Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
21. September , 2024, 08:24:37
Strán: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 83 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Golem od L. Gerhata (Excelent)  (Prečítané 271072 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #480 kedy: 19. Marec , 2008, 21:05:52 »

No keď sa tu bavíme o Unix-like systémoch, dovoľte mi pár slov k tomu.

Tiez si trochu zaviedol, ale nie az tak ako Koktavy. Aj jadro moze byt customizovane, inak by sa napriklad nezmestilo na disektu, USB kluc, do PDA etc.. Priklad u mna na webe:

http://www.freebsd.nfo.sk/1fcd.htm - CD Audio a MP3 prehravávač na jednej diskete
http://www.freebsd.nfo.sk/opbsd/ - OpenBSD NAT a Firewall/Router na jednej diskete
http://linux.nfo.sk/ - a diskusia

Back on topic: cela tato debata je zvlastna v tom, ze sa hadzu nazvy hore dole, ale chyba empiricky prezitok z hrania zo Soldana SLO-100, MB Mark III, MB Rectifier pripadne inych masin a az potom sa da vyjadrit, co a ako hra...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #481 kedy: 19. Marec , 2008, 21:13:42 »

Na original Soldano nikto z nich v zivote nehral a meno profesionalneho hraca co zahodil Riveru tiez nejak neuvadzaju. 
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #482 kedy: 19. Marec , 2008, 21:26:45 »

ja som ich mal všetky a držim tlamu...podla mna hra to a basta ...nedosral som sa z ani jedneho mne sa viac pači mrshl a teraz mam adu mp1 s koncakom to je taky pekny zvuk...ked som mal soldano hlavu na skuške a zapol som marshall okamžite som ju predal a dobre som urobil Zdravíčko
Zaznamenané

ydur
Hosť
« Odpoveď #483 kedy: 19. Marec , 2008, 21:42:12 »

Ale to tu mixujete. Golem,Linux,jadro,pádlo,sádlo. ?§!.
Zaznamenané
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #484 kedy: 19. Marec , 2008, 22:17:23 »

Tiez si trochu zaviedol, ale nie az tak ako Koktavy. Aj jadro moze byt customizovane, inak by sa napriklad nezmestilo na disektu, USB kluc, do PDA etc.. Priklad u mna na webe
co zavadzajuce som povedal? okrem marku3  Popiskujem si
to co napisal predator bolo obsirnejsie povedane, ale nevyvratil tym moje tvrdenie
Zaznamenané
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #485 kedy: 19. Marec , 2008, 22:28:06 »

Na original Soldano nikto z nich v zivote nehral
ty si na soldane hral?
meno profesionalneho hraca co zahodil Riveru tiez nejak neuvadzaju. 
zrejme cakaju pokym sa neozve sam a neozrejmi to.
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #486 kedy: 20. Marec , 2008, 07:59:21 »

Tiez si trochu zaviedol, ale nie az tak ako Koktavy. Aj jadro moze byt customizovane, inak by sa napriklad nezmestilo na disektu, USB kluc, do PDA etc.. Priklad u mna na webe:

http://www.freebsd.nfo.sk/1fcd.htm - CD Audio a MP3 prehravávač na jednej diskete
http://www.freebsd.nfo.sk/opbsd/ - OpenBSD NAT a Firewall/Router na jednej diskete
http://linux.nfo.sk/ - a diskusia

Back on topic: cela tato debata je zvlastna v tom, ze sa hadzu nazvy hore dole, ale chyba empiricky prezitok z hrania zo Soldana SLO-100, MB Mark III, MB Rectifier pripadne inych masin a az potom sa da vyjadrit, co a ako hra...

Pozorne si ešte raz prečítaj, o čom som písal. Predsa ak z jadra vyhodíš podporu pre kadečo, čo v živote nemáš šancu použiť, tak ho vieš vpratať aj na disketu ... Venoval som tomu celý odstavec, nemôžem za to, že si prečítaš len prvé tri vety  Bavím sa skvele

A tiež si myslím, že som Alojzove argumenty nevyvrátil, skôr mi išlo o doplnenie info.

