Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
30. September , 2024, 08:32:06
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako nahrávať "guitar video" do PC  (Prečítané 6022 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 05. Október , 2007, 15:35:23 »

OK, takže Sony Vegas. Do jednej stopy dať beglajt. Do druhej poslať gitaru a zavesiť na ňu nejaké VST efekty. A do tretej, obrazovej poslať signál z kamery. Rastis nás ako vždy dokopal k fasa riešeniu. Normálne tu chýba tá karma.
Zaznamenané

Srnac
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 322


« Odpoveď #16 kedy: 05. Október , 2007, 15:35:39 »

Proste to co pocut z reprakov na pocitaci aby islo zarovno s obrazom ktory nahra nejake zariadenie nato:))
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 05. Október , 2007, 15:41:13 »

OK, takže Sony Vegas. Do jednej stopy dať beglajt. Do druhej poslať gitaru a zavesiť na ňu nejaké VST efekty. A do tretej, obrazovej poslať signál z kamery. Rastis nás ako vždy dokopal k fasa riešeniu. Normálne tu chýba tá karma.
Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 05. Október , 2007, 15:44:38 »

Existujú zvukovky, ktoré majú funkciu "What You Hear"...napr Audigy.
Ale IMHO je to zbytočné.
Proste sme sa zhodli na tom, že tu máš k dispozícií program, ktorý dokáže rovnocenne pracovať s audio a video stopami. Takže do jednej audio stopy dáš svoj predohratý doprovod. Do druhej pošleš gitaru a tam ju budeš aj nahrávať. A do tretej, videovej, pošleš signál z kamery. Klikneš "record" a nahrávaš. Takto máš 100% zaručené, že nahratý zvuk bude synchrónny s videom.

V postprodukcií si urobíš nejaký pomer medzi doprovodom a sólom a zamutuješ zvukovú stopu z kamery. A ak chceš, tak celú procedúru zopakuješ s kamerou v rôznych uhloch. Zo sól vyberieš najlepší take a z kamerových záznamov postriháš klip, ktorý je 100% synchrónny a má použiteľný zvuk.

Alebo si ten doprovod urobíš priamo v tom softe a zmixuješ ho spolu so sólom -> ešte lepší zvuk, ak to zmákneš.
Tieto softy moc nepoznám, ale Rastis má nejaké skúsenosti s Vegas a hovorí, že ten to vie. Zdá sa mi, že to vie aj Adobe Premiere (okrem doprovodnej stopy, tú si musíš zmixovať predtým) a dám na to krk, že presne toto robí Nuendo, hoci som ho v živote nemal.
Zaznamenané

Srnac
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 322


« Odpoveď #19 kedy: 06. Október , 2007, 08:11:23 »

Diky za rady..Ja sice nenahravam gitaru cez mikrofon ale cez USB(Zoom G2.1 U ma ten vystup a vlastne nahravam cez usb a potom to ma kvalitny zvuk)...ale pokusim sa nejako diky:)
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.275 sekund, 22 otázok.