Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
24. September , 2024, 22:29:32
Strán: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 238739 krát)
0 užívateľov a 10 Hostí prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #240 kedy: 02. September , 2008, 17:46:43 »

no skratka naspat - blbost uz je nechat sa poslat z miesta nakupu na opacny koniec bratislavy...
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #241 kedy: 02. September , 2008, 17:58:11 »

este nejake info:

(4) Predávajúci alebo ním poverený zamestnanec alebo iná povinná osoba určená na opravu je povinný vybaviť «reklamáciu» ihneď, v zložitých prípadoch do troch pracovných dní. Do tejto lehoty sa nezapočítava čas potrebný na odborné posúdenie vady. Vybavenie «reklamácie» však nesmie trvať dlhšie ako 30 dní. Po uplynutí tejto lehoty má spotrebiteľ rovnaké práva, akoby išlo o vadu, ktorú nemožno odstrániť. Predávajúci je povinný, ak «reklamáciu» neuzná do troch pracovných dní, výrobok zaslať na vlastné náklady na odborné posúdenie. Predávajúci je povinný na požiadanie orgánu dozoru zaslanie alebo výsledky odborného posúdenia preukázať.

(5) Predávajúci je povinný pri uplatnení «reklamácie» vydať spotrebiteľovi potvrdenie.

(6) Predávajúci je povinný o vybavení «reklamácie» vydať písomný doklad najneskôr do 30 dní od dátumu uplatnenia «reklamácie».
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #242 kedy: 02. September , 2008, 21:14:37 »

no skratka naspat - blbost uz je nechat sa poslat z miesta nakupu na opacny koniec bratislavy...

Hej, toto je riadna buzeracia. Netreba sa dat odbit. Keby to bolo postou nepoviem.
Zaznamenané

Rišo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 538


Human


« Odpoveď #243 kedy: 12. Október , 2008, 17:59:39 »

Tak dnes som bol asi po pol roku znova v Muzikeri. Kamarát si chce kúpiť gitaru tak som s ním bol odskúšať jednu Ephipone Les Paul (neviem teraz či Standard alebo Classic) Čína za 6 000 cca. Povrchovo nevyzerala až tak zle tak som to chcel počuť a odskúšať. Pripojil mi to vážený predavač na Valvastate  Bleee . Gitara neladila, zvuk bol nechutný preglejkový, s pražcov by som si tak mohol spraviť pilník, proste humus (čo iné by ste aj čakali od takej gitary). Ale pán predavač predajuchtivý hneď začal vyprávať o tom že jak tam bol jeden gitarista tak tam na to hral úplne super. Potom hovoril že na lacnejších gitarách hral lepšie ako na drahších  ha ha ha . Tak mi naznačil, že to bude asi v mojich prstoch tak som s ním hneď ukončil rozhovor a padal som preč. Tak je pravda že zväčša hrávam na drahších gitarách ale na lacnejších asi neviem (čím to bude)? Proste ohodnotil moju hru (nepodával som žiaden extra výkon) pritom som hovoril úplne o niečom inom.  ?§!.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #244 kedy: 12. Október , 2008, 18:06:19 »

Tak dnes som bol asi po pol roku znova v Muzikeri. Kamarát si chce kúpiť gitaru tak som s ním bol odskúšať jednu Ephipone Les Paul (neviem teraz či Standard alebo Classic) Čína za 6 000 cca.

Netrafil si ani jednu, to bola isto Special II.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Rišo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 538


Human


« Odpoveď #245 kedy: 12. Október , 2008, 18:08:42 »

Hej, bola to tá special II.
Zaznamenané
Rišo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 538


Human


« Odpoveď #246 kedy: 12. Október , 2008, 18:19:39 »

Jediná gitarka čo sa mi tam teraz páči je Telecastrík r.46 mňam  Cmuk chlapci .
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #247 kedy: 12. Október , 2008, 18:59:50 »

Jediná gitarka čo sa mi tam teraz páči je Telecastrík r.46 mňam  Cmuk chlapci .
Tak to ano. Žmurk To je fakt "unikat". Bavím sa skvele
Zaznamenané
Rišo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 538


Human


« Odpoveď #248 kedy: 12. Október , 2008, 19:21:35 »

Jediná gitarka čo sa mi tam teraz páči je Telecastrík r.46 mňam  Cmuk chlapci .
Pardon pomýlil som sa, najskôr to bude 66 r., dík Udry  Je to frajer  Zdravíčko
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #249 kedy: 12. Október , 2008, 19:24:14 »

Pardon pomýlil som sa, najskôr to bude 66 r., dík Udry  Je to frajer  Zdravíčko
To nič. Stava sa. Na zdravie!
Zaznamenané
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #250 kedy: 16. Október , 2008, 15:19:23 »

Tiež som tam bol minulý týždeň, vyskúšať si gitaru a nejaký aparát. Potom ako som chcel vyskúšať s aparátom Crate V50, ktorý tam nemali tak mi to tam (po tom čo so mho žiadal o nejaký lampáč s americkým zvukom :D)predavač pichol do nejakého vintage peavey.. :D no a ešte som si kúpil struny :D EXL140.. a predavač mi tvrdil, že ona ladí na deviatkach aj dropped ladenia a že pohoda, tak som si struny radšej vybral sám :D.. tak toť môj prvý zážitok z auparku :D
« Posledná zmena: 16. Október , 2008, 15:20:14 od majso » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #251 kedy: 16. Október , 2008, 15:25:21 »

cize si isiel skusat/kupovat co? aparat? nebol to peavey windsor ci ako sa to pise? jak miesto odkial pochadza britska kralovska rodina..  len prosim nikto nenapiste ze ' tak to asi bude peavey great britain' :D
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #252 kedy: 16. Október , 2008, 15:27:25 »

ma to nieco s audi r8? napr ze je to prehnane drahe a narocne na servis napr? 
Zaznamenané

majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #253 kedy: 16. Október , 2008, 16:58:21 »

ja som chcel omrknúť hlavne ten Crate V50, ale ten nemali.. :D a to pívičko bolo asi nejaké zo série classic
Zaznamenané
Osiris666
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 260


If you try to fuck with me, I shall fuck you too..


« Odpoveď #254 kedy: 23. Október , 2008, 09:06:37 »

uz sa zopar tyzdnov snazim kupit dva posrane straplocky ale stale ich nemaju...  Neser ma!
Zaznamenané
Strán: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.08 sekund, 23 otázok.