Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. September , 2024, 13:53:57
Strán: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1388068 krát)
0 užívateľov a 8 Hostí prehliada túto tému.
Satch
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 241



« Odpoveď #1500 kedy: 02. Marec , 2008, 01:12:41 »

a co teda hravate a ide vam popod fuzy Bleee ? inak myslim ze tu niekto z tej vasej ultrabandy pi*oval na podniky v ba. kapo ak si dobry zahrat si mozes hocikde len tazko vyjst s kapelkou ktorej ego siaha na mesiac. Treba si vytvarat styky aj medzi hudobnikmi ,takze skuste 4.nick a pekne krasne ,uctivo nadviazat nove kamaratstva na tomto fore   Popiskujem si
Zaznamenané

Follow the details...
Petrucci
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95



« Odpoveď #1501 kedy: 02. Marec , 2008, 01:20:40 »

a co teda hravate a ide vam popod fuzy Bleee ? inak myslim ze tu niekto z tej vasej ultrabandy pi*oval na podniky v ba. kapo ak si dobry zahrat si mozes hocikde len tazko vyjst s kapelkou ktorej ego siaha na mesiac. Treba si vytvarat styky aj medzi hudobnikmi ,takze skuste 4.nick a pekne krasne ,uctivo nadviazat nove kamaratstva na tomto fore   Popiskujem si
a co keby tvoje usta naviazali kontakt s tvojim analnym otvorom? hm?
Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #1502 kedy: 02. Marec , 2008, 01:24:07 »

a co teda hravate a ide vam popod fuzy Bleee ? inak myslim ze tu niekto z tej vasej ultrabandy pi*oval na podniky v ba. kapo ak si dobry zahrat si mozes hocikde len tazko vyjst s kapelkou ktorej ego siaha na mesiac. Treba si vytvarat styky aj medzi hudobnikmi ,takze skuste 4.nick a pekne krasne ,uctivo nadviazat nove kamaratstva na tomto fore   Popiskujem si
do polohy ultrabandy ste nas dali vy....za tvojou zdvorilostou sa schovava pokrytectvo....naco sa hras na dobromila ked aj tak vo svojom prispevku nas nazves utrabandou s egom po mesiac.....ty o nase ego nemusis mat strach.....urcite sa da hrat v blave ale hlavne podniky su uz davno odchytene a pravidelne sa tam striedaju tie iste tvare....
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #1503 kedy: 02. Marec , 2008, 01:24:39 »

a co keby tvoje usta naviazali kontakt s tvojim analnym otvorom? hm?
len aby tvoje usta zostali cele, ked sa takto spravas k ludom...a teraz to neni vyhrazanie, to je len rada do buducnosti, nikdy nevies koho stretnes...
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #1504 kedy: 02. Marec , 2008, 01:27:27 »

do polohy ultrabandy ste nas dali vy....za tvojou zdvorilostou sa schovava pokrytectvo....naco sa hras na dobromila ked aj tak vo svojom prispevku nas nazves utrabandou s egom po mesiac.....ty o nase ego nemusis mat strach.....urcite sa da hrat v blave ale hlavne podniky su uz davno odchytene a pravidelne sa tam striedaju tie iste tvare....


rofl
Zaznamenané

Satch
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 241



« Odpoveď #1505 kedy: 02. Marec , 2008, 01:28:11 »

no som zvedavy na tu hlavu Hlavu ty frajer, daj sem potom blizsie info nech mozme zorganizovat nejaky organizovany vylet:) no nic idem sa venovat niecomu inteligentnejsiemu ako je debata s tebou , Kickboxeeeeeer ,juhuu . PS:silaaaaaaas poznam x kapiel co si vedeli rozbehnut karieru prave v tych podnikoch a dokazali to svojou hrou a schopnostou dohodnut sa s inymi kapelami,aroganciou to proste nejde.. pozri nieje nic lahsie ako dokazat svoje kvality priamo v kotli kritikov tak sa tesime, pani...  Zdravíčko
Zaznamenané

Follow the details...
Petrucci
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95



« Odpoveď #1506 kedy: 02. Marec , 2008, 01:29:35 »

len aby tvoje usta zostali cele, ked sa takto spravas k ludom...a teraz to neni vyhrazanie, to je len rada do buducnosti, nikdy nevies koho stretnes...
ver mi ze s ludmi vychadzam velmi dobre Homar...mam urcite viac priatelov ako nepriatelov...proste ma len par ludi na tomto fore dostalo do totalneho amoku
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #1507 kedy: 02. Marec , 2008, 01:30:49 »

ver mi ze s ludmi vychadzam velmi dobre Homar...mam urcite viac priatelov ako nepriatelov...proste ma len par ludi na tomto fore dostalo do totalneho amoku
ja ti verim, ja usudzujem len z tvojho prejavu tu, preto to neber v zlom
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #1508 kedy: 02. Marec , 2008, 01:32:13 »

