Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
22. September , 2024, 22:15:41
Strán: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 83 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Golem od L. Gerhata (Excelent)  (Prečítané 271642 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #990 kedy: 20. December , 2008, 12:34:36 »

chcem sa ťa spýtať že či keď točíš poťákom Gain to je už jedno ktorým či to má aj nejaký zvukový výraznejší efekt alebo to je len ako keby hlasitosť... lebo ja to môžem mať od pomyselnej deviatej na hodinkách do maxima a furt minimálna zmena... proste furt ten istý zvuk... teda skreslenie...
skusal si do tej svojej sirokopasmovej bedne hrat cez speaker simulatorovy vystup?
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #991 kedy: 20. December , 2008, 13:01:14 »

ja mam gain 1 nastaveny nieco za polovicou a trosku pridane vysky, ubraty stredy a basy a trha to vnutornosti jak hovado  Bacha na vec kamo! gain 2 mam nastaveny o dost slabsi a pouzivam ho ako crunch a som spokojny :)

A to je hlavne, aby si s tym bol ty spokojny. Nasiel si si idealny aparat.

k paprciam - bratranec vcera zobral moju gitaru do ruk, ladena v Dcku, s mojim nastavenim preampu a cuduj sa svete, znelo to ako country, potom som zobral gitaru ja a kvalitny thrashmetalovy zvuk bol na svete, treba skusat co vsetko sa da vydolovat z gitary a ampu

Inak napis svoj zvukovy retazec komplet.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Slayer24
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 355


Fuck art, let's kill!!!


« Odpoveď #992 kedy: 20. December , 2008, 13:26:28 »

joj začínate ma srať... (ale asi je to dobré lebo:) asi to pôjdem skúsiť a potom uvidím... avšak nemám aj tak zvyšné prachy na koncák a bedničku... teda no koncák by aj ušiel... ale dobre že to hovoríte pôjdem skúsiť na nejakú bedňu (aj keď neviem kde) alebo kombo (to som mal tak aj predtým takže neviem no ale dobre)... asi som dostal rozum by spyros povedal... možno ak sa dá fakt tak veľa natočiť ale u mňa nie tak musím ísť dakam inam skúsiť... ale aj tak neviem čo s bedničkou... nechcete niekto?kamoši na tom v pohodke utiahli klub, teda bola na spev... Žmurk
Zaznamenané
Slayer24
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 355


Fuck art, let's kill!!!


« Odpoveď #993 kedy: 20. December , 2008, 13:49:15 »

nie nie... mne skreslenie vyhovuje... a nekupoval som to vyslovene ako preamp ale skôr ako kreslítko... ale dobre neriešte pitchoviny čo som spravil... bolo už dosť a toto je len ďalšia na zoznam Žmurk
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #994 kedy: 20. December , 2008, 13:56:29 »

nie nie... mne skreslenie vyhovuje... a nekupoval som to vyslovene ako preamp ale skôr ako kreslítko... ale dobre neriešte pitchoviny čo som spravil... bolo už dosť a toto je len ďalšia na zoznam Žmurk

Minuly mesiac si pisal, ze ti nevyhovuje skreslenie  Na zdravie!

vyskusat to mas kde v Poprade, pripadne sa mi ozvi na mail, zavolame 4oci alebo Misa, dame kofolu (som notoricky sofer) a pojdeme prevetrat nejake komba po obchodoch. Mozno aj ten Golem v nich obzivne.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Slayer24
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 355


Fuck art, let's kill!!!


« Odpoveď #995 kedy: 20. December , 2008, 14:01:10 »

Minuly mesiac si pisal, ze ti nevyhovuje skreslenie  Na zdravie!

vyskusat to mas kde v Poprade, pripadne sa mi ozvi na mail, zavolame 4oci alebo Misa, dame kofolu (som notoricky sofer) a pojdeme prevetrat nejake komba po obchodoch. Mozno aj ten Golem v nich obzivne.



