Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
22. September , 2024, 08:38:57
Strán: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 83 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Golem od L. Gerhata (Excelent)  (Prečítané 271486 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
zakky
Hosť
« Odpoveď #810 kedy: 08. Apríl , 2008, 14:52:03 »

kto by im preboha za hento platil?Huh!?

Priklad mas dobry ze napriklad dimebag darrell hral na randall na koncertoch aj ked uz nahraval na Krank....vsetko len preto lebo mal zmluvu snimi

to mas to iste ako preco nosi zidanne adidas
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #811 kedy: 08. Apríl , 2008, 15:05:37 »

Priklad mas dobry ze napriklad dimebag darrell hral na randall na koncertoch aj ked uz nahraval na Krank....vsetko len preto lebo mal zmluvu snimi

to mas to iste ako preco nosi zidanne adidas
ved ja to dobre viem, smiešne je akych bohov robia z muzikantov a športovcov
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #812 kedy: 08. Apríl , 2008, 15:33:05 »

nik ju nesfukol a bola to zlata ukažka ja so jej napisal že verim že to bude stale lepšie...to že su tie štandarty kraviny to je fakt..ved my sme sa bavili tak ako teraz....čo mam ja povedat ked henten Longoš z poza hrona na mna napiše taku nechutnu ukažku...to je na gulu do hlavy Bavím sa skvele Bavím sa skvele

to si myslel teraz mnaa??  Ja som čert.. Bavím sa skvele...dockaj,teraz bude gitarova,sice bude kratka,ale ked vymyslis do toho text,bude to mozno vas dalsi hit,predam ti ju za 10tis.ze si to TY  Bavím sa skvele ..len neviem,ci to budes vediet zahrat,lebo ja som guitar wizard  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #813 kedy: 08. Apríl , 2008, 16:24:07 »

Nikto vcera Zuzku neurazil! Bolo truchu srandy, ale nie ani zlomyselnej ani urazlivej.
Predator je suchar a takych potrebujeme viac!!! Nie takych blbeckov ako som ja.
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #814 kedy: 08. Apríl , 2008, 16:38:02 »


Predator je suchar a takych potrebujeme viac!!! Nie takych blbeckov ako som ja.

 Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #815 kedy: 08. Apríl , 2008, 16:42:14 »

Mne stacil Joeov prvy vcerajsi prispevok a viem si predstavit, ako debata mohla vyzerat. Mohli by ste uz o tom skoncit.
a co sa tak certis ?
Necertim sa, ani sa neurazam. Len mam toho pokrk a absolutne ma nebavi, narozdiel od vas, citat taketo prispevky, este k tomu na moj ucet. Mam iste zdravotne problemy, dnes mi doktorka zakazala hrat na gitare a toto mi teda naladu nezdviha. Ale som rada, ze som to sem hodila, viem, co mozem cakat v buducnosti a preto som povedala, ze sem uz nic nedam. Koniec koncov, aj tak to tu zaujima naozaj malokoho. Neviem ani, preco toto vsetko pisem. Som nepoucitelna a blba.

Edit: Ale vlastne viem, mozno naivne dufam, ze zaposobim na city a zmoralizujem.
« Posledná zmena: 08. Apríl , 2008, 16:45:17 od Zuzka » Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #816 kedy: 08. Apríl , 2008, 17:04:54 »

Opakujem este raz, nikto ta neurazal ani v najmensom. vyliec sa a nieco nahraj a pochval sa s tym. Myslim to vazne. Vela stastia!!!
Zaznamenané

Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #817 kedy: 08. Apríl , 2008, 17:07:45 »

Opakujem este raz, nikto ta neurazal ani v najmensom. vyliec sa a nieco nahraj a pochval sa s tym. Myslim to vazne. Vela stastia!!!
Ved ja nehovorim, ze urazal. Dakujem, ale tak skoro to vyliecene nebude, pravdepodobne si par mesiacov pockam. A chvalit sa tu urcite nebudem, hovorim, ze mam dost, tak to uz prosim nechaj tak.
Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
predator
Hosť
« Odpoveď #818 kedy: 08. Apríl , 2008, 17:22:38 »

Nikto vcera Zuzku neurazil! Bolo truchu srandy, ale nie ani zlomyselnej ani urazlivej.
Predator je suchar a takych potrebujeme viac!!! Nie takych blbeckov ako som ja.

