Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. September , 2024, 14:15:57
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 19 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Andrej Urminský  (Prečítané 61213 krát)
0 užívateľov a 11 Hostí prehliada túto tému.
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #150 kedy: 01. Júl , 2009, 22:42:00 »

   
 " niektori sa v tom vyssom jazz leveli zamotaju a zabiju s tym roky studia a nic z toho neni iba ego. "-  velmi velka sprostost čo si napisal

z kazdeho neni jazzman len preto ze zacne hrat jazz. takisto ako z kazdeho neni odbornik len preto ze citaa muzikus a pozera co povie toth v TV.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #151 kedy: 01. Júl , 2009, 22:43:23 »

 ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #152 kedy: 01. Júl , 2009, 22:44:09 »

Neucil na tej skole Henry Toth?

Inak na Slovensku by ti ten Toth alebo Seban este mohli nieco dat. Co tak Berklee v USA? A preco nie, ked do toho ides naplno? Drzim palce vo vsetkom!

Ucil na tej škole, mna uci Miso Bugala a Tomas Gajlik. Dava mi to strasne vela, pretoze aj jeden aj druhy ma vedu nielen k jazzu ale hlavne k muzike ako takej, nie technike, ale k zmyslaniu, celej podstate. Na zdravie!

Joe - rokenrol je stale super, ale presne jak vravi udry - jazz je to co ma bavi, pretoze ak sa riesi do hlbky je to jeden s najpopiči stylov, ale rokenrol si zahram rad furt, to je taky oddych, akurat ho teraz az tak necvičim, ale aj vdaka jazzu sa nan kukam zase z inej stranky.

musicman - s jednou kapelkou som hral teraz na topfeste, ludi tam bolo sice 50 na C stagi, ale to ze tancuje je super, ale kto by netancoval ked je najebany, pripadne ho musia nakhanat SBSkari ked si stahne galoty pred pdiom. Ja si chodim zatancovat do clubu, a pride mi to vacsia kultura  :)

Branko, MMM -  Danke Na zdravie!

Kazdopadne pojdem aj na bud. rok. Do USA by bolo super, ani tak mozno nie na Berklee ako do NY, kde je mekka celej muziky. Lenze love nepustia...
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #153 kedy: 01. Júl , 2009, 22:45:01 »

z kazdeho neni jazzman len preto ze zacne hrat jazz. takisto ako z kazdeho neni odbornik len preto ze citaa muzikus a pozera co povie toth v TV.
 pišeš kokotiny / a zda sa že suverenne vedieš na tomto fore/ a ked nevieš  k veci odpovedat,tak napišeš dalšiu kokotinu
Zaznamenané
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #154 kedy: 01. Júl , 2009, 22:46:36 »

guys, zadne flamewary. Jasne, ze neni kazdy jazzman ked zacne hrat jazz. Ne kazdy na to ma a jazz sa da hrat na vela urovniach. To iste plati o vsetkych inych styloch. Vyhraju ti, co riesia veci do hlbky. Na zdravie!
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #155 kedy: 01. Júl , 2009, 22:48:34 »

guys, zadne flamewary. Jasne, ze neni kazdy jazzman ked zacne hrat jazz. Ne kazdy na to ma a jazz sa da hrat na vela urovniach. To iste plati o vsetkych inych styloch. Vyhraju ti, co riesia veci do hlbky. Na zdravie!
presne Zdravíčko
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #156 kedy: 01. Júl , 2009, 22:51:48 »

a preco ti, co riesia veci do hlbky ? vela % z hudobnikov dnesnych, ale aj minulych skupin, nepozna noty, resp. nevie teoriu - a vediet teoriu je tiez iste riesenie veci do hlbky. myslim, ze to riesenie veci do hlbky sa v hudbe az tak velmi nebere...otazne je, ze co tou hlbkou myslis  :)
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #157 kedy: 01. Júl , 2009, 22:52:17 »

 pišeš kokotiny / a zda sa že suverenne vedieš na tomto fore/ a ked nevieš  k veci odpovedat,tak napišeš dalšiu kokotinu

daj konecne nejaku tvoju ukazku mozeme sa bavit na vyssej urovni teda ak tomu budeme rozumiet  ha ha ha
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
udry
Hosť
« Odpoveď #158 kedy: 01. Júl , 2009, 22:57:17 »

