22:57:51 »

to normalne az clovek nevie, co napisat...a ta cast o tej Marike....no co Vam to chalani uz jebe Huh!
nefašizuj tu a radsej sa zamysli nad podstatou Dugovho rozcarovania...je ine hrat na koncerte ako doma v detskej iybe sa nahravat jak koko*t
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #1437 kedy: 01. Marec , 2008, 22:58:55 »

Sa mi spravila nejaka chut na hudbu Abercrombieho , tak dam zopar ukazok

Umenie hrat doprovodnu gitaru

Legendarna zostava 

Spickovo vystavane solo 
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Petrucci
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95



« Odpoveď #1438 kedy: 01. Marec , 2008, 22:59:51 »

banom zase dokazete len svoju ubohost a neschopnost vecene argumentovat...vsetko tu zaobalujete do slusnych fraz ktore nam hovno vysvetlia....gro celeho sporu treba dat najavo tvrdo a vecne
Zaznamenané
obsidian.sk
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 108



WWW
« Odpoveď #1439 kedy: 01. Marec , 2008, 23:12:35 »

ty si vadny clovek...citujem Dugovu reakciu na Pitua..."..."
No nadhera. Tu nechutnu citaciu Duga si si mohol odpustit. Ale asponze si ukazal vyspelost jeho osobnosti. Odporucam vam najprv dospiet a potom sa pustat do rozhovorov s ludmi, ktori maju minimalne o 10 rokov viac a su kvalitou osobnosti na mile od vas. V opacnom pripade dosiahnete len to, ze budete permanentne zosmiesnovani - a to nie len na poli internetu.
Zaznamenané

Ibanez RG321MH-RB
Strán: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 23 otázok.