Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. September , 2024, 14:14:21
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Andrej Urminský  (Prečítané 61205 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #165 kedy: 01. Júl , 2009, 23:10:48 »

rastis -  :)
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #166 kedy: 01. Júl , 2009, 23:13:12 »

hudobne vzdelanie Ti nezaruci vobec nic, co sa tyka uspesnosti alebo "presadenia" sa... ak vies dobre citat noty, tak sa mozes presadit akurat ako muzikant-robotnik v nejakom telese Gustava Broma alebo podobne...

dnes je kopec azijskych detskych virtuozov, je taka doba ci co... a co ? to nikoho z ludi nezaujima. muzikantov je vyrazny nadbitok, kazdy by chcel hrat... nema to ale kto pocuvat. najistejsia cesta k "uspechu" je ponukat to, o co je najvacsi zaujiem - dobre pesnicky a prijemne skladby... hudobne zlozitosti si pocuvaju najcastejsie muzikanti medzi sebou Žmurk
... no ale to keby si povedal každy,tak všetci hraju len popik  a ska /popik/ 
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #167 kedy: 01. Júl , 2009, 23:13:47 »

alebo sa nechas oprcat a nabuchat jak maria cirova - na slovensku najistjsia cesta  Bavím sa skvele
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #168 kedy: 01. Júl , 2009, 23:15:43 »

... no ale to keby si povedal každy,tak všetci hraju len popik  a ska /popik/ 

ale sak ten dzez aj tak pocuvaju akurat ostatni jezmeni a potom este par pseudointelektualou Bavím sa skvele
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #169 kedy: 01. Júl , 2009, 23:19:06 »

alebo sa nechas oprcat a nabuchat jak maria cirova - na slovensku najistjsia cesta  Bavím sa skvele
mas s tym problem? vela indulony a ides :)
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #170 kedy: 01. Júl , 2009, 23:23:43 »

ale sak ten dzez aj tak pocuvaju akurat ostatni jezmeni a potom este par pseudointelektualou Bavím sa skvele
  jasne, na BJD byval plny "Pekač"  a na grcajuce metalove kapely pride do  bratislavskch klubov 5 ludí  Bavím sa skvele
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #171 kedy: 01. Júl , 2009, 23:26:42 »

  jasne, na BJD byval plny "Pekač"  a na grcajuce metalove kapely pride do  bratislavskch klubov 5 ludí  Bavím sa skvele

jasne mas pravdu, tvoje vedomosti su v skutku medziplanetarne  Bavím sa skvele este ze na limp bizkit na topfeste nikto nebol  Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #172 kedy: 01. Júl , 2009, 23:31:36 »

  jasne, na BJD byval plny "Pekač"  a na grcajuce metalove kapely pride do  bratislavskch klubov 5 ludí  Bavím sa skvele

len zase kolko by doslo do toho isteho klubu ludi na jazzovu kapelu. viac, ako 5 ? to asi nejde moc porovnavat. ja proti jazzu nic nemam, ale hrat by ma to nebavilo... ani to neviem...
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #173 kedy: 01. Júl , 2009, 23:33:16 »

jasne mas pravdu, tvoje vedomosti su v skutku medziplanetarne  Bavím sa skvele este ze na limp bizkit na topfeste nikto nebol  Žmurk
...ešte väčšie...   ... no,ta topfeste sa hlavne valalo v blate....  Bavím sa skvele  
Zaznamenané
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #174 kedy: 01. Júl , 2009, 23:36:08 »

Ked uz tak Topfest vidim pozitivne, zahral som si sice nachuj ale prezral som sa tam zadarmo tak, ze na dalsi den som mal dobru sračku.  Bavím sa skvele Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #175 kedy: 01. Júl , 2009, 23:48:37 »

len zase kolko by doslo do toho isteho klubu ludi na jazzovu kapelu. viac, ako 5 ? to asi nejde moc porovnavat. ja proti jazzu nic nemam, ale hrat by ma to nebavilo... ani to neviem...
... neviem,možno...  ale bol som kedysi 2-3 krat v TN na Jazz pod hradom,alebo jak sa to volalo a bolo tam docela dost ludi,aj ked žanrovo to bolo trošku rozmanitejšie.... jak to funguje s jazzom v BA neviem,snad to nie je až take zle...
Zaznamenané
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #176 kedy: 02. Júl , 2009, 02:24:25 »

ste tu najstarsi, vsak nebudte jak  Na zdravie!

ale nooo ..len nech si pekne davaju ,aspon sa je nacom zasmiat Bavím sa skvele ... ach jaj spomenul som si na staru dobru BoB epochu  Je mi do plaču
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #177 kedy: 02. Júl , 2009, 02:58:58 »

ja proti jazzu nic nemam

Co je to vlastne jazz?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #178 kedy: 02. Júl , 2009, 06:46:08 »

guys, zadne flamewary. Jasne, ze neni kazdy jazzman ked zacne hrat jazz. Ne kazdy na to ma a jazz sa da hrat na vela urovniach. To iste plati o vsetkych inych styloch. Vyhraju ti, co riesia veci do hlbky. Na zdravie!

Flamewar nie, sexualne narazky ano?  Ja som čert..
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #179 kedy: 02. Júl , 2009, 07:54:22 »

presne BJD su krasny priklad - tam lipa pravidelne vola cirkusantov co maju komercny uspech a prilakaju vela ludi - marcus miller, level 42 atd. na tych byva slusny natresk, ale to bol aj na millera ked hral v babylone, alebo ked hral v arene. zahadne je, ze na podium dojde jazzova kapela v zlozeni klavir, kopak s metlickou a kontrabas, tak sa drviva vacsina ludi odpali do bufetu. taka je realita BJD akurat na ne treba ist a vidiet to  Na zdravie!
ponevadz na ten ozaj jazz je tam zvedavych 7 muzikantov a 30 pseudointelektualov, pre ktorych je spolocenska povinnost ist sa odprezentovat na takuto akciu. hlavne ze sa budeme vyvysovat co je viac a smejeme sa z tych ludi valajucich sa dobrovolne v blate a tesiacich sa z muziky. ich interpret ma aspon co do ust.
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 23 otázok.