Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
21. September , 2024, 18:47:20
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Lacna 2x 12"  (Prečítané 18158 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #15 kedy: 12. September , 2007, 15:00:49 »

tak to mas z druhej???

Áno ma zopár mesiacov. Kúpene cez Ebay.
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #16 kedy: 12. September , 2007, 15:02:01 »

Áno ma zopár mesiacov. Kúpene cez Ebay.
o..vidis..dobry napad..ked uz stym mas trosku skusenosti..tak ta vyspovedam...ako ti zarucia ze ti dojde bedna framus  ne kus dreva s roztrhanimy blanamy a pod..a kolko ta to stalo cele aj s postovnim a tak
« Posledná zmena: 12. September , 2007, 15:02:26 od lacrosse » Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #17 kedy: 12. September , 2007, 15:12:48 »

o..vidis..dobry napad..ked uz stym mas trosku skusenosti..tak ta vyspovedam...ako ti zarucia ze ti dojde bedna framus  ne kus dreva s roztrhanimy blanamy a pod..a kolko ta to stalo cele aj s postovnim a tak


No neviem ešte presné poštovné, ale malo by to výsť spolu do 15 000 Sk asi aj menej.
Nemám nejaké veľké skúsenosti s nákupom cez Ebay. Mám kamoša v zahraničý čo mi s tým pomáha.
Určite keď niečo kupuješ cez ebay tak podstupuješ nejaké riziko. Ale zase máš napr. hodnotenia predajcov a pod. Neorientujem sa v tom až tak dobre. Na fóre sú určite ľudia čo ti stým budú vedieť skôr poradiť. Ale jedno ti povedať môžem určite. Keď to ideš robiť prvý krát, tak nech ti s tým poradí a pomôže niekto kto s tým už má nejaké tie skúsenosti. Sám to len veľmi ťažko zvládneš.
« Posledná zmena: 12. September , 2007, 15:13:25 od misofg » Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #18 kedy: 12. September , 2007, 15:20:24 »

keby ti poslal vadny kus alebo resp nic, tak ho zle ohodnotis a tym mu klesne predaj...resp nebude nikto chciet od neho nieco kupit. Bude to "iba" na jeho skodu
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #19 kedy: 12. September , 2007, 15:48:13 »

keby ti poslal vadny kus alebo resp nic, tak ho zle ohodnotis a tym mu klesne predaj...resp nebude nikto chciet od neho nieco kupit. Bude to "iba" na jeho skodu
to je pekne....ale..vysledok je taky ze ja mam na picu bednu a jeho veci sa sice nebudu predavat..ale ja som ajtak v prdely...takze tak...reprak je velmy citliva vec...a kupovat ho cez ebay...newem newem
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #20 kedy: 12. September , 2007, 15:51:44 »

nechapes...on ti ani "nemoze" poslat zlu vec bolo by to na jeho skodu...to uz by musel by naozaj skodak

EDIT: ked je to citliva vec (co aj je) tak si kup novu Žmurk
« Posledná zmena: 12. September , 2007, 15:53:06 od mario bross » Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #21 kedy: 12. September , 2007, 15:52:51 »

nechapes...on ti ani "nemoze" poslat zlu vec bolo by to na jeho skodu...to uz by musel by naozaj skodak
aj tak..radsej priplatim par korun a viem ze je to to prave co chcem...takze ebay asi nie...ved nakoniec uvidime jako mu to poslu(v akom stave)
« Posledná zmena: 12. September , 2007, 15:53:13 od lacrosse » Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #22 kedy: 12. September , 2007, 15:53:35 »

Miso, reprak vintage30 ma 60 wattov.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #23 kedy: 12. September , 2007, 15:53:54 »

jedine od nejakeho znameho ktoremu mozes verit ze ta neojebe Žmurk
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #24 kedy: 12. September , 2007, 15:55:13 »

to je pekne....ale..vysledok je taky ze ja mam na picu bednu a jeho veci sa sice nebudu predavat..ale ja som ajtak v prdely...takze tak...reprak je velmy citliva vec...a kupovat ho cez ebay...newem newem

vsak nikto ti nekaze kupovat cez ebay, to si si vymyslel sam par prispevkov vyssie.
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #25 kedy: 12. September , 2007, 15:55:42 »

jedine od nejakeho znameho ktoremu mozes verit ze ta neojebe Žmurk
hej hej..ale tiez newem ako je to s tou postov...popridape si neco na vylete donest sam...ale zas ked to tak berem..taku 2x12 bednu mat pocas letu na kolenach...nienie...radsej kupim nieco doma
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #26 kedy: 12. September , 2007, 15:57:32 »

vsak nikto ti nekaze kupovat cez ebay, to si si vymyslel sam par prispevkov vyssie.
nehoworim ze mi niekto nieco kaze...ja len usudzujem ze by to asi nebol dobry napad..ale nemam ziadne skusenosti s ebayom takze to je len moj nazor na to
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #27 kedy: 12. September , 2007, 15:58:24 »

by si ani do lietadla nedostal...kup si novu a mas pokoj...kupis opotrebovany reprak a nahodou sa nieco dojebe...ked sa dojebe novy mas zaruku, hentak mas hovno
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #28 kedy: 12. September , 2007, 15:59:45 »

nehoworim ze mi niekto nieco kaze...ja len usudzujem ze by to asi nebol dobry napad..ale nemam ziadne skusenosti s ebayom takze to je len moj nazor na to

niekedy mam pocit ze nevies co vlastne riesis...najprv si napisal ze dobry napad, teraz ze zly, chces odtialto neces....ujasni si to najprv co ce, potom sa bude radit lepsie
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #29 kedy: 12. September , 2007, 16:00:51 »

by si ani do lietadla nedostal...kup si novu a mas pokoj...kupis opotrebovany reprak a nahodou sa nieco dojebe...ked sa dojebe novy mas zaruku, hentak mas hovno
presne tak...
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.124 sekund, 23 otázok.