Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
30. September , 2024, 00:31:37
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: usb/IEEE1394 masinka na hranie do PC  (Prečítané 15333 krát)
0 užívateľov a 10 Hostí prehliada túto tému.
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #15 kedy: 28. September , 2007, 18:50:40 »

poznas nejaky editor ku G-Major ? sice jedine co ma otravuje tak nazyvanie presetov, ale ak poznas nejaky SW k tomu, sem s nim...

G-major editory poznam dva RealMajor (http://hem.bredband.net/gmajor/) a G7 (http://www.letsbefrankmusic.com/timsworld/#g7 - uplne dole)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #16 kedy: 28. September , 2007, 18:56:39 »

G-major editory poznam dva RealMajor (http://hem.bredband.net/gmajor/) a G7 (http://www.letsbefrankmusic.com/timsworld/#g7 - uplne dole)

ale hovno, dik :) skusal som svojho casu namatkovo google -> editor for gmajor, ale nejak som sa nedohrabal a potom som sa na to vykaslal.
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #17 kedy: 29. September , 2007, 10:42:36 »

ale hovno, dik :) skusal som svojho casu namatkovo google -> editor for gmajor, ale nejak som sa nedohrabal a potom som sa na to vykaslal.

ja som pred kupou g-majora zurivo googlil aby som zohnal co najviac info, skusenosti, ukazok a pod. a popri tom som nasiel aj taketo veci
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #18 kedy: 09. Október , 2007, 18:18:51 »

Ja sa vratim spat k teme - nema niekto IK StealthPlug, lebo v testoch to hodnotia velmi dobre (nizka latencia, kvalitny zvuk). A este otazocka: shanike, co si nakoniec kupil, ak vobec?  Na zdravie!
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 09. Október , 2007, 22:18:49 »

no neviem.. tak mesiac dozadu som cital recenziu/porovnanie este s jednou masinkou tohto druhu (tusim fungujucou iba na mac platforme, ale nie som si isty) a boli tam vypichnute neprijemne veci... nekupil som zatial nic, stale som tuto otazku nedoriesil  Je mi do plaču
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #20 kedy: 10. Október , 2007, 21:29:44 »

mna by pri tom jamlabe zaujimali dve veci a to: 1.ma to latenciu? 2.da sa s tym nahravat do kompu? lebo som to pozeral na ich stranke a tam sa to nespomina...
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 10. Október , 2007, 21:39:02 »

1. vsetko ma latenciu :)

2. da
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #22 kedy: 10. Október , 2007, 21:41:11 »

1. vsetko ma latenciu :)


dobre... a ma to latenciu asi ako normalny multiefekt alebo vacsiu?
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #23 kedy: 10. Október , 2007, 21:45:19 »

To zalezi aj od toho, kolko efektov na to nahadzes v PC. Ale ak tam das hocjaky Amplitube ci Guitar Rig, tak sa nie je coho bat. Bezne PCcko uvladze aj viac tych programov naraz (ak si napriklad nahras gitary do 4 stop a nad kazdou stopou mas spusteny iny Amplitube, aby si mohol nastavit iny zvuk).
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #24 kedy: 10. Október , 2007, 21:46:38 »

no pokial to ma ASIO drivre (co urcite ma, ani na to nemusim pozret) tak so standardnou masinou a so standardnymi softami musis bezat na 2-3 ms (nerozoznatelne)
Zaznamenané
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 10. Október , 2007, 22:10:36 »

bol som svedkom jamlabu na beznej masine + ten ich zakladny soft = 5ms latency (stale nerozpoznatelne). tweakovat sa vsak da vsetko.
Zaznamenané

rady
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 618


« Odpoveď #26 kedy: 11. Október , 2007, 09:57:15 »

5ms latencia je rozpoznateľná, hlavne keď sa postavíš ďalej od repra. Ale na dnešných kompoch sa dá v poho fungovať aj na 1ms, keď sa spustí iba amplitube či GR. Ja fungujem na line6 toneport + asio4all na 1ms a skok medzi 1ms a 5ms je obrovský.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #27 kedy: 11. Október , 2007, 12:40:02 »

dovolil by som si polemizovat, hlavne z toho dovodu, ze o realnej latencii az tak paru nemame. on sa nam tam nejaky udaj o latencii vypisuje podla nastavenych bufferov, ale realita je aj tak inde - ten udaj co sa tam vypisuje je teoreticky a hovori o tom, ako signal moze prejst za idealnych okolnosti kartou. pluginy pracujuce v tom retazci mozu mat este svoju dalsiu latenciu a pridat si ju k latencii nastavenej na karte. latenciu maju aj externe HW veci. chcem tym povedat, ze 5ms ukazujuce sa na ovladacom panely karty moze byt v reale viac.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #28 kedy: 11. Október , 2007, 12:43:59 »

...hlavne keď sa postavíš ďalej od repra.

to o akych desiatkach metrov sa bavime, aby mohlo 5ms zohrat rolu ?
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 11. Október , 2007, 12:46:08 »

Ked mam nastavenu latenciu 2,33ms a pustim narocny efekt, tak v zvuku je neustale preskanie - efekt nestiha v tom case generovat pozadovany vystup. Zmenim latenciu na 5ms a ide to lepsie. Z toho by som predpokladal, ze efekt latenciu nepridava.
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 22 otázok.