Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. September , 2024, 16:37:48
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 47 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Nova generacia PODa - POD X3 a POD X3 Live  (Prečítané 154044 krát)
0 užívateľov a 13 Hostí prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #150 kedy: 01. Marec , 2009, 23:32:23 »

a normalne by som bol ochotny spravit nejaky blind test ze gio ibanez vs. prestige model cez line 6 bogner

Kludne spravme :), ja co uz som stary a hluchy tak pocujem rozdiely medzi svojimi gitarami :).

Ale vlastne mas aj ty pravdu, na lampovom aparate su tie rozdiely vyraznejsie.
« Posledná zmena: 01. Marec , 2009, 23:34:16 od Semish » Zaznamenané
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #151 kedy: 01. Marec , 2009, 23:39:03 »

ot: inak ja nie som nejaky ibanez fan, ale som sa inak zasral ked som pocul ten tvoj custom sedmicku co je pre japonsky trh iba ( neviem presne typ) cez carvina to tusim vtedy bolo,  Bravooo
ale mozme to samozrejme spravit bude mat aj dejvo srandu aj rasto
a tymi prestigami som myslel nase co mame
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #152 kedy: 01. Marec , 2009, 23:46:10 »

ot: inak ja nie som nejaky ibanez fan, ale som sa inak zasral ked som pocul ten tvoj custom sedmicku co je pre japonsky trh iba ( neviem presne typ) cez carvina to tusim vtedy bolo,  Bravooo
ale mozme to samozrejme spravit bude mat aj dejvo srandu aj rasto
a tymi prestigami som myslel nase co mame

Dik, hej ta gitara je fakt dobra (j.custom), dnes som mu pozical Misovi Kolovi, snad napise ako sa mu pozdava :).
Rad budem pri tej porovnavacke, dokonca sme sa v minulosti s chalanmi z Mady bavili ze by sme niekedy spravili predvadzacku Line6 produktov.
Zaznamenané
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #153 kedy: 01. Marec , 2009, 23:53:25 »

to by bolo fajne, zajtra sme tak troska bez sefky ked spravime co treba a nebude vela ludi spravime nejaky testik heh
zatim  Zdravíčko
Zaznamenané

Dejvo
Hosť
« Odpoveď #154 kedy: 02. Marec , 2009, 09:07:07 »

Tak jak citam vyssie, o pracu mam dnes v robote postarane  Na zdravie!

Bude sa vo velkom testovat Line 6 ... ?  Som frajer
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #155 kedy: 02. Marec , 2009, 14:46:03 »

fuuu a ja na to doma cvicim :). nezniem vsak velmi ako "guitar god"  Bavím sa skvele
Ked sa pichnem do lampaca, tak mi to znie rovnako :)

uz roky Ti hovorim, Semish dolad si to a nedavaj sa na preteky s akordama...  Na zdravie!  Som frajer

a kup si Marshall Si píš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaznamenané
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #156 kedy: 02. Marec , 2009, 21:53:49 »

alebo si jimi kupi messu Som frajer
dejvo sak hod svoj nazor na line 6 ty to mas dost pobehane
Zaznamenané

Dejvo
Hosť
« Odpoveď #157 kedy: 03. Marec , 2009, 08:30:10 »

alebo si jimi kupi messu Som frajer
dejvo sak hod svoj nazor na line 6 ty to mas dost pobehane

Jimi ostane na Marshalloch  Na zdravie!

A k Line 6...

Co sa tyka aparatov, ta rada Line 6 Bogner je urcite podstatny rozdiel oproti prechadzajucim modelom. Su tam flasky a je to poznat. Ale stale je to Line 6. Ma vsetky plusy aj minusy. osobne sa mi zda ze kombo 112 je lepsie ako 212, hlavne je konkretnejsie. Celkovo inac tieto komba posobia dost ubucane, zabasovane, neviem ci som len ja chuj, alebo to neviem nastavit  Zdravíčko ale stale je tam taky az niekedy moc zbytocny velky tlak...
Co sa tyka hlavy do boxu, hra to dobre. najviac som to pocul do bedne Line 6 s Vintage 30 (4×12), tlak jak svina, zasa niekedy az moc prehnany... Tvrde nakreslene zvuky su fakt tvrde, take bez zivota, crunche tam podla mna zneju najlepsie a potom na moje prekvapenie cisty zvuk, ked si tam clovek nasere tie efekty tak fuuu...je to fajn, dosiahnut sa daju aj vesmirne zvuky  Som frajer

Urcite su to dobre aparaty, maju svoju univerzalnost, all in one, clovek tam toho ma kopec pohromade. Ale je dost velky pocutelny rozdiel ked si tam clovek natocny zvuk nejaky a potom si nieco podobne natoci na "obycajnom" lampaci. Pre mna je ten rozdiel v prospech lampaca.

