Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
21. September , 2024, 13:36:25
Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 83 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Golem od L. Gerhata (Excelent)  (Prečítané 271146 krát)
0 užívateľov a 7 Hostí prehliada túto tému.
prosound
nováčik
*
Príspevkov: 38



« Odpoveď #435 kedy: 19. Marec , 2008, 00:05:23 »

Preto som ti napísal súkromne , lebo sa nechcem miešať do týchto diskusii , aby neboli ovplyvňované mojou prítomnosťou. Ale ty si ma dostal  Zdravíčko takže snáď niekedy pri  Na zdravie!
Zaznamenané

posledná demo ukážka Golema , zatiaľ ešte pracovná : http://bandzone.cz/corvus     www.gerhat.com
ydur
Hosť
« Odpoveď #436 kedy: 19. Marec , 2008, 00:09:12 »

Ja som skusal prototyp golema a uz ten hral fantasticku. Prosound este par veci neskor dotiahol. Co sa tyka kvality poviem len tolko ze jeden profik po odskusani prosoundovych vyrobkov skonstatoval ze to hra lepsie ako jeho rivera hned ju predal..
Chudak Paul Rivera.Keby to vedel,tak zavrie firmu a začne pestovat konvalinky. Bavím sa skvele
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #437 kedy: 19. Marec , 2008, 07:35:47 »

Chudak Paul Rivera.Keby to vedel,tak zavrie firmu a začne pestovat konvalinky. Bavím sa skvele

Očúvaj, Rudy, neviem, čo tým sleduješ ... nič proti konvalinkám, ale toto info je úplne regulárne a v pohode. Proste sa tomu hráčovi viac vhodný do jeho muziky pozdával zvuk Golema ako zvuk Rivery, čo je normálne. Nechápem, prečo nenapíšeš, že Jim Marshall má pestovať konvalinky preto, že trebárs Yngwie Malmsteen dal prednosť neznámej značke aparátov Rhino pred u neho už tradičným Marshallom. To neznamená, že Marshall je nanič, naopak, sú to skvelé aparáty. To znamená, že nie je taký amp, ktorý by bol najlepší na všetko, a niekedy môže malá custom značka vyhovieť vkusu interpreta oveľa viac ako sériovka od známej firmy.

A teraz napíš,čo Ti na tom pripadá divné alebo nenormálne....
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #438 kedy: 19. Marec , 2008, 07:41:26 »

Ahoj.
To čo ti napíšem neber v zlom . Ale vypustil si zopar dezinformácii o mojom výrobku , tak reagujem aj keď si myslím , že to nebolo naschval  a pramenili z nevedomosti čo tam skutočne bolo zapojene.Zistil som si priamo u majiteľa hlavy Golem ako to vlastne bolo z tým zvukom , keďže sa ma to dotýka a mrzelo by ma ak by som niekomu dal nepodarok.
   Takže hlava Golem nepatrila ani jednej kapele a Golem bol len zapožičany ako zosilňovač a zapnutý bol len na čistý kanál. To si možno videl, že tam točili asi z ekvalizerom. Skreslený zvuk bol ťahaný z malého pedalu na zemi , ktorý si pravdepodobne prehliadol aj keď ma to dosť prekvapuje , kedže gitary si dosť podrobne opísal a taktiež si si všimol písmo Švabach , takže si musel stáť dosť blízko.
   Som zvedavý čo urobíš z touto informáciou a či sa k nej dokážeš postaviť ako chlap. Môžem dať aj kontakt na majiteľa hlavy.
Všetko dobre.
Prosound.

Prosound nic neberiem zlom a postavim sa ako chlap, jak si napisal.
ja v ziadnom pripade nemam zaujem ta poskodzovat. ak som to spravil, urcite nie naschval a ospravedlnujem sa Ti.
to ze bol pusteny cisty kanal tak to skutocne neviem ani som nevedel apoviem pravdu ani sa mi to nezda.
na druhej strane, nepytal som sa kapiel ci mali pusteny cisty kanal na nom, takze ak Ti to potvrdil niekto z nich, je to tak.

neviem co viac Ti mam k tomu este viac povedat
 Na zdravie!

Takže záhada je vyriešená ... hnusné rozmazané skreslenie robila pofidérna krabička, nie skreslený kanál Golema. Tušil som to, lebo tú mašinu poznám ako vlastné boty a ten jeho overdrive je fakt hustý, hutný a konkrétny aj na vysokých skresleniach, čo môže potvrdiť každý, čo na tom stroji hral alebo si ho aspoň vypočul.
Zaznamenané
ydur
Hosť
« Odpoveď #439 kedy: 19. Marec , 2008, 07:54:32 »

Očúvaj, Rudy, neviem, čo tým sleduješ ... nič proti konvalinkám, ale toto info je úplne regulárne a v pohode. Proste sa tomu hráčovi viac vhodný do jeho muziky pozdával zvuk Golema ako zvuk Rivery, čo je normálne. Nechápem, prečo nenapíšeš, že Jim Marshall má pestovať konvalinky preto, že trebárs Yngwie Malmsteen dal prednosť neznámej značke aparátov Rhino pred u neho už tradičným Marshallom. To neznamená, že Marshall je nanič, naopak, sú to skvelé aparáty. To znamená, že nie je taký amp, ktorý by bol najlepší na všetko, a niekedy môže malá custom značka vyhovieť vkusu interpreta oveľa viac ako sériovka od známej firmy.

