Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
21. September , 2024, 18:22:39
Strán: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1388164 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
Petrucci
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95



« Odpoveď #1470 kedy: 02. Marec , 2008, 00:03:22 »

Staci mi pozriet, ako sa kto vyjadruje. Plus si uviedol datum svojho narodenia, Dugo ho ma uvedeny tiez. Na zaklade toho nie je problem zostavit priblizny profil, z ktoreho mozno hrubo vychadzat. Co sa tyka tvojho prejavu tak mi to celkom sedi s dnom narodenia 12.7.1986 - Rak z 3. dekady, cize ovplyvneny Levom. Plus mas Merkur v znameni Leva. Kto chce, pozrie si presny vyznam tychto aspektov, ktore sa pekne sa zhoduju s charakterom tvojho ucinkovania na tomto fore. Ale toto je len taka nahrubo ponata analyza osobnosti prostrednictvom jedneho z moznych sposobov.

Mudrejsi urcite nie som. Som len inzinier elektrotechniky, cize nic extra. Skor len poukazujem na to, ze sa treba zamysliet nad vlastnym konanim/spravanim, spravit si sebareflexiu a clovek pride na to, preco "su vsetci proti nemu".

Ano, nedavas si servitky pred usta, to je pravda. Neviem, ci sa na slusaka len hram alebo nim aj som. To musia posudit ini. Ty si to posudil, ze sa len hram. Beriem to ako tvoj uhol pohladu v klamlivom svete foriem :)
chalan ja uz len cakam na ban...to bude pre mna vykupenim...pretoze kym ma tu adminstvo necha tak na nich budem neprestajne picovat...o znameniach mi rozpravat nemusis...uz nejaky ten rok sa tejto problematike venujem a dobre viem kto som a kto nie som
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #1471 kedy: 02. Marec , 2008, 00:04:38 »

chalan ja uz len cakam na ban...to bude pre mna vykupenim...pretoze kym ma tu adminstvo necha tak na nich budem neprestajne picovat...o znameniach mi rozpravat nemusis...uz nejaky ten rok sa tejto problematike venujem a dobre viem kto som a kto nie som

ban to je nic. prihlasis sa cez proxinu a mozes picovat dalej.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #1472 kedy: 02. Marec , 2008, 00:07:06 »

chalan ja uz len cakam na ban...to bude pre mna vykupenim...pretoze kym ma tu adminstvo necha tak na nich budem neprestajne picovat...
co sa nevies kontrolovat?? ?§!. Pomoooc!
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #1473 kedy: 02. Marec , 2008, 00:08:25 »

jeziiis, posledne to tu stale vrie, asi budeme mat bananovu republiku  ha ha ha
Zaznamenané

... all life is future to past ...
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #1474 kedy: 02. Marec , 2008, 00:13:37 »

Nasiel som este jedno video Joe Pass a Ella Fidzgerald . Nadherna doprovodna gitarka
  Zdravíčko
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
obsidian.sk
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 108



WWW
« Odpoveď #1475 kedy: 02. Marec , 2008, 00:14:03 »

chalan ja uz len cakam na ban...to bude pre mna vykupenim...pretoze kym ma tu adminstvo necha tak na nich budem neprestajne picovat...o znameniach mi rozpravat nemusis...uz nejaky ten rok sa tejto problematike venujem a dobre viem kto som a kto nie som
Cize sa venujes aj astrologii. Seba mas rozanalyzovaneho, to je ok. Druha vec je ako s tym clovek nalozi. To je ta tazsia cesta. Ale casom urcite zavedies do praxe aj poznatok, ze forma komunikacie a ucta k druhym dokaze otvarat brany zelanym smerom a ulahcovat zivot :).
Zaznamenané

Ibanez RG321MH-RB
Petrucci
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95



« Odpoveď #1476 kedy: 02. Marec , 2008, 00:14:27 »

teraz som na to chcel nieco napisat, ze najlepsie bude si to nevsimat. Zdravíčko
hlavny pritakavac tohto fora Popiskujem si
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #1477 kedy: 02. Marec , 2008, 00:19:50 »

Nasiel som este jedno video Joe Pass a Ella Fidzgerald . Nadherna doprovodna gitarka
  Zdravíčko
Jedna vec je naucit sa skladbu, vychytat si obraty akordov, vyhravky a nacvicit to, ale ta komunikacia. Na sracky. Je to frajer
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #1478 kedy: 02. Marec , 2008, 00:20:29 »

 ha ha ha , lol, petrucci vas bere rad radom, vsetkych  Som metlak
Zaznamenané

... all life is future to past ...
Petrucci
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95



« Odpoveď #1479 kedy: 02. Marec , 2008, 00:20:39 »

Cize sa venujes aj astrologii. Seba mas rozanalyzovaneho, to je ok. Druha vec je ako s tym clovek nalozi. To je ta tazsia cesta. Ale casom urcite zavedies do praxe aj poznatok, ze forma komunikacie a ucta k druhym dokaze otvarat brany zelanym smerom a ulahcovat zivot :).
rad by som sa polepsil ale moje znamenie a konstalacia hviezd a planet pri mojom narodeni mi to nedovoli Smútim
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #1480 kedy: 02. Marec , 2008, 00:22:53 »

Jedna vec je naucit sa skladbu, vychytat si obraty akordov, vyhravky a nacvicit to, ale ta komunikacia. Na sracky. Je to frajer
  Tak , tak .  Žmurk
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Petrucci
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95



« Odpoveď #1481 kedy: 02. Marec , 2008, 00:24:44 »

ha ha ha , lol, petrucci vas bere rad radom, vsetkych  Som metlak
sak a co sa budes
Zaznamenané
obsidian.sk
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 108



WWW
« Odpoveď #1482 kedy: 02. Marec , 2008, 00:25:51 »

rad by som sa polepsil ale moje znamenie a konstalacia hviezd a planet pri mojom narodeni mi to nedovoli Smútim
Fatalizmus nie je riesenim...
Zaznamenané

Ibanez RG321MH-RB
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #1483 kedy: 02. Marec , 2008, 00:25:59 »

juchuuu 100straaan:), myslim ze sem to nedotiahol ani Jimi Cimbala  Bavím sa skvele
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #1484 kedy: 02. Marec , 2008, 00:26:42 »

A co ak Dugo nejebal ovce ale Petrucciho?  Fuuha zíram
Zaznamenané

Strán: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.107 sekund, 23 otázok.