Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
05. Október , 2024, 08:25:49
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: nastelovanie hmatnika  (Prečítané 14533 krát)
0 užívateľov a 14 Hostí prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #75 kedy: 27. November , 2008, 22:06:26 »

budes prekvapeny ale medzi vrcholom prazca a strunov meral som na 12 prazci a ked som isiel hore tak klesala ale ked dole tak sa mi zdalo ze prutko stupala...asi to treba kapanek pritiahnut

no este pozor... dohmat sa nenastavuje prehnutim krku (ruky dolamat).

1. skontroluj si prehnutie krku - stlac strunu na 1. a 19. prazci. ak bude medzi 9. prazcom a strunou mala medzera (okolo 0,5-1mm, priapadne hrubka bankomatovej karty, pripadne brnkatka - ak pouzivas stredne hrubky a nie 3mm stuby Bavím sa skvele) tak je krk ok a netreba nic robit z vystuhou
2. ak je tam medzera vacsia a krk je uz od pohladu ako luk (skontrolujem pohladom pozdlz krku) , tak pritiahnem, ak tam medzera nie je a krk je vypukly, tak povolim.
3. ak mas prehnutie krku nastavene v poriadku tak si dohmat podla potreby dosteluj na kobylke
Zaznamenané
Thrashers
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 121


\m/ IBANEZ


« Odpoveď #76 kedy: 27. November , 2008, 22:11:02 »

no este pozor... dohmat sa nenastavuje prehnutim krku (ruky dolamat).

1. skontroluj si prehnutie krku - stlac strunu na 1. a 19. prazci. ak bude medzi 9. prazcom a strunou mala medzera (okolo 0,5-1mm, priapadne hrubka bankomatovej karty, pripadne brnkatka - ak pouzivas stredne hrubky a nie 3mm stuby Bavím sa skvele) tak je krk ok a netreba nic robit z vystuhou
2. ak je tam medzera vacsia a krk je uz od pohladu ako luk (skontrolujem pohladom pozdlz krku) , tak pritiahnem, ak tam medzera nie je a krk je vypukly, tak povolim.
3. ak mas prehnutie krku nastavene v poriadku tak si dohmat podla potreby dosteluj na kobylke
je tam vecia dal som 1mm brnkatko a prepadlo tade...vyska strun viem ze sa nadstavuje na kobylke :) ale ked ich dam nisie tak potom mi od 17 prazca drncia
Zaznamenané

IBANEZ PRESTIGE RG1527-----IBANEZ RGA8----
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.032 sekund, 22 otázok.