No a este jeden velky postreh. Tiez suhlasim s Cubakom, ze potlaca gitaru ten Bogner Line 6. Minimalizuje rozdiely. Iste, pocut ked sme tam drbli Ibanez Prestige, trebars ten Semishov, tu sestku s D Activatormi, hralo to jak bomba a potom len tak som tam dal SA, model okolo 350EUR. Ale rozdiel bol naozaj maly. Stale odtial isiel akoby dost kvalitny zvuk, co teda nemusi byt nevyhoda  Zdravíčko Ale potom si clovek tu istu gitaru za 350EUR pichne trebars do Marshallu alebo Laney alebo Mesiny, proste do "normalneho" lampaca azrazu..hups.. je to tam pocut.

Ale dost kecov, treba si to vyskusat. 100 ludi, 100 chuti.
Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #158 kedy: 03. Marec , 2009, 12:16:54 »

Neviem kto a kde tu dal tu ukazku do prilohy, volalo sa to pod.rar a boli tam dva subory z ktorych jeden nahral nejaky Robby Mildenberger. Ale neverim, ze to bolo nahravane direct. Vela ludi napise, ze nahravalo direct (napr. youtube) a nakoniec v diskusii napisu, ze to je direct mikrofonom do zvukovky. Divna predstava o direct nahravani. Fuuha zíram Popiskujem si Myslim si, ze vacsina ludi ktora na to nadava nahrava priamo bez zosilnovaca. Potom to znie tak, ako to znie... Cez zosilnovac je to uplne o insom a nie je to take zle. Len nechapem ako firma line6 strasne vyzdvihuje direct recording, ked to znie velmi digitalne. "Bomba" zvuk sa da dostat aj trebarz z digitech rp50, ale dajte si ju do zvukovky a je to hroza.
Zaznamenané

MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #159 kedy: 03. Marec , 2009, 12:51:58 »

Neviem kto a kde tu dal tu ukazku do prilohy, volalo sa to pod.rar a boli tam dva subory z ktorych jeden nahral nejaky Robby Mildenberger. Ale neverim, ze to bolo nahravane direct. Vela ludi napise, ze nahravalo direct (napr. youtube) a nakoniec v diskusii napisu, ze to je direct mikrofonom do zvukovky. Divna predstava o direct nahravani. Fuuha zíram Popiskujem si Myslim si, ze vacsina ludi ktora na to nadava nahrava priamo bez zosilnovaca. Potom to znie tak, ako to znie... Cez zosilnovac je to uplne o insom a nie je to take zle. Len nechapem ako firma line6 strasne vyzdvihuje direct recording, ked to znie velmi digitalne. "Bomba" zvuk sa da dostat aj trebarz z digitech rp50, ale dajte si ju do zvukovky a je to hroza.

ja som to dal moj...:)
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #160 kedy: 03. Marec , 2009, 13:54:31 »

ja som to dal moj...:)

aj ja  Žmurk a hralo to fajne akurat ze som mal srotnu zvukovku vtedy tak mi zrezala vysky trochu... ale POD je jednoznacne najlepsi modeller na trhu... Na zdravie! a tie ukazky X3 co su na nete su myslim si uz uplne profesionalne a daju sa pouzit do akejkolvek studiovej nahravky. Zdravíčko
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #161 kedy: 03. Marec , 2009, 14:06:49 »

http://www.soundclick.com/bands/default.cfm?bandID=147108&content=songinfo&songID=7387008

mansor bulb ma novu skladbu nahranu na axe.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #162 kedy: 03. Marec , 2009, 14:56:35 »

Kraaaaaaasna vec, paci sa mi to.
 Na zdravie!
Zaznamenané

MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #163 kedy: 05. Marec , 2009, 17:23:40 »

celkom sikovny typek   Zdravíčko
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #164 kedy: 05. Marec , 2009, 17:33:10 »

celkom sikovny typek   Zdravíčko

lubi sa mi to
Zaznamenané
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 47 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 23 otázok.