Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. September , 2024, 18:26:12
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 47 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Nova generacia PODa - POD X3 a POD X3 Live  (Prečítané 154058 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #75 kedy: 26. Február , 2009, 14:48:19 »

inak ten POD X3 je podla mna vynikajuci, skusal som ho u yesfana a idem si ho tiez zaobstarat  Zdravíčko :)
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #76 kedy: 28. Február , 2009, 13:58:16 »

ma niekto z vas, alebo hral niekto z vas na POD X3 Live? ide mi o wah, co je tam zabudovany. Je tam tusim 6 roznych wahov, ale co som videl ukazky na youtube, tak to znie priserne,tak reku,ci je to fakt take hrozne, alebo to mali len nejako na hovno nastavene..cize otazka je, ci je ten wah normalne pouzitelny?
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
sandmann
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 180


When it's too loud, you are too old


« Odpoveď #77 kedy: 28. Február , 2009, 16:15:37 »

Pod X Live mam doma a je to naozaj fajn vec na nahravanie aj na hranie v kapele ak aj druhy gitarista ma trandak  Bavím sa skvele no a co sa tyka toho wahu tak pouzit sa da ale na origos sa to nechyta ani zdaleka. Mam to odskusane takze viem co pisem  Som frajer
Zaznamenané

Ibanez co ine? haha
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #78 kedy: 28. Február , 2009, 16:42:10 »

Pod X Live mam doma a je to naozaj fajn vec na nahravanie aj na hranie v kapele ak aj druhy gitarista ma trandak  Bavím sa skvele no a co sa tyka toho wahu tak pouzit sa da ale na origos sa to nechyta ani zdaleka. Mam to odskusane takze viem co pisem  Som frajer

ok,vdaka  :)
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #79 kedy: 28. Február , 2009, 20:45:51 »

Wah je tam teda naozaj strasne slaby mne sa vobec nepacil, ale wah si mozes dat preto normalny nejaky cry baby ci nieco ine podla uvazenia
Zaznamenané

MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #80 kedy: 01. Marec , 2009, 10:03:42 »

toto je este XT-cko len uz si nepamatam presne ci ide wah z toho ale tam ma externu kvakacku, ale zda sa mi ze to ide z fazule. celkom v pohode sound  Zdravíčko

* Feener_-_Solwahhhhhhh.mp3 (610.53 KB - stiahnuté 147 krát.)
Zaznamenané

jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #81 kedy: 01. Marec , 2009, 10:34:21 »

toto je este XT-cko len uz si nepamatam presne ci ide wah z toho ale tam ma externu kvakacku, ale zda sa mi ze to ide z fazule. celkom v pohode sound  Zdravíčko

no len ja to potrebujem vediet naisto,nie ze sa ti zda :)..ten zvuk tam je celkom fajn, ale asi to vyriesim radsej tak,ze si kupim fazulu a k tomu normalne kvakadlo...pre istotu :)
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #82 kedy: 01. Marec , 2009, 10:39:55 »

no len ja to potrebujem vediet naisto,nie ze sa ti zda :)..ten zvuk tam je celkom fajn, ale asi to vyriesim radsej tak,ze si kupim fazulu a k tomu normalne kvakadlo...pre istotu :)

a preco si to neides vyskusat?
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #83 kedy: 01. Marec , 2009, 11:06:43 »

a preco si to neides vyskusat?

no tu v ziari si to nemam kde vyskusat, mozno tak vo zvolene by to mohli mat, len nemam cestu okolo momentalne
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #84 kedy: 01. Marec , 2009, 12:27:29 »

len sa nespoliehaj na tie presety co su nastavene tam, vacsina zvukov dost o nicom...akurat od U2 fajny delay preset tam je :)
Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #85 kedy: 01. Marec , 2009, 12:38:49 »

Ľudia, kašlite na tie Line6 simulácie - tie sa dajú zmysluplne použiť tak v barovej kapele pri podklade zo sekvenceru, alebo pri nahrávaní, kde má človek čas na jemnú laboratórnu prácu s korekciami a hlasitosťou, ale pri reálnych bicích a reálnej base sa to stráca hlasitosťou aj konkrétnosťou. Žiaden POD nenahradí dobré lampové skreslenie, to sa proste nedá a na to ani nie je určený.

Snáď tu by sa našli dve výnimky simulácií dobre použiteľné na live akcie - Tech21 SansAmp a Vox Valve Reactor, ale v oboch prípadoch sa jedná o analógový základ simulácie.
« Posledná zmena: 01. Marec , 2009, 12:39:13 od Predator » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #86 kedy: 01. Marec , 2009, 12:41:35 »

Ľudia, kašlite na tie Line6 simulácie - tie sa dajú zmysluplne použiť tak v barovej kapele pri podklade zo sekvenceru, alebo pri nahrávaní, kde má človek čas na jemnú laboratórnu prácu s korekciami a hlasitosťou, ale pri reálnych bicích a reálnej base sa to stráca hlasitosťou aj konkrétnosťou. Žiaden POD nenahradí dobré lampové skreslenie, to sa proste nedá a na to ani nie je určený.
Ouououououuuuuuuu Predator.
Velmi rychlo si to zabalil a rozbehol sa...  :)

Nechal som H4 v skusobni. Ak mi take skreslenie spravis na beznom ampe, tak predam uplne vsetko a kupim si ten amp.
Posnazim sa sem cim skor dat tu ukazku tej mojej Schectery a PODx3. Je to nehorazne dobry zvuk, ktory sme spolu s Musicman1411 nastavili.
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #87 kedy: 01. Marec , 2009, 12:42:37 »

S tymto ja nesuhlasim, je viacero hodne znamych kapiel ktore hravaju prave cez Line6 simulacie a hra im to dobre. A nahravke to vacsinou ani nezbadas ze co bolo nahrate na lampovy aparat a co cez simulaciu.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #88 kedy: 01. Marec , 2009, 12:42:52 »

to male MG15 je ovela lepšie ,Branko to tu nahral a tak som Line 6 do mixu nepočul hrat nikdy,ja mam Black Box M Audio a to sa mi zda lepšie aj ked aj to je....
Zaznamenané

Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #89 kedy: 01. Marec , 2009, 12:46:19 »

neviete ci Line6 nahodou nechysta nieco ako X3 Live, ale mensie?
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 47 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.048 sekund, 23 otázok.