Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. September , 2024, 20:31:28
Strán: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 47 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Nova generacia PODa - POD X3 a POD X3 Live  (Prečítané 153403 krát)
0 užívateľov a 27 Hostí prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #480 kedy: 11. Marec , 2010, 20:44:06 »

ako standardnu feature integrovali rusenie wifi? alebo je to bug?  :)

eee?
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #481 kedy: 11. Marec , 2010, 20:45:42 »

eee?
mam win7pro, nainstaloval som driver, pripojil GX a zacalo mi blbnut pripojenie na net cez wifi  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #482 kedy: 12. Marec , 2010, 00:57:13 »

co poviete na takyto zvuk? urcite nie je najlepsi, ale ja v tom ziadnu "chemiu" nepocujem. song je Slipknot - left behind ale neslo o to napodobnit ich zvuk.

* slipknot.mp3 (1783.67 KB - stiahnuté 219 krát.)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #483 kedy: 12. Marec , 2010, 01:00:09 »

co poviete na takyto zvuk? urcite nie je najlepsi, ale ja v tom ziadnu "chemiu" nepocujem. song je Slipknot - left behind ale neslo o to napodobnit ich zvuk.
Super ! Na tento zaner vyborne.
Inak, ked to pocuvas bez snimania, tak zda sa Ti ten zvuk pevny ? ci je taky isty ako v nahravke ?
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #484 kedy: 12. Marec , 2010, 01:00:14 »

co poviete na takyto zvuk? urcite nie je najlepsi, ale ja v tom ziadnu "chemiu" nepocujem. song je Slipknot - left behind ale neslo o to napodobnit ich zvuk.

podla mna je ten zvuk super v tej muzike, dokonca aj skutocne verny
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #485 kedy: 12. Marec , 2010, 01:04:22 »

Super ! Na tento zaner vyborne.
Inak, ked to pocuvas bez snimania, tak zda sa Ti ten zvuk pevny ? ci je taky isty ako v nahravke ?

Ako myslis ze bez snimania? Tak isto to znie aj mimo nahravky, v nahravke mam na gitarach uz len jemne upraveny eq a reverb. V pevnosti zvuku alebo spodkov nevidim problem
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #486 kedy: 12. Marec , 2010, 19:07:25 »

co poviete na takyto zvuk?
ze  Som metlak
Zaznamenané
korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« Odpoveď #487 kedy: 12. Marec , 2010, 19:29:57 »

ten slipknot je paradny  Zdravíčko
Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #488 kedy: 12. Marec , 2010, 21:15:42 »

Hura, konecne normalne drivery pre Win7 a Line6 monkey ktory bez problemov bezi na Win7.
inac 2x stabilne sa mi to nezda.. sem tam sa objavuje pukanie a vypadava zvuk... vykonom kompu to nie, podfarm s ableton live to rozbeha s prstom v zadku
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #489 kedy: 12. Marec , 2010, 21:21:07 »

inac 2x stabilne sa mi to nezda.. sem tam sa objavuje pukanie a vypadava zvuk... vykonom kompu to nie, podfarm s ableton live to rozbeha s prstom v zadku

No ok :), stabilnejsie ako ta verzia driverov predtym :)
Moc uz POD nezapinam, tak neviem, ale nahraval som teraz cez to nieco do ProToolsov a v pohode to islo.
Zaznamenané
buro
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


http://sk-sk.facebook.com/people/Maros-Jurina/1544


WWW
« Odpoveď #490 kedy: 13. Marec , 2010, 10:22:09 »

co poviete na takyto zvuk? urcite nie je najlepsi, ale ja v tom ziadnu "chemiu" nepocujem. song je Slipknot - left behind ale neslo o to napodobnit ich zvuk.

Paráda Zdravíčko Možno trocha blba otázka ,ale koľko gitarových stôp je v tejto nahrávke ?
« Posledná zmena: 13. Marec , 2010, 10:24:29 od buro » Zaznamenané

Schecter C7 Hellraiser, Sterling by MM JP70, Ibanez MTM2 - Dunlop DB Wah - JTamps screamer - Korg Pitchblack - BOSS NS2 - Peavey 6505 - MXR Carbon Copy - HB 2x12
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #491 kedy: 13. Marec , 2010, 10:30:58 »

sranda ze to neni uplne ze sterilne ale su tam take tie chlpy.. dobre to hra..  ja prave zvazujem ze ci kupit nejaky Line6 alebo si vezmeme ten ENGL e530.. ale zatial sa priklanam k englu..  tie line6 mi pridu furt take ze 99% casu tam nakrutim napicu zvuk a ked chcem z toho dostat nieco dobre tak musim pokrizit 24 roznych rozne nastavenych parametrov a simulacii a mozno as mi to zapaci ..
Zaznamenané

asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #492 kedy: 13. Marec , 2010, 12:48:05 »

nad tym ani nerozmyslaj..... nech je POD akokolvek fajn na tateto nahravky, rozhodne sa nevyrovna lampovemu preampu s impulzom boxu
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #493 kedy: 13. Marec , 2010, 13:34:49 »

sranda ze to neni uplne ze sterilne ale su tam take tie chlpy.. dobre to hra..  ja prave zvazujem ze ci kupit nejaky Line6 alebo si vezmeme ten ENGL e530.. ale zatial sa priklanam k englu..  tie line6 mi pridu furt take ze 99% casu tam nakrutim napicu zvuk a ked chcem z toho dostat nieco dobre tak musim pokrizit 24 roznych rozne nastavenych parametrov a simulacii a mozno as mi to zapaci ..

to je p*čovina, akych 24 parametrov? to iste nastavujes ako keby si mal preamp a ktomu nejaky booster ..korekcie, dalej nastavujes to iste co by si nastavoval v speaker sim. v PC - box a mic a okrem toho si doupravis centralny eq. to je vsetko.. netvrdim ze lampovy preamp nebude hrat lepsie, ale vies, uz to vidim na kazdom... pluginy niesu dost dobre, line6 nieje dost dobry potrebujem si kupit axe fx a najlepsie preampy na nahravanie a pritom hockde pocuvam perfektne nahravky na tychto veciach ake zarucene nespravi nikto odtialto co vidi iluziu tocenia profi gitar cez dreahe masiny, treba len mat v uchu ako ma ta gitara v nahravke zniet. (akoze, aby to nevyznelo ze som ostrielany borec, aj ja sa len ucim, makam na sebe a bavi ma to)  skusal som to aj s preampom ale lepsi zvuk sa mi nepodarilo z toho dostat ani mi to neznelo o nic prirodzenejsie, treba proste vediet

Paráda Zdravíčko Možno trocha blba otázka ,ale koľko gitarových stôp je v tejto nahrávke ?

klasicky dve
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #494 kedy: 13. Marec , 2010, 13:49:22 »

pritom hockde pocuvam perfektne nahravky na tychto veciach ake zarucene nespravi nikto odtialto co vidi iluziu tocenia profi gitar cez dreahe masiny, treba len mat v uchu ako ma ta gitara v nahravke zniet.

suhlas, su velmi dobre nahravky natocene aj cez Pod, dokonca cez tie prve verzie. Podla mna zaklad je vo vrstveni gitar, spravnom equalizingu a nastaveni panoramy (ale zasa ja sa do toho skoro vobec nevyznam, cize sa mozem mylit)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 47 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.08 sekund, 23 otázok.