daj konecne nejaku tvoju ukazku mozeme sa bavit na vyssej urovni teda ak tomu budeme rozumiet  ha ha ha
...ja jazz nehram... ale ho počuvam viacej ako ine žanre...   porozumel si mojej odpovedi alebo napišeš zas daku sprostost absolutne nesuvisiacu s touto temou?.... alebo je pre teba priliš zložite  pochopit o čom je reč?  ... v tvojom pripade by som sa ani moc nečudoval... ha ha ha
Zaznamenané
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #159 kedy: 01. Júl , 2009, 22:58:28 »

a preco ti, co riesia veci do hlbky ? vela % z hudobnikov dnesnych, ale aj minulych skupin, nepozna noty, resp. nevie teoriu - a vediet teoriu je tiez iste riesenie veci do hlbky. myslim, ze to riesenie veci do hlbky sa v hudbe az tak velmi nebere...otazne je, ze co tou hlbkou myslis  :)

Su taki co vela cvicia a malo hraju - HRAJU POPIČI
Su taki co necvicia nic a vela hraju s muzikantami - HRAJU POPIČI
A ten zbytok su tie opaky.

To neni moja myslienka, ale je to kruta pravda, ale naco filozofovat.

Mas 2 moznosti, bud budeš čakat na nahodou ze ako jedna z 100 kapiel sa presadiš, po tom ako budeš 10 rokov zabijat cas v garazi a mozno raz to pride, alebo si pojdeš za tym co chceš. Ak hovoriš o tych co to nevedia, tak to su tie plody nahody. Dnesna konkurencia je kapanek ina, dneska mladi chalani maju 15 rokov a hraju tak ze sa moze clovek dosrat, zahraju ti funky, jazz, klasiku aj latino, rokenrol. To nuti cloveka na sebe makat, alebo ti druhi si povedia NAČO a kyvnu rukou. To je cele co by som k tomu povedal.
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #160 kedy: 01. Júl , 2009, 23:00:28 »

hej mas pravdu, len pruser je, ked makas jak srob a prilezitost nikde - je to paradox ale stava sa to...ale je pravda, ze ked makas, tak je zasa vyssia pravdepodobnost, ze uspejes  :) keby bola moja priorita muzika, ako u Teba, tak tiez robim to iste - lenze u mna je to nieco ine  :) ale ta muzika potom tiez hram/hrame s kapelou preto, pretoze nas to bavi a myslim, ze ani jeden to nema ako prioritu... Na zdravie!
« Posledná zmena: 01. Júl , 2009, 23:03:12 od mario bross » Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #161 kedy: 01. Júl , 2009, 23:05:04 »

Kopec ludi sa dojebalo jazzom a čo z toho počuva to 5 a pol človeka na slovensku  Zdravíčko

Ako aj rakenrol.  ha ha ha
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #162 kedy: 01. Júl , 2009, 23:06:11 »

abo makas pre radost a mas v pici lebo na chleba zarabas inak  Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #163 kedy: 01. Júl , 2009, 23:08:42 »

ale je pravda, ze ked makas, tak je zasa vyssia pravdepodobnost, ze uspejes  :)

To u na plati co sa hudby tyka?  Popiskujem si
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #164 kedy: 01. Júl , 2009, 23:08:58 »

...

Mas 2 moznosti, bud budeš čakat na nahodou ze ako jedna z 100 kapiel sa presadiš, po tom ako budeš 10 rokov zabijat cas v garazi a mozno raz to pride, alebo si pojdeš za tym co chceš. ...

hudobne vzdelanie Ti nezaruci vobec nic, co sa tyka uspesnosti alebo "presadenia" sa... ak vies dobre citat noty, tak sa mozes presadit akurat ako muzikant-robotnik v nejakom telese Gustava Broma alebo podobne...

....Dnesna konkurencia je kapanek ina, dneska mladi chalani maju 15 rokov a hraju tak ze sa moze clovek dosrat, zahraju ti funky, jazz, klasiku aj latino, rokenrol. ...

dnes je kopec azijskych detskych virtuozov, je taka doba ci co... a co ? to nikoho z ludi nezaujima. muzikantov je vyrazny nadbitok, kazdy by chcel hrat... nema to ale kto pocuvat. najistejsia cesta k "uspechu" je ponukat to, o co je najvacsi zaujiem - dobre pesnicky a prijemne skladby... hudobne zlozitosti si pocuvaju najcastejsie muzikanti medzi sebou Žmurk
Zaznamenané
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 19 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.079 sekund, 22 otázok.