A teraz napíš,čo Ti na tom pripadá divné alebo nenormálne....
...skonštatoval, že to hra """lepšie""" ako jeho rivera hned ju predal...  Nič proti vkusu hračov,ale vtedy napišem "pačilo sa mu to viac,vyhovovalo mu to viac".  Aj ked povedzme,že to hralo "lepšie" ako Rivera-pokial nevidela 20-rokov servis.  / aj ked osobne si myslim,podla ukažok čo tu dake boli,že na Riveru sa to nechyta ani z kilometra./ Na zdravie!
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #440 kedy: 19. Marec , 2008, 08:03:46 »

Neviem, to by som netvrdil ... trebárs mne sa Rivera z ukážok na nete moc nepáčila, príliš "chlpaté" drapľavé skreslenie ... ale každopádne sú to dobré aparáty a je to vec vkusu. A ten borec netvrdil, že je Rivera nanič, len sa mu zvuk Golema páčil viac, lebo je o niečo hladší a spevavejší, preto ju predal. Ale v pohode, sto ľudí, sto chutí Na zdravie!
Zaznamenané
vagon
okukávač

Príspevkov: 3



« Odpoveď #441 kedy: 19. Marec , 2008, 08:06:55 »

Ako sa da prihlásiť do tej vašej Golem sekty ? S Golemom na večne casy a nikdy inak. Už čakám kedy na to začne hrávať Santana vo Frankfurte na výstave  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele.  Blahoslavený buď hluchý čo nikdy nepočul dobrý zvuk  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #442 kedy: 19. Marec , 2008, 08:12:31 »

Neviem, to by som netvrdil ... trebárs mne sa Rivera z ukážok na nete moc nepáčila, príliš "chlpaté" drapľavé skreslenie ... ale každopádne sú to dobré aparáty a je to vec vkusu. A ten borec netvrdil, že je Rivera nanič, len sa mu zvuk Golema páčil viac, lebo je o niečo hladší a spevavejší, preto ju predal. Ale v pohode, sto ľudí, sto chutí Na zdravie!

prezradi uz niekto meno toho utajeneho profika? :)
Zaznamenané
ydur
Hosť
« Odpoveď #443 kedy: 19. Marec , 2008, 08:13:13 »

Neviem, to by som netvrdil ... trebárs mne sa Rivera z ukážok na nete moc nepáčila, príliš "chlpaté" drapľavé skreslenie ... ale každopádne sú to dobré aparáty a je to vec vkusu. A ten borec netvrdil, že je Rivera nanič, len sa mu zvuk Golema páčil viac, lebo je o niečo hladší a spevavejší, preto ju predal. Ale v pohode, sto ľudí, sto chutí Na zdravie!
Myslel som ukažky Golem a spol. Tie ukažky Rivery na nete sa ani mne nepačia.Ale počul som Kubeša hrat na Riveru a to je ine kafe. Na zdravie!/šak aj Kubeš je ina trieda//
« Posledná zmena: 19. Marec , 2008, 08:15:49 od ydur » Zaznamenané
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #444 kedy: 19. Marec , 2008, 08:21:50 »

Myslel som ukažky Golem a spol. Tie ukažky Rivery na nete sa ani mne nepačia.Ale počul som Kubeša hrat na Riveru a to je ine kafe. Na zdravie!/šak aj Kubeš je ina trieda//
Postavte vedla seba Riveru a Golema a pustite k tomu 20 gitaristov, som zvedavy kolko z nich by uprednostnilo Golema.
Na Riveru Knucklehead hlavu a clubster kombo som hral a je to poprdeli aparat rokmi overený !!
Golema nepoznam, nehral som na neho a ukazkam moc neverim, lebo na vyslednom zvuku sa podiela aj vela inych faktorov.
Zaznamenané

FALLGRAPP
predator
Hosť
« Odpoveď #445 kedy: 19. Marec , 2008, 08:32:08 »

Ako sa da prihlásiť do tej vašej Golem sekty ? S Golemom na večne casy a nikdy inak. Už čakám kedy na to začne hrávať Santana vo Frankfurte na výstave  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele.  Blahoslavený buď hluchý čo nikdy nepočul dobrý zvuk  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

 Bavím sa skvele že vraj sekta  Bavím sa skvele Vyskúšaj si Golem a uvidíš sám.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #446 kedy: 19. Marec , 2008, 08:43:24 »

chalani kto je ten vagon ???prečo ma moju fotku marshalla???asi ma chce aj on nasrat...nemohlo by tu byt zapnute sito na tych čo su na prašinu?Huh!
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #447 kedy: 19. Marec , 2008, 08:46:30 »

chalani kto je ten vagon ???prečo ma moju fotku marshalla???asi ma chce aj on nasrat...nemohlo by tu byt zapnute sito na tych čo su na prašinu?Huh!

daj si fotku golema a mas pokoj aj tak je to lepsi aprarat  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
predator
Hosť
« Odpoveď #448 kedy: 19. Marec , 2008, 08:50:08 »

daj si fotku golema a mas pokoj aj tak je to lepsi aprarat  Bavím sa skvele

Bratu, aj s Marshallom, aj s Golemom to musíš vedieť ... na každý sa hraje trochu ináč a strkať ich do jedného vreca, alebo snažiť sa o hodnotenie typu "tento lepší, tento horší" je dosť mimo ...
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #449 kedy: 19. Marec , 2008, 08:50:18 »

ked si nan napiše marshall tak dam...
Zaznamenané

Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 83 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.057 sekund, 23 otázok.