Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. September , 2024, 05:29:33
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Metallica, Praha - Stadion Eden, 3. 6. 08  (Prečítané 20569 krát)
0 užívateľov a 27 Hostí prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #30 kedy: 19. Marec , 2008, 11:22:04 »

ja ich fakt nemusim. bol som na koncerte a najvaic ma bavilo, ake daval hetfild parohace na ludi a jak sa mracil jak cert... pre mna to neni ani dobry treš, ani dobry melodik metal, ani to neni dost tvrde... take na pomedzi, nijake, ohovnove. to je metalika.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #31 kedy: 19. Marec , 2008, 11:24:20 »

 Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! antrax Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo!
rasto odvolaj to my sme nebezpečny hedfieldovci
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #32 kedy: 19. Marec , 2008, 11:27:18 »

metla je taka akurat, pre siroke masy.. :) aj ked je pravda, ze poslednymi rokmi to s nimi ide viac dole ako hore...ostava nam (alebo aspon mne), ze pocas tych prestavok neprestali cvicit, lebo len poriadny basak celu kapelu neutiahne  Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #33 kedy: 19. Marec , 2008, 11:28:48 »

Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! antrax Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo!
rasto odvolaj to my sme nebezpečny hedfieldovci

no jasne. este daj, ze hraju na maršaloch  Bleee mam najradsej takychto bojovnikov... co Ta volaju do kapely, ze sa takto rozdrapujes ?  Bleee
Zaznamenané
tommy321
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 330



WWW
« Odpoveď #34 kedy: 19. Marec , 2008, 11:32:22 »

ak je ti metalika taka hnusna tak co potom pocuvas? Bacha na vec kamo!  nechapem jak sa niekto moze nazivat metalstom ak nema rad metallicu
Zaznamenané

(Gitary:Ibanez RGT42DX, California (Strat kopia),M.Parker Akustika),(Aparat: Peavey 6505, Randall RX412M, Randall RG15XM) ,(Nahravanie:Tascam US-122MKII, Rode M3, Cubase 5)
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #35 kedy: 19. Marec , 2008, 11:35:51 »

ak je ti metalika taka hnusna tak co potom pocuvas? Bacha na vec kamo!  nechapem jak sa niekto moze nazivat metalstom ak nema rad metallicu

metalika ma s metalom spolocny nazov, inak.... takto - ked si zoberes treš metal z prvej polky, kedy aj oni zacinali, tak v ramci trešu bola metalika obycajny POP, vsak si to porovnaj s inymi kapelami z toho obdobia - Slayer, Exodus, Testimony... Metalika bola proti tomu slabucky odvar. a ked to zase ides porovnat s niecim melodickejsim a prepracovanejsim, ako trebars hrali vtedy Iron maiden a cojaviem kto este, tak Metalika je proti tomu iba primitivny hrmot. ako vravim - ani take, ani take, nijake, hovnove...
Zaznamenané
tommy321
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 330



WWW
« Odpoveď #36 kedy: 19. Marec , 2008, 11:42:54 »

ako slayer je podla teba dobry? uznavam ze ich riffi a celkovo hudba sa dobre pocuva, ale vokaly su na rit. je to skor jakeby som pocuval odriekanku s heavy hudbou... a iron maiden? moc skriekaju. metallica je perfektna. hudba je skvela a vokaly su drsne, ale este stale spev.
Zaznamenané

(Gitary:Ibanez RGT42DX, California (Strat kopia),M.Parker Akustika),(Aparat: Peavey 6505, Randall RX412M, Randall RG15XM) ,(Nahravanie:Tascam US-122MKII, Rode M3, Cubase 5)
Dugo
Hosť
« Odpoveď #37 kedy: 19. Marec , 2008, 11:43:46 »

ja zas nechapem ako mozu niektori metlaci nadavat na led zepp, deep purple a ine kapely 70-tych rokov... poznam takych  Fuuha zíram

ale tiez viem ze vacsina je normalnych  Na zdravie!
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #38 kedy: 19. Marec , 2008, 11:53:43 »

no jasne. este daj, ze hraju na maršaloch  Bleee mam najradsej takychto bojovnikov... co Ta volaju do kapely, ze sa takto rozdrapujes ?  Bleee
presne akurat nesmiem použivat marshall tak jebem na to radšej ništ Bavím sa skvele
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #39 kedy: 19. Marec , 2008, 11:55:29 »

presne akurat nesmiem použivat marshall tak jebem na to radšej ništ Bavím sa skvele
pod do prahy, das pred koncertom kirkovi nejake lekcie a zoskrebnes mu wah pedal z podrazky  ha ha ha
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #40 kedy: 19. Marec , 2008, 11:57:53 »

idem kedy a kolko stoji vstupenka ak maju Na zdravie!
Zaznamenané

tommy321
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 330



WWW
« Odpoveď #41 kedy: 19. Marec , 2008, 12:01:26 »

vstupenky su podla mna relativne lacne  900 - 1300 plus minus, bol by som siel ale nestiham to [kua  Smútim] ale dufam ze este pridu...
Zaznamenané

(Gitary:Ibanez RGT42DX, California (Strat kopia),M.Parker Akustika),(Aparat: Peavey 6505, Randall RX412M, Randall RG15XM) ,(Nahravanie:Tascam US-122MKII, Rode M3, Cubase 5)
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #42 kedy: 19. Marec , 2008, 12:06:19 »

idem kedy a kolko stoji vstupenka ak maju Na zdravie!
pod podium 2litre na nase...ale uz budes mat asi problem lebo su vypredane...jedine ebay, pred stadionom v den koncertu atd za premrstene ceny  Bavím sa skvele abo ak sa ti podari este na tribunu dakde dozadu  Na zdravie!
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #43 kedy: 19. Marec , 2008, 12:07:44 »

Black album je najlepsi metalovy album vsetkych cias..Iron Maiden je oproti nim vidiecka dychovka  Som metlak
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #44 kedy: 19. Marec , 2008, 12:12:59 »

metalika je zlepenec, co hudobne nedrzi pokope. taky zlepenec je inak vacsina alebo aj vsetok thrash metal, ale ten naozajstny thrash metal ma aspon gule, drive a je tvrdy. to metalika tvrda nikdy nebola. trochu posekanych riffov, a to je cele. divny spev - ani melodia, ani jakot, ani chrapot, ani pekne - okokotove
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.03 sekund, 23 otázok.