Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
12. Október , 2024, 15:27:21
Strán: 1 ... 252 253 [254] 255 256 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1393340 krát)
0 užívateľov a 15 Hostí prehliada túto tému.
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #3795 kedy: 03. December , 2009, 14:31:35 »

Satriani cover šikmokej malej gitaristky Žmurk

zachvilu uz aj kona naucia hrat :)...btw lepsi vykon ako najvacsim rypakov a odbornikov tu na fore...naozaj skvele Bravooo
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #3796 kedy: 03. December , 2009, 14:34:32 »

zachvilu uz aj kona naucia hrat :)...btw lepsi vykon ako najvacsim rypakov a odbornikov tu na fore...naozaj skvele Bravooo
hmm technicky zahrala pekne, akurát to už nebola tá pesnička, ale naháňačka za neviem čím, ale nedá sa čakať od päť ročnej, že bude vedieť o čom je always with you always with me :)Zdravíčko
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #3797 kedy: 03. December , 2009, 14:36:50 »

zachvilu uz aj kona naucia hrat :)...btw lepsi vykon ako najvacsim rypakov a odbornikov tu na fore...naozaj skvele Bravooo

ten halfstack ma rovnaku vysku ako slecna :) ale bomba, aj ked Satrianiho vibe na lespaule mi trha zrak
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #3798 kedy: 03. December , 2009, 14:43:14 »

je to nechutne.. urcite nedostala tyzden jest a nespala pol roka..mala opica cvicena  Bavím sa skvele
Zaznamenané

johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #3799 kedy: 03. December , 2009, 17:14:23 »

ono čo je vlastne celé zlé na hentých šikmookých krajinách? krásna príroda, krásna kultúra, krásny jazyk, krásne im všetko funguje až na to, že by ich mali vybombardovať.  Bavím sa skvele

inak som čítal niekde v reflexe myslím, že ázijské krajiny majú preto taký veľký počet hudobne zdatných, lebo vo väčšine ich jazykov mení intonácia význam slova a sú tým pádom od narodenia trénovaní.
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #3800 kedy: 03. December , 2009, 17:42:10 »

ono čo je vlastne celé zlé na hentých šikmookých krajinách? krásna príroda, krásna kultúra, krásny jazyk, krásne im všetko funguje až na to, že by ich mali vybombardovať.  Bavím sa skvele

inak som čítal niekde v reflexe myslím, že ázijské krajiny majú preto taký veľký počet hudobne zdatných, lebo vo väčšine ich jazykov mení intonácia význam slova a sú tým pádom od narodenia trénovaní.

skor preto ze ich je 1 milliarda
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #3801 kedy: 03. December , 2009, 17:46:59 »

To čo je zas.   Fuuha zíram    Ked bol v telke ten 10-ročny chalanisko,čo zahral par jednoduchych riffov,tak ste sa z neho išli dosrat. A teraz ?   Popiskujem si
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #3802 kedy: 03. December , 2009, 17:52:45 »

Zablacka to spieva - viete niekto, kto tam nahraval tu gitaru ? par razy som to teraz zachytil kdesi v radiu... sorry za piratcinu  No hanbím sa..

* Olga_Zablacka_-_Kralovna_Maria.mp3 (4046.53 KB - stiahnuté 113 krát.)
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #3803 kedy: 03. December , 2009, 18:39:00 »

Zablacka to spieva - viete niekto, kto tam nahraval tu gitaru ? par razy som to teraz zachytil kdesi v radiu... sorry za piratcinu  No hanbím sa..

Mrkol som na to CD, gitaru tam hrá nejaký Olda Krejčoves. Zložil to David Koller.
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #3804 kedy: 03. December , 2009, 18:49:08 »

"nejaký" Olda Krejčoves je jeden z výborných českých gitaristov, točil prvú Kollerovu sólovku + spolupracoval s Monkey Bussiness..hrá k veci... Na zdravie!
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #3805 kedy: 03. December , 2009, 18:54:07 »

"nejaký" Olda Krejčoves je jeden z výborných českých gitaristov, točil prvú Kollerovu sólovku + spolupracoval s Monkey Bussiness..hrá k veci... Na zdravie!

Pravdepodobne je úplne v poriadku, lebo mi jeho gitara nikdy nevadila v kapelách, kde hral. :) Už som ho stihol omrknúť na nete. Ale nikdy ma nezaujal ako sólista, aby som si jeho meno zapamätal.
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #3806 kedy: 03. December , 2009, 19:08:02 »

 ha ha ha Na zdravie!..Piťu, tebe "nevadila" niekoho gitara kto je u susedov v prvej lige a koho si na svoju prvú sólovku vybral jeden z najinvenčnejších českých bubeníkov a spevákov v jednej osobe David Koller ?  ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #3807 kedy: 03. December , 2009, 19:34:10 »

to su jeby chlapci moji......nevadi ha ha ha  to by bola sila keby vadil Bavím sa skvele  toto forum je fakt huste
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #3808 kedy: 03. December , 2009, 19:49:25 »

ha ha ha Na zdravie!..Piťu, tebe "nevadila" niekoho gitara kto je u susedov v prvej lige a koho si na svoju prvú sólovku vybral jeden z najinvenčnejších českých bubeníkov a spevákov v jednej osobe David Koller ?  ha ha ha Na zdravie!

sú gitaristi, ktorých gitara mi vadí, tohoto mi nevadila. Je na tom niečo k nepochopeniu Huh!  ?§!.   Cmuk chlapci
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #3809 kedy: 03. December , 2009, 21:23:02 »

nemusí byť ideál, ale trochu úcty nikomu neublíži, zvlášť od ľudí, čo zatiaľ nedosiahli v muzike to čo hodnotený subjekt..peace... Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 ... 252 253 [254] 255 256 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.143 sekund, 23 otázok.