Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
14. Október , 2024, 23:21:32
Strán: 1 ... 308 309 [310] 311 312 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1394773 krát)
0 užívateľov a 33 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4635 kedy: 29. Jún , 2010, 13:26:35 »

radsej by som sa dal popravdu vyhulit ja Mariane  :)

Co tu motas krestanstvo a ake argumenty. Je tam skladba od progyho, ktora posobi ako posobi a zrazu ste vy dvaja spochybnili. Pytam sa preco ? To spochybnujes 3/4 videii na YT, len preto, ze im nerozumies. Totiz neviem, preco by to nemala byt pravda. Pozri sa na ten kanal, ktory ho zdiela. "Zaobera" sa terorizmom a konfliktami blizkeho vychodu, nevidim proste dovod, preco by to mal byt fake. Keby jeden z vas ovladal Arabcinu a namietal by, ze ten preklad nie je okay, nepoviem ani slova a staihnem sa, ale cudujem sa kde ste nabrali presvedcenie, ze to nie je tak ako sa to preklada, hlavne v pripade, ze video ma content aky ma

mam 2 kolegov arabov egyptan a alzirec.. idem im to pustit..
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #4636 kedy: 29. Jún , 2010, 13:29:05 »

V kazdom pripade je zaujimava tendencia nas Europanov aj Americanov stale verit, ze ved oni nas hadam az tak velmi nenenavidia a ze vsetko je zvelicene. A dalsia tendencia sypat si popol na hlavu stale -- aj tu, niekto to naschval zle prelozil v snahe uskodit nie az tak militantnym moslimom. ?§!.

« Posledná zmena: 29. Jún , 2010, 13:29:52 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #4637 kedy: 29. Jún , 2010, 13:29:13 »

mam 2 kolegov arabov egyptan a alzirec.. idem im to pustit..

to je ina rec, som zvedavy. Ak by nahodou zakrical jeden z nich allah akbar utekaj !
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
zakky
Hosť
« Odpoveď #4638 kedy: 29. Jún , 2010, 13:30:22 »

takze k zakladnej otazke karol, podla teba su krestania s moslimovia cca to iste?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4639 kedy: 29. Jún , 2010, 13:32:40 »

to je ina rec, som zvedavy. Ak by nahodou zakrical jeden z nich allah akbar utekaj !

pohoda.. minule sme sli hrat paintball a som sa prekecol (obaja uz rozumeju slovensky) ze si z nich mozeme spravit paintballovych suicide teroristov ze ich priviazeme do furika plneho farbou a pustime z kopca.. vcelku sa aj zasmiali potom ale jedno mi to nebolo ked som si uvedomil ze rozumeju  Bavím sa skvele niekde ma aj kolegyna vo fotaku fotku kde oni stoja dvaja nadomnou so zbranami a mieria na mna s rukami zachrbtom a hlavou nabok  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 29. Jún , 2010, 13:33:12 od kaolko » Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #4640 kedy: 29. Jún , 2010, 13:32:54 »

Krestanstvo je uz v Europe uplne na ustupe, ostalo uz len malo statov, kde ma RKC akytaky vplyv (Irsko, Polsko, Taliansko, trosku my a Rakusko este...), to je zbytocne porovnavat s islamom a entuziazmom ich veriacich.
« Posledná zmena: 29. Jún , 2010, 13:33:30 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4641 kedy: 29. Jún , 2010, 13:34:16 »

Krestanstvo je uz v Europe uplne na ustup, ostalo uz len malo statov, kde ma RKC akytaky vplyv (Irsko, Polsko, Taliansko, trosku my a Rakusko este...), to je zbytocne porovnavat s islamom a entuziazmom ich veriacich.

to je pravda.. fakt je ze islam zasahuje do zivota viac nez krestanstvo a zachovava tradiciu.. aj judaizmus do znacnej miery..  s tymto suhlasim
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #4642 kedy: 29. Jún , 2010, 13:35:52 »

ja hovorim z vlastnych skusenosti. osobna skusenost je totiz nieco, co nevycitas a ani nijak inak neprestis:)

nie vsetko co sa nam predklada vystihuje skutocnost. clovek, cim mladsi, tym radsej uveri nejakej bombastickej sprave a ako to naozaj bolo, mu dojde neskor. progac najdi teda mi prosim ta, kde pisem o som ze niekto chce uskodit nie az tak militantnym moslimom tak to zle prelozil.

to fakt vserite vsetkemu? vy verite ked americania idu niekoho oslobodzovat, ze ho idu oslobodzovat? to bol len priklad. ja tomu neverim.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4643 kedy: 29. Jún , 2010, 13:36:45 »

takze k zakladnej otazke karol, podla teba su krestania s moslimovia cca to iste?

