Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. September , 2024, 15:57:17
Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 83 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Golem od L. Gerhata (Excelent)  (Prečítané 271219 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #390 kedy: 16. Marec , 2008, 15:27:00 »

2. Tipujem spravne, ze si z BJ a okolia?  Som frajer
typujes nespravne. Kosice alebo Poprad

nevies. ked si na JCM800 nehral a objednas si to z netu, tak vies, co Ti pride a ako to bude hrat? to iste aj pre Mesu. Ked chces vediet aky to bude mat zvuk, tak musis ist napriklad z KE do BA. to iste - ked chces vediet, ako hra Golem, tak musis ist z BA do Bardejova, alebo to risknut
presne tak. kde v Poprade si mozem vypocut Mesu...
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #391 kedy: 16. Marec , 2008, 15:29:46 »

nevies. ked si na JCM800 nehral a objednas si to z netu, tak vies, co Ti pride a ako to bude hrat? to iste aj pre Mesu. Ked chces vediet aky to bude mat zvuk, tak musis ist napriklad z KE do BA. to iste - ked chces vediet, ako hra Golem, tak musis ist z BA do Bardejova, alebo to risknut

Ta viem, hral som aj na tom aj na tom. Tym som chcel napisat, ze je to dostupne a existuje k tomu hafo ukazok a videi... ale mozeme slovickarit dalej. Takze kde v Bratislave maju v obchode noveho Rectifiera alebo JCM800?  Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #392 kedy: 16. Marec , 2008, 15:30:22 »

nevies. ked si na JCM800 nehral a objednas si to z netu, tak vies, co Ti pride a ako to bude hrat? to iste aj pre Mesu. Ked chces vediet aky to bude mat zvuk, tak musis ist napriklad z KE do BA. to iste - ked chces vediet, ako hra Golem, tak musis ist z BA do Bardejova, alebo to risknut
Ta viem, hral som aj na tom aj na tom. Tym som chcel napisat, ze je to dostupne a existuje k tomu hafo ukazok a videi... ale mozeme slovickarit dalej. Takze kde v Bratislave maju v obchode noveho Rectifiera alebo JCM800?  Na zdravie!

No ani v BA si Mesu v ziadnom obchode nevyskusas, tak nemudrujte.  :) Na zdravie!
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #393 kedy: 16. Marec , 2008, 15:35:25 »

Ta viem, hral som aj na tom aj na tom. Tym som chcel napisat, ze je to dostupne a existuje k tomu hafo ukazok a videi... ale mozeme slovickarit dalej. Takze kde v Bratislave maju v obchode noveho Rectifiera alebo JCM800?  Na zdravie!


no vidis. takze ani to si nemozes vyskusat. ukazky na nete su Ti nahovno, lebo nevies, ako sa Ti to bude spravat pod rukami. este nieco? Na zdravie!

nesnazim sa ho nejako ochranovat, ja len aby to bolo objektivnejsie. nehral som na nom, nehodnotim, takze mozem iba takto zaargumentovat Zdravíčko
« Posledná zmena: 16. Marec , 2008, 15:35:57 od mario bross » Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #394 kedy: 16. Marec , 2008, 15:45:46 »

no vidis. takze ani to si nemozes vyskusat. ukazky na nete su Ti nahovno, lebo nevies, ako sa Ti to bude spravat pod rukami. este nieco? Na zdravie!

V byvalom Ceskoslovensku su mraky Boogien a JCM800. Akurat nas clovek je setrny, takze to kupuje v USA, na zapade, na Ebayi etc. Ked sa v tomto momente rozhodnes kupit JCM800 alebo Rectifier, mas hned k dispozicii 10 inzeratov. Nie je problem sa k tomu dostat a vyskusat. Ujo Joe alebo Boogiestan maju isto aj viac modelov k vyskusaniu, ak to nema nahodou nikto v tvojom okoli. Uz sme dost mimo, tak koncim zo svojej strany debatu a idem popracovat  Som frajer Howgh!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #395 kedy: 16. Marec , 2008, 16:04:20 »

