Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
24. September , 2024, 18:22:49
Strán: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 238644 krát)
0 užívateľov a 21 Hostí prehliada túto tému.
Syd
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 105


Astronomy Domine


« Odpoveď #315 kedy: 18. November , 2008, 09:00:20 »

Ziadna novinka, na Slovensku je to proste tak.

Ide o to aby to tak nebolo!!!
Zaznamenané

Lime and limpid green, a second scene
A fight between the blue you once knew.
Floating down, the sound resounds
Around the icy waters underground.
Jupiter and Saturn, Oberon, Miranda and Titania.
Neptune, Titan, Stars can frighten.
Blinding signs flap
Flicker, flicker, flicker blam. Pow, po
Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #316 kedy: 18. November , 2008, 09:14:02 »

Cena je jedna vec, ale dalsia je kvalita. Viem, ze sa bavite o nastrojoch, ale ja to najviac citim na jedle. Pre region Slovensko, Cesko, Polsko sa vsetko vyraba v Polsku. A pre Rakusko, Nemecko atd. sa to vyraba v Belgicku, Nemecku. Do nasich potravin ide odpad a este aj zdieraju vyssimi cenami. Ziadnu logickost tam teda nevidno. Tatino robi v jednej americkej firme, ktora rozdeluje tovar presne tokto isto.
Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #317 kedy: 18. November , 2008, 09:41:55 »

Cena je jedna vec, ale dalsia je kvalita. Viem, ze sa bavite o nastrojoch, ale ja to najviac citim na jedle. Pre region Slovensko, Cesko, Polsko sa vsetko vyraba v Polsku. A pre Rakusko, Nemecko atd. sa to vyraba v Belgicku, Nemecku. Do nasich potravin ide odpad a este aj zdieraju vyssimi cenami. Ziadnu logickost tam teda nevidno. Tatino robi v jednej americkej firme, ktora rozdeluje tovar presne tokto isto.
viac nžerem a ked len kapustu z domacej zahradky
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #318 kedy: 18. November , 2008, 09:48:20 »

Cena je jedna vec, ale dalsia je kvalita. Viem, ze sa bavite o nastrojoch, ale ja to najviac citim na jedle. Pre region Slovensko, Cesko, Polsko sa vsetko vyraba v Polsku. A pre Rakusko, Nemecko atd. sa to vyraba v Belgicku, Nemecku. Do nasich potravin ide odpad a este aj zdieraju vyssimi cenami. Ziadnu logickost tam teda nevidno. Tatino robi v jednej americkej firme, ktora rozdeluje tovar presne tokto isto.

ale na rakovinu co z toho jedla dostanes lieky vyrabaju v nemeclu a svajciarsku. a tie ti potom predaju  Bavím sa skvele ten biznis si nepustia  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #319 kedy: 18. November , 2008, 11:18:35 »

Do nasich potravin ide odpad a este aj zdieraju vyssimi cenami.

Odpad vyrabat a predavat za vela v odpadovych statoch ako sme my a ine posledne nove EU staty. A este aj obchodnici si na tom zgustnu.

Zas nastastie je na vyber da sa uz aj u nas kupit kvalita (len treba pochopitelne ovela viac sahnut do vacku), pripadne ak byvas na zapade tak zbehnut na nakupy do Rakuska, kde este aj usetris a nakupis ovela kvalitnejsie potraviny.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #320 kedy: 18. November , 2008, 11:52:33 »

tu kecame o zdravej vyžive a potom sa najebeme z otravy na potkany a vyfajčime škatulu cigariet Bavím sa skvele
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #321 kedy: 18. November , 2008, 11:55:51 »

..polka ľudí čo nadáva na kvalitu raňajkovala tresku s bielym rožkom  ha ha ha ha ha ha a druhá polka kávu nalačno.. ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #322 kedy: 18. November , 2008, 11:56:07 »

tu kecame o zdravej vyžive a potom sa najebeme z otravy na potkany a vyfajčime škatulu cigariet Bavím sa skvele

poniektori nie :D
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #323 kedy: 18. November , 2008, 11:57:00 »

..polka ľudí čo nadáva na kvalitu raňajkovala tresku s bielym rožkom  ha ha ha ha ha ha a druhá polka kávu nalačno.. ha ha ha Na zdravie!

fakt.. co ste mali na ranajky? ja som si doprial caj z medovky a strudlu.. jablkovu a tvarohovu :D
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #324 kedy: 18. November , 2008, 11:58:11 »

fakt.. co ste mali na ranajky?

Ja este nic. Ja zacinam az obedom. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #325 kedy: 18. November , 2008, 11:59:38 »

Ja este nic. Ja zacinam az obedom. Bavím sa skvele

sa ani nedivim.. pokial si aj dnes rano vyzeral jak po tej sobote tak ziaden div :D
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #326 kedy: 18. November , 2008, 12:02:38 »

sa ani nedivim.. pokial si aj dnes rano vyzeral jak po tej sobote tak ziaden div :D

Nie, tak to mam povolene len raz do mesiaca. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #327 kedy: 18. November , 2008, 12:09:55 »

pivo,rum a dve štartky Na zdravie!

predpokladam, ze ranna stolica bola riedka :D:D:D ahahahahha
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #328 kedy: 18. November , 2008, 12:40:51 »

srandujem mal som banan a robim si demikat neviem si predstavit hentu zostavu rano Bavím sa skvele  ale aj taky sa asi najdu v sk
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #329 kedy: 18. November , 2008, 13:09:25 »

a druhá polka kávu nalačno.. ha ha ha Na zdravie!
vies si predstavit krajsi zaciatok dna ako usrkat z kavy z kavomatu nalacno? ja nie  ha ha ha
Zaznamenané
Strán: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.093 sekund, 22 otázok.