Tu by som si dovolil oponovať ... však Rasťo s Progim Ti dnes pri pive vysvetlia, či som fakt až taký suchár. Nemyslím si, že by som bol týpek, čo by na pive kazil náladu  :) Škoda, že nie som v Blave, zašiel by som aj ja ...  Na zdravie!
« Posledná zmena: 08. Apríl , 2008, 17:26:13 od Predator » Zaznamenané
evil
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 367



« Odpoveď #819 kedy: 08. Apríl , 2008, 17:53:07 »

Mne stacil Joeov prvy vcerajsi prispevok a viem si predstavit, ako debata mohla vyzerat. Mohli by ste uz o tom skoncit.  Necertim sa, ani sa neurazam. Len mam toho pokrk a absolutne ma nebavi, narozdiel od vas, citat taketo prispevky, este k tomu na moj ucet. Mam iste zdravotne problemy, dnes mi doktorka zakazala hrat na gitare a toto mi teda naladu nezdviha. Ale som rada, ze som to sem hodila, viem, co mozem cakat v buducnosti a preto som povedala, ze sem uz nic nedam. Koniec koncov, aj tak to tu zaujima naozaj malokoho. Neviem ani, preco toto vsetko pisem. Som nepoucitelna a blba.

Edit: Ale vlastne viem, mozno naivne dufam, ze zaposobim na city a zmoralizujem.
Neviem,co sa take spustilo, ale kym som tu bol ja,tak padala vlastne sama chvala...Skoda,ak sa to nejako zvrhlo...Sorrac ze sa staram,ale zaujimalo by ma,preco clovek nemoze hrat na gitare,teda ak to neni prilis osobne alebo neviem co...Nemoct hrat na gitare by bol pre mna jeden z najhnusnejsich trestov Smútim...Ak sa bude dat,tak nahravaj a prispievaj dalej Žmurk
Zaznamenané

GODIN RULEZ!!!
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #820 kedy: 08. Apríl , 2008, 18:01:06 »

Mam iste zdravotne problemy, dnes mi doktorka zakazala hrat na gitare

Edit: Ale vlastne viem, mozno naivne dufam, ze zaposobim na city a zmoralizujem.

Ake problemy Huh! mna boli chrbat z gitary. nemozem kvoli tomu hrat.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #821 kedy: 08. Apríl , 2008, 18:05:29 »

Ake problemy Huh! mna boli chrbat z gitary. nemozem kvoli tomu hrat.
Chrbat je logicky. Ja som mala vzdy nespravne drzanie tela a odkedy som zacala hrat, som aj vykrivena do lava. Ale ja stale nechapem, ako gitara namaha ramena, ked sedim a vobec nimi nehybem. Mam problem s ramenami, nieco je tam pokakane. A bolo mi odporucene len byt v teple, nezatazovat ich a pit taky grc, ze ma okamzite naplo, ked som si to dnes chcela dat.
Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #822 kedy: 08. Apríl , 2008, 18:13:32 »

Chrbat je logicky. Ja som mala vzdy nespravne drzanie tela a odkedy som zacala hrat, som aj vykrivena do lava. Ale ja stale nechapem, ako gitara namaha ramena, ked sedim a vobec nimi nehybem. Mam problem s ramenami, nieco je tam pokakane. A bolo mi odporucene len byt v teple, nezatazovat ich a pit taky grc, ze ma okamzite naplo, ked som si to dnes chcela dat.

ty si este mlada tebe to prejde nebojsa Si píš!!! ja uz budem hravat asi len poleziacky.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
evil
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 367



« Odpoveď #823 kedy: 08. Apríl , 2008, 18:19:23 »

Prajem skore uzdravenie Žmurk
Zaznamenané

GODIN RULEZ!!!
predator
Hosť
« Odpoveď #824 kedy: 08. Apríl , 2008, 18:23:02 »

Treba cvičiť! To pomôže. Skús trochu posilovať. A nevyhýbaj sa fyzickej námahe. Ja doma často robím trebárs s reťazovou pílou, mám Stihl MS-290. Taká gitara je oproti mašine, ktorá je pomerne ťažká, má motor ako z malého skútra, slušný spätný náraz a treba silu na jej udržanie a bezpečné vedenie rezu,  pierkom.

A drž sa, nech sa tých problémov zbavíš.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 83 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.077 sekund, 23 otázok.