Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. September , 2024, 00:18:10
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: REMITAGE  (Prečítané 24720 krát)
0 užívateľov a 11 Hostí prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #45 kedy: 24. Máj , 2005, 18:20:07 »

Fakt? Lebo oba slova existuju.. A mne sa casto stava.. ze som mimo v spellingu. Napriklad som vzdy myslel, ze je lenght. A teraz zrazu - length. Bol som zmateny. A potom som zistil, ze funguju oba.
Zaznamenané

Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #46 kedy: 24. Máj , 2005, 23:13:41 »

hej, existuju obidva trash je odpad thrash - nieco ako mlatacka, drvenie...nieco take myslim :)
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #47 kedy: 07. September , 2010, 21:26:19 »

Tak po dlhom a napinavom prehovarani Youtubu aby povolil uploadnut nase video pripinam sviatocne jeden nas novy song. REMITAGE je spat....tak snad sa bude pacit...video tvori defile nasich fotiek s ktorymi sa peto vyhral ako fekalista so svojou hnedou ratolestou....  Beeee
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #48 kedy: 07. September , 2010, 21:38:12 »

chcel som uploadnut iba mp3, ale to neslo lebo to neviem dat do mp3 pod 3MB
« Posledná zmena: 07. September , 2010, 21:50:42 od exhumer » Zaznamenané

WEIRD THRASH
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #49 kedy: 07. September , 2010, 21:45:59 »

Tak po dlhom a napinavom prehovarani Youtubu aby povolil uploadnut nase video pripinam sviatocne jeden nas novy song. REMITAGE je spat....tak snad sa bude pacit...video tvori defile nasich fotiek s ktorymi sa peto vyhral ako fekalista so svojou hnedou ratolestou....  Beeee


chlape zacinas sa podobat na Taslera uplne vazne..  :)
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #50 kedy: 07. September , 2010, 21:47:04 »

ja tvrdim ze v tom klipe je macgyver!
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #51 kedy: 07. September , 2010, 21:50:16 »

podla mna skor na stinga sa podoba... ale nie kvoli tomu som to sem dal...fotky su tam iba kvoli tomu aby tam nebola cierna "obrazovka", hudbu komentujte
Zaznamenané

WEIRD THRASH
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #52 kedy: 07. September , 2010, 21:52:12 »

hudba je podla mna dobra. paci s ami to viac ako to co bolo na facebooku naposledy. nejaka woman alebo tak nejak. toto je dobry song. dalibor s vami uz nehra?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #53 kedy: 07. September , 2010, 21:54:20 »

je to lepsie nez si to pamatam predtym a to sa mi to moc nelubilo..  ako, su tam naznaky takych nejakych progresivnych postupov, len je  to strasne strojove.. asi kvoli bicim.. stale tadadada tadadada.. a modlime sa nech nezakopneme a hlavne vela veci je tam dost nasilu pospajanych, aj ked, mozno tomu chyba len spev aby to utmelil.. co je vlastne s vami? lebo sak tato kapela funguje asi odvtedy co som ja vobec o gitare ani paru nemal.. a nejak to stagnuje chalosi
Zaznamenané

exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #54 kedy: 07. September , 2010, 21:56:27 »

hudba je podla mna dobra. paci s ami to viac ako to co bolo na facebooku naposledy. nejaka woman alebo tak nejak. toto je dobry song. dalibor s vami uz nehra?
Dalibor bude vzdy sucastou Remitage a vzdy tam moze naplno naskocit, ale ma teraz ine priority, co vsetci respektujeme, zahrame si iba velmi sporadicky. Dark magic woman je moja najoblubenejsia, ale zas je tazka na pocuvanie, co som si tiez uvedomil..ale robime to podla seba a tak to aj ostane.
Zaznamenané

WEIRD THRASH
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #55 kedy: 07. September , 2010, 21:58:53 »

no co si ja pamatam remitage, sak mam aj cd doma a obcas is ho pustim, tak tie stare veci boli dobre. a potom som bol na nejakom koncerte v randali a tam ste hrali nieco v tej dobe akoze nove a to bolo to najlepsie co som od vas pocul. perfektne riffy. toto teraz je zase trocha iny styl podla mna.
Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #56 kedy: 07. September , 2010, 22:04:19 »

hrame aj stare veci ktore mam hrozne rad hoci som naskocil neskor...nove veci su trosku progresivnejsie a mozno aj na ukor pocuvatelnosti...ale hrame to co nas bavi...chcem koncerty hrat...takze ponuknite nam moznost a my nalozime trosku muziky Žmurk
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #57 kedy: 07. September , 2010, 22:04:28 »

je to lepsie nez si to pamatam predtym a to sa mi to moc nelubilo..  ako, su tam naznaky takych nejakych progresivnych postupov, len je  to strasne strojove.. asi kvoli bicim.. stale tadadada tadadada.. a modlime sa nech nezakopneme a hlavne vela veci je tam dost nasilu pospajanych, aj ked, mozno tomu chyba len spev aby to utmelil.. co je vlastne s vami? lebo sak tato kapela funguje asi odvtedy co som ja vobec o gitare ani paru nemal.. a nejak to stagnuje chalosi
Stagnuje iba koncertovanie, ja som vela na sluzobkach, ale pomaly to zas oziva... Ale inak nemyslim si ze je to strojovo pospajane alebo ze by sme sa modlili ze zakopneme. Je pravda, ze sme zas na to moc casu nemali, ale sme s tym spokojni...live to ma trochu lepsie gule. Snazime sa byt ini ako ostatni, resp. co pocuvam na metalovych koncertoch.
« Posledná zmena: 07. September , 2010, 22:06:03 od exhumer » Zaznamenané

WEIRD THRASH
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #58 kedy: 07. September , 2010, 22:07:57 »

no co si ja pamatam remitage, sak mam aj cd doma a obcas is ho pustim, tak tie stare veci boli dobre. a potom som bol na nejakom koncerte v randali a tam ste hrali nieco v tej dobe akoze nove a to bolo to najlepsie co som od vas pocul. perfektne riffy. toto teraz je zase trocha iny styl podla mna.
Styly miesame ako nas bavi...teda zatial mna, ale mozno aj silas sa pochlapi. Tie veci z randalu hrame tiez. Z vlastnej tvorby uz toho mame pomerne dost.
Zaznamenané

WEIRD THRASH
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #59 kedy: 07. September , 2010, 22:09:07 »

tie veci z randalu by som si rad znova vypocul. dajte to dakde na bandzone ak sa da:)
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.055 sekund, 22 otázok.