pre mna je gerhat golem uplne spickovy aparat..sice mi trvalo nejaky ten mesiac nastavit nanom zvuk, ef. slucku s procesorom atd atd aby vsetko hralo ako ma, ale teraz dosrat sa z toho malo...som vazne spokojny, ten aparat hraa, klobuk dole pre panom gerhatom  Zdravíčko
jedna ukazka, je to len taka improvizacia, ale neskor sme z toho spravili serioznu vec, toto je vsak taka pracovna verzia, aby sme si to pamatali...solova gitara fici cez golema..hru radsej ani nekomentujte  ha ha ha


http://youtube.com/watch?v=PJqoM014nMM
« Posledná zmena: 16. Marec , 2008, 16:47:43 od gm_viktor » Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #396 kedy: 16. Marec , 2008, 16:24:16 »

Ma niekto ten GOLEM doma tak, ze by ho vedel pozicat na recenziu a porovnanie s nejakym inymi aparatmi ?

Ukazky sa mi vcelku lubia, ale radsej si raz zahrat, jak sto krat pocut.

Kvalitu Gerhatovych vyrobkov neviem posudit a tu je to striktne rozdelene. Jedni len chvalia, druhy opak. Chcem vediet ako na tom je ten 5-kanalovy preamp.

Rad by som to postavil vedla MB Dual Recto a TSL 60.

Dejvo.
Zaznamenané
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #397 kedy: 16. Marec , 2008, 16:26:31 »

mame v skusobni akurat rackovu verziu a onedlho pribudne aj ta nova verzia v podobe hlavy...myslim ze pozicat to na recenziu a porovnat to by problem nebol...pripadne mozem zaobstarat aj podlahovu verziu keby strasne chces...
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #398 kedy: 16. Marec , 2008, 16:32:51 »

mame v skusobni akurat rackovu verziu a onedlho pribudne aj ta nova verzia v podobe hlavy...myslim ze pozicat to na recenziu a porovnat to by problem nebol...pripadne mozem zaobstarat aj podlahovu verziu keby strasne chces...

Ta rackova verzia je totozna s podlahovou ? Tie ukazky su z podlahovej verzie nie ?

Idelane by bolo porovnat hlavu. To by bolo najlepsie.
Zaznamenané
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #399 kedy: 16. Marec , 2008, 16:36:43 »

jj, ta hlava je skoro totozna s podlahovou verziou...
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #400 kedy: 16. Marec , 2008, 16:43:24 »

jj, ta hlava je skoro totozna s podlahovou verziou...

A bude mozne ju pozicat na test ? Respektive dojst k tebe do skusobne s Dual Rectom a postavit ich vedla seba na totozny box ?
Zaznamenané
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #401 kedy: 16. Marec , 2008, 16:47:11 »

no problem, staci sa dohodnut na volaktory vikend alebo tak...
to uz sa dohodneme...
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #402 kedy: 16. Marec , 2008, 16:49:45 »

no problem, staci sa dohodnut na volaktory vikend alebo tak...
to uz sa dohodneme...

Fajn. Daj vediet ked budes mat tu hlavu. Dohodneme sa na nejaky vikend, terminy zladime a otestujeme.
Zaznamenané
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #403 kedy: 16. Marec , 2008, 16:51:48 »

okej, super...vidim to tak zaciatkom aprila...
teraz nahravame v studiu, nemam moc casu, ale hned v aprili sa mozme nato vrhnut, to by mala byt v skusobni uz aj hlava aj rackova verzia, dufam...tak mozme veselo porovnavat  Žmurk
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #404 kedy: 16. Marec , 2008, 16:55:23 »

okej, super...vidim to tak zaciatkom aprila...
teraz nahravame v studiu, nemam moc casu, ale hned v aprili sa mozme nato vrhnut, to by mala byt v skusobni uz aj hlava aj rackova verzia, dufam...tak mozme veselo porovnavat  Žmurk


No ked ju budes mat mi daj vediet. Sadnem do auta a som u Teba. Si z Galanty ci zo Senca ak sa nemylim. To som tam za chvilocku  Som frajer.

Tak sa tesim.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 83 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 23 otázok.