no som zvedavy na tu hlavu Hlavu ty frajer, daj sem potom blizsie info nech mozme zorganizovat nejaky organizovany vylet:) no nic idem sa venovat niecomu inteligentnejsiemu ako je debata s tebou , Kickboxeeeeeer ,juhuu . PS:silaaaaaaas poznam x kapiel co si vedeli rozbehnut karieru prave v tych podnikoch a dokazali to svojou hrou a schopnostou dohodnut sa s inymi kapelami,aroganciou to proste nejde.. pozri nieje nic lahsie ako dokazat svoje kvality priamo v kotli kritikov tak sa tesime, pani...  Zdravíčko
davas sa do role odbornika muzikanta a pri tom akurat tak mudrujes ako otec Furas
som povedal ze sa da hrat po podnikoch ale....nechce sa mi opakovat sa!....ked nieekto nechce rozumiet tak nikdy rozumiet nebude...
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
Satch
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 241



« Odpoveď #1509 kedy: 02. Marec , 2008, 01:32:37 »

vies necakaj ze sa o vas budu hned trhat organizatori v randali a v aligaci len preto ze poviete ze" my sme dobri a mame duga" , takto to nefunguje a uz vobec ak im posielate ako promo to co mate na youtube...vela kapiel tu v BA sa predierava z malych akciciek az na stage-e po slovensku.. je to o vyvoji a o vasom som popravde nikdy predtym ani hov*o nepocul takze ste pre mna a vacsinu sveta nikto, ale uz budem trapne opakujuci sa no svoju sancu predviest kvality dostanete Žmurk
Zaznamenané

Follow the details...
Petrucci
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95



« Odpoveď #1510 kedy: 02. Marec , 2008, 01:35:02 »

vies necakaj ze sa o vas budu hned trhat organizatori v randali a v aligaci len preto ze poviete ze" my sme dobri a mame duga" , takto to nefunguje a uz vobec ak im posielate ako promo to co mate na youtube...vela kapiel tu v BA sa predierava z malych akciciek az na stage-e po slovensku.. je to o vyvoji a o vasom som popravde nikdy predtym ani hov*o nepocul takze ste pre mna a vacsinu sveta nikto, ale uz budem trapne opakujuci sa no svoju sancu predviest kvality dostanete Žmurk
mas podobne teply rukopis ako Rastis
Zaznamenané
Satch
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 241



« Odpoveď #1511 kedy: 02. Marec , 2008, 01:36:01 »

uz na to jebme celeee inak, ved o co ide ? kricim tu bo je sobota a zatrpknuto sedim doma lebo som chory nemozem sa ist najebat do mesta... vymazte vsetky prispevky typu : ty si koko*t, ja som koko*t , oni su kok*ti a bavme sa o hrubke trsatka, o nesmrtelnosti ludstva,koncertnej snure duga a inych picovinach... :) cavte   Je mi do plaču
Zaznamenané

Follow the details...
Satch
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 241



« Odpoveď #1512 kedy: 02. Marec , 2008, 01:39:59 »

a ty mas tusim rovnako obmedzene a ubohe myslenie ako vcera a predvcerom. sa zobud kym ta niekto nepichne nozom zo svojich radov a neber to takisto ako vyhrazku len ludia su vseliaky..sa normalne hanbim ze hlasate ze ste rockeri,chlapi  To co bolo? červená-von
« Posledná zmena: 02. Marec , 2008, 01:41:13 od Satch » Zaznamenané

Follow the details...
Petrucci
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95



« Odpoveď #1513 kedy: 02. Marec , 2008, 01:44:56 »

uz na to jebme celeee inak, ved o co ide ? kricim tu bo je sobota a zatrpknuto sedim doma lebo som chory nemozem sa ist najebat do mesta... vymazte vsetky prispevky typu : ty si koko*t, ja som koko*t , oni su kok*ti a bavme sa o hrubke trsatka, o nesmrtelnosti ludstva,koncertnej snure duga a inych picovinach... :) cavte   Je mi do plaču
zas si musis otierat hubu o Duga...mzslim si ze je to nesportove ked tu nie je a nemoze sa branit...si ako koko*t...najprv si zdvorily, vypytujes sa ma tu picoviny jak keby si bol moja mama a v zapati sa snazis zosmiesnit nasu kapelu...potom napises chalani jebte na to a v zapati zase rypnes do Duga...mam pocit ze si schizofrnik priatelu
Zaznamenané
Petrucci
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95



« Odpoveď #1514 kedy: 02. Marec , 2008, 01:49:11 »

a ty mas tusim rovnako obmedzene a ubohe myslenie ako vcera a predvcerom. sa zobud kym ta niekto nepichne nozom zo svojich radov a neber to takisto ako vyhrazku len ludia su vseliaky..sa normalne hanbim ze hlasate ze ste rockeri,chlapi  To co bolo? červená-von
ked ti raz prestane chutit pot ktory lizes z Rastisovych piet, tak potom sa mozme bavit o tom co je to byt rockerom
Zaznamenané
Strán: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.087 sekund, 23 otázok.