podla mna do velkej miery ano, v niektorych veciach je mi dokonca vyklad koranu blizsi ako tie nase blaboly.. preto ich neodsudzujem ako ze 'vsetci moslimovia sux a G-sus rulez'  to je blbost.. vsetko je o vyklade .. militantni moslomovia maju militnatny vyklad koranu a ti normalni (ktorych je asi 95% vacsina) maju normalny zivot ako my vsetci az na par inych tradicii to je cele.. a dalsia vec ze - pokial si robia doma co chcu je mi to fuk pokym mi to niekto nevnucujuje.. nech si kludne vzyvaju aj ruzovy strap-on a chocholate puta
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #4644 kedy: 29. Jún , 2010, 13:38:54 »

ja hovorim z vlastnych skusenosti. osobna skusenost je totiz nieco, co nevycitas a ani nijak inak neprestis:)

nie vsetko co sa nam predklada vystihuje skutocnost. clovek, cim mladsi, tym radsej uveri nejakej bombastickej sprave a ako to naozaj bolo, mu dojde neskor. progac najdi teda mi prosim ta, kde pisem o som ze niekto chce uskodit nie az tak militantnym moslimom tak to zle prelozil.

to fakt vserite vsetkemu? vy verite ked americania idu niekoho oslobodzovat, ze ho idu oslobodzovat? to bol len priklad. ja tomu neverim.  Bavím sa skvele

cele oslobodzovanie iraku je len genialny plan ako preniest teroristicke utoky mimo uzemia USA teraz sa tam moslimovia odpaluju medzi sebou a joe doe moze veselo chodit do prace  Bavím sa skvele podla mna skvele riesenie Som metlak
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4645 kedy: 29. Jún , 2010, 13:39:35 »

cele oslobodzovanie iraku je len genialny plan ako preniest teroristicke utoky mimo uzemia USA teraz sa tam moslimovia odpaluju medzi sebou a joe doe moze veselo chodit do prace  Bavím sa skvele podla mna skvele riesenie Som metlak

vidis ked uz o tom hovoris.. kde je joe dlho som ho tu nevidel kks?
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #4646 kedy: 29. Jún , 2010, 13:39:45 »

ano aj. kebyze vsak nemaju ropu, ani pes po nich nestekne.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #4647 kedy: 29. Jún , 2010, 13:42:03 »

ja hovorim z vlastnych skusenosti. osobna skusenost je totiz nieco, co nevycitas a ani nijak inak neprestis:)

nie vsetko co sa nam predklada vystihuje skutocnost. clovek, cim mladsi, tym radsej uveri nejakej bombastickej sprave a ako to naozaj bolo, mu dojde neskor. progac najdi teda mi prosim ta, kde pisem o som ze niekto chce uskodit nie az tak militantnym moslimom tak to zle prelozil.

to fakt vserite vsetkemu? vy verite ked americania idu niekoho oslobodzovat, ze ho idu oslobodzovat? to bol len priklad. ja tomu neverim.  Bavím sa skvele

Ale co s tym zas maju ubohi Amici? Bavím sa skvele Ja by som bol napr. rad., keby Amici "oslobodili" na svoj sposob vacsinu moslimskeho sveta a trebars aj Afriky, aspon by sme mali pod kontrolou viac nerastneho bohatstva. Bavím sa skvele Dufam, ze oslobodia spolu s Izraelom aj Iran napriklad...

A este spatne - citujem Ta: "kludne to mohol otitulkovat nejaky humorista, zaskodnit" Žmurk



Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4648 kedy: 29. Jún , 2010, 13:42:41 »

ano aj. kebyze vsak nemaju ropu, ani pes po nich nestekne.

presne tak.. a zrazu sa zistuje ze v Afganistane je obrovske mineralne bohatstvo o ktorom tamojsia vlada nevedela.. a ja si teraz tak spomeniem na videa spred asi 7-8 rokov kde ukazovali amici super satelitny system ktorym dokazu zobrazovat  podlozie na povedzme - ucel zistenia mozneho zemetrasenia v zemskej kore ... takze tak uvazujem.. ked sa tam teda bude tazit ze kto sa teda ponukne a donesie milionove stroje a bude financovat takuto tazobnu kampan kedze afgan nemaledva ani polnohospodarske traktory..  potrebuju vycistit uzemie od militantnych klanov a hor sa tazit..  
Zaznamenané

tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #4649 kedy: 29. Jún , 2010, 13:43:14 »

Da sa povedat, ze krestanstvo bude v buducnosti vytlacane islamom. vo svete existuje vraj 19 hlavnych a z nich cca 270 roznych odnozi. Momentalne zastupenie z populacie (cca 6 miliard celkovo) je 33 % krestania (cca 2 miliardy), 20 % islam (1,5 miliardy), 13 % hindiusti... (1 miliarda). Pricom islam sa rozrasta a krestanstvo upada.

http://www.religioustolerance.org/worldrel.htm

Najvacsou nevyhodou islamu je pravdepodobne postavenie zien.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 308 309 [310] 311 312 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.091 sekund, 23 otázok.