ale aspoň vidím jak si čítal... jeden kanál mi vyhovuje pomaly až nadmieru a ostatné sú mi zbytočné a chcel som niečo čo by malo zvuk podobný kerrymu a takto skúšať je zbytočné keď nemám prachy... a navyše svojou hrou si netrúfam Bavím sa skvele ... keby som hodlal niečo kúpiť tak nie je problém... to by som zbehol do Lidl tam majú asi najviac ale skôr to teraz vidím (keď nejakým zázrakom nazbieram prachy) na 1*12" bedňu a koncák neviem jak vyriešim... alebo si dám prerobiť golema gerhátovi a budem ďalej hrať na svojom rádiu Žmurk
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #996 kedy: 20. December , 2008, 19:11:42 »

spyros, kde je ten tele metal?  Popiskujem si
Zaznamenané

stoka!
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1005



« Odpoveď #997 kedy: 20. December , 2008, 19:16:16 »

Nahraj ešte niečo z golema. Tá nahrávka čo si dal je strašne tichá.  Na zdravie!
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #998 kedy: 20. December , 2008, 19:19:54 »

ved som pisal ze je to BEZ AKYCHKOLVEK UPRAV, to znamena, ze som ani nezvysil volume v SW, proste nic a snad si vie kazdy pridat repro na pc, alebo nie?

podla mna by sa ukazky aparatov mali davat bez akychkolvek uprav, potom to nema zmysel...

a najblizsie sa s tym budem bavit az v priebehu jauara
« Posledná zmena: 20. December , 2008, 19:23:08 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #999 kedy: 20. December , 2008, 19:44:24 »

spyros, kde je ten tele metal?  Popiskujem si

No kua, bol som s malym na Skalnatom plese, ked uz bola vianocna akcia a potom pekne do roboty. Mam zvratene priority.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #1000 kedy: 20. December , 2008, 19:54:07 »

kup mikrofon, strc pred bednu a nahravaj Na zdravie!
Zaznamenané
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #1001 kedy: 20. December , 2008, 20:00:32 »

kup mikrofon, strc pred bednu a nahravaj Na zdravie!
Tiez neviem co s tym nahravanim robia ludia caviky. Moj kamarat  zastrci o mriezku bedne sluchatko z volkmena a pichne ho do Mic IN a nahra vpohode nahravky. A Znie mu to lepsie ako kadejake amplitube a podobne kkcinky... :)
Zaznamenané
GiGi608
nováčik
*
Príspevkov: 45



« Odpoveď #1002 kedy: 21. December , 2008, 00:10:02 »

jaj spyros... spyros... ten tvoj antigolemizmus sa taha ako prd za zadkom po vsetkych slovenskych gitarovych forach... nedostavas pri slove gerhat epilepticky zachvat   Huh!   ?§!.

uz keby bolo menej gainu tak spyros by mi povedal ze to je country a nie high-gain  Bavím sa skvele aj podla mna to ma az vela gainu...
ja neviem rasto, sam vies ako znie surova nahravka bez uprav...

vis misko.... komu net rady... tomu net pomoci...
dufam ze ked vyrastiem a nestanem sa ovocim do jogobelly budem mat taky skvely usudok ako ujo spyros... mno...  Bavím sa skvele

omg... radsej keby dotycny v tej pivnici ktoru spominal aj ostal...   Beeee
« Posledná zmena: 21. December , 2008, 00:12:49 od GiGi608 » Zaznamenané

pojdeme skratkou.... je to sice dlhsie ale zato horsia cesta... ha ha ha
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #1003 kedy: 21. December , 2008, 00:12:13 »

jaj spyros... spyros... ten tvoj antigolemizmus sa taha ako prd za zadkom po vsetkych slovenskych gitarovych forach... nedostavas pri slove gerhat epilepticky zachvat   Huh!   ?§!.

komu net rady... tomu net pomoci... dufam ze ked vyrastiem a nestanem sa ovocim do jogobelly budem mat taky skvely usudok ako ujo spyros... mno...  Bavím sa skvele

1 prispevok vychodnari zmobilizovali nejakeho noveho usera zachvilu pojde kritika vymazat a spyros ma poprdeli  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #1004 kedy: 21. December , 2008, 00:14:00 »

gigi608, takych ako ty je nam tu treba!!!!!
Zaznamenané

Strán: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 83 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.048 sekund, 23 otázok.