A mimochodom, miešaš tu hrušky s jablkami. FreeBSD nie je Linux a nikdy nebol Si píš!!! Je to úplne iný systém, potomok BSD Unixu. Niečo o ňom viem, kedysi som na FreeBSD rozchodil firemný IS a napísal som o tom aj dosť rozsiahly seriál.
« Posledná zmena: 20. Marec , 2008, 08:05:22 od Predator » Zaznamenané
ydur
Hosť
« Odpoveď #487 kedy: 20. Marec , 2008, 08:24:49 »

Ti z vas, ktori si myslia, ze postavit Gitarovy Amp je obrovska veda a nieje mozne, aby to dokazal nejaky Bardejovcan, ale dokazali to len geniovia z USA, UK a Nemecka,   JE  NA  OBROVSKOM OMYLE!!!

to si moze myslet len uplny amater.  Zdravíčko


Nie je to "obrovska veda". Len ked postaviš vedla seba  amp od geniov z USA,UK,Nemecka/samozrejme nie vyhrkane šunky/ a amp od nejakeho XYZ-čana,tak potom zistiš ten rozdiel. Na zdravie!
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #488 kedy: 20. Marec , 2008, 08:35:17 »

Predsudky ...  :)  kto do toho čo len trošku  vidí, vie, že nič nie je čiernobiele. To nie je niečo, na čo treba hi-tech vybavenie, ako napríklad pri vývoji áut. Dobrý amp sa dá postaviť aj v malej firme. Aj nad výrobkami Jima Marshalla či Randalla Smitha ohŕňali kedysi "experti" nos, že je to trápna zlátanina a že kde sa to hrabe na Fender ...
« Posledná zmena: 20. Marec , 2008, 08:43:18 od Predator » Zaznamenané
ydur
Hosť
« Odpoveď #489 kedy: 20. Marec , 2008, 08:44:59 »

Predsudky ...  :)  kto do toho čo len trošku  vidí, vie, že nič nie je čiernobiele. To nie je niečo, na čo treba hi-tech vybavenie, ako napríklad pri vývoji áut. Dobrý amp sa dá postaviť aj v malej firme.
Dobry amp sa da postavit aj doma v chodbičke pri kupelni a WC v prerobenej vstavanej skrini. Žmurk
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #490 kedy: 20. Marec , 2008, 08:47:46 »

No keď máš v tej vstavanej skrini osciloskop, generátor, avomet a testovaciu záťaž, a vieš, čo robíš, tak aj tam  :)
« Posledná zmena: 20. Marec , 2008, 08:48:35 od Predator » Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #491 kedy: 20. Marec , 2008, 09:13:22 »

A mimochodom, miešaš tu hrušky s jablkami. FreeBSD nie je Linux a nikdy nebol Si píš!!! Je to úplne iný systém, potomok BSD Unixu. Niečo o ňom viem, kedysi som na FreeBSD rozchodil firemný IS a napísal som o tom aj dosť rozsiahly seriál.

Ty si zacal vo svojom prispevku Popiskujem si ... v prvej vete mas Unix-like a v poslednej spominas FreeBSD. Ja som na FreeBSD mal internetovy server v minulom storoci, teraz ho mam na GNU/Linux Debian. Pri Debiane som bol cca v roku 98-99 jeden z prvych prekladatelov distribucie. A az tak iny nie je, kto ovlada Linux, tak je voFreeBSD za 1 den ako doma.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #492 kedy: 20. Marec , 2008, 09:19:32 »

Je znamy moj nazor na homemade veci. Kupim akykolvek homemade zosilovac. Zaplatim homemade peniazmi.
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #493 kedy: 20. Marec , 2008, 09:30:38 »

Je znamy moj nazor na homemade veci. Kupim akykolvek homemade zosilovac. Zaplatim homemade peniazmi.
a handmade znackovy custom shop platis handmade peniazmi?  :)

Nie je to "obrovska veda". Len ked postaviš vedla seba  amp od geniov z USA,UK,Nemecka/samozrejme nie vyhrkane šunky/ a amp od nejakeho XYZ-čana,tak potom zistiš ten rozdiel. Na zdravie!

preco sa vzdy vsetci snazia porovnavat ferrari, lamporghini, dodge, mini, skodu, liazku atd atd...?  :)
a ked uz sa ideme takto bavit skusal si napr mesu * vs marhsall jcmxxx vs eng *ball vs diezel * vs gerhat golem na jednej bedni s jednou gitarou face to face?
« Posledná zmena: 20. Marec , 2008, 09:32:53 od styrioci » Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #494 kedy: 20. Marec , 2008, 09:42:22 »

skušal a marshall vyhral...chlapci toto mam za sebou   vždy na jednej bedni a striedam aparaty ...ale nevidim problem aparaty všetky nejak hraju doležite je vediet na ne hrat a ešte viac mat chrizmu ako som neraz pisal vizerat ako gitarista čo hra nie ako odhodeny krk z husliiiiiii Na zdravie!
Zaznamenané

Strán: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 83 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.076 sekund, 23 otázok.