Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
30. September , 2024, 05:01:57
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: 1970 Hiwatt DR103 (Custom 100)  (Prečítané 21802 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #30 kedy: 09. Február , 2008, 12:30:12 »

chlapci, zistil som jednu vec.. hiwattty su pre mňa jednoznačne naj, naj, naj....aparátyn na svete.. mimochodom som trošku pod vplivom alkoholu, ale má to nečo do seba.. opustila ma ženská!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to je konec............................


Veru tak. Hiwatt Ta vzdy povzbudi, nekazi sa, vydrzi s Tebou dlhsie ako bezna zenska. Zmaknes to, najdes inu zensku. :)
« Posledná zmena: 09. Február , 2008, 12:30:56 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
ydur
Hosť
« Odpoveď #31 kedy: 09. Február , 2008, 12:47:02 »

Veru tak. Hiwatt Ta vzdy povzbudi, nekazi sa, vydrzi s Tebou dlhsie ako bezna zenska.
Až na ten rozdiel,že ked Hiwatt začne fajčit,je zle. Kdežto,ked Ta ženska začne..... Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #32 kedy: 10. Február , 2008, 12:59:19 »

chcelo by to DR 103.... :)

Vymenime? Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #33 kedy: 10. Február , 2008, 13:11:12 »

a ty by si ju vymenil? to už prečo?

To som len tak hodil. Mam teraz jeden na predaj z roku 1974 - DR103. 1970 DR103, co som ju tu hodil u mna ostane uz furt. Medzi DR504 a DR103 je pocutelny rozdiel v hlasitosti, ale nie je to zas nic zasadne - revu paradne oba. Bavím sa skvele
Mali by sme poskusat - ozvem sa Ti cez tyzden, ked sa mi utrasie nejako cas.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #34 kedy: 10. Február , 2008, 13:47:55 »

chalani napište radšej zoznam kde a kedy koncertujete s tymi perpetumobilmy a budeme to počut ak to bude vobec hrat na živo ,neskušajte to ako rakety v NASA Bavím sa skvele
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #35 kedy: 10. Február , 2008, 13:49:14 »

chalani napište radšej zoznam kde a kedy koncertujete s tymi perpetumobilmy a budeme to počut ak to bude vobec hrat na živo ,neskušajte to ako rakety v NASA Bavím sa skvele

to sa uz nemoze prenasat lebo by sa to rozpadlo na prach.  Bavím sa skvele

to su take aparaty ze maju 3 gombiky a 10 rokov tocis s tymi gombikami a skusa sa to.
« Posledná zmena: 10. Február , 2008, 13:50:29 od musicman » Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #36 kedy: 10. Február , 2008, 13:55:38 »

chalani napište radšej zoznam kde a kedy koncertujete s tymi perpetumobilmy a budeme to počut ak to bude vobec hrat na živo ,neskušajte to ako rakety v NASA Bavím sa skvele
to nie sú aparáty na koncerty,veď ani autách veteránoch sa nevozíš stále  Bavím sa skvele oni chcú asi založiť múzeum  Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #37 kedy: 10. Február , 2008, 14:01:26 »

uplne vychytavky su ked vnutri najdes original zdochnutu mys alebo chrobakov. take potom hraju najlepsie.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #38 kedy: 20. September , 2008, 10:11:07 »

Vcera pribudol dalsi Hiwatt DR103 na Slovensku, tentoraz rocnik 75 vo fajn stave. Vcera som ho uz aj s Iggym (aj s jeho Acousticom) poriadne potestoval v nasej pivnici. Sme sa riadne vyburacali... Je to aparat pre basaka v mojej kvazi uz zalozenej kapele, ktora sa bude volat The Bag Of Hiwatts (BOH). Bavím sa skvele



* DSCN1882.jpg (128.94 KB, 800x600 - prehliadnuté 334 krát.)
« Posledná zmena: 20. September , 2008, 10:15:41 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #39 kedy: 20. September , 2008, 10:13:00 »

gratulujem  hlavne k nazvu......
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #40 kedy: 20. September , 2008, 10:28:11 »

tak ma progac nahuckal prispiet  ha ha ha
nemam to nejak premyslene, ze co napisat, ale mal som z toho Hiwatta taky high-endovy dojem. Nejak som si nevsimol nic k posraniu, ked sme ho zapojili, no ked som sa potom prepojil naspat na moj, tak mi chybalo strasne vela detailov. Ten aparat naozaj posiela von popici analyticky a plny zvuk. Jasne, ze prerazi, pretoze sa z neho nic nestraca. Co ma zaujalo, ze cele skreslenie (aj ked je total vyhuleny) sa deje v podstate len pri attacku a zvuk doznieva vzdy v podstate uz cisty. Kedze ma ale paradnu dynamiku a dobre reaguje, tak si to clovek v podstate ani neuvedomuje, len do toho rube, ked chce skreslenie a rev a naopak, ked chce krasny plny cisty zvuk (a je naozaj cisty zvuk, nie ako tie 'neskreslene' kanaly na modernych ampoch), tak proste stiahne volumac a moze si brnkat.

jedina nevyhoda je, ze fakt nezviaze rychle tony ako high-gain a preto pri nom rychle behy uplne stracaju svoje caro, hammering potrebuje podporit na kazdej strune aspon jednym uderom a arpeggia su tazke ako svina. je to proste hardrockova masina. ja by som sa ale nebal dokurvit to kludne krabickou, som presvedceny, ze ten amp bude este aj so smradlavym metalzonom hrat zaujimavo.

to taka mala vyzva do buducna na test Bavím sa skvele donesieme vsetky mozne krabicky a kludne by som ho napchal aj multakom, ze co to spravi Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #41 kedy: 20. September , 2008, 10:32:13 »

Ja som rad, ze bude kapela, drzim palce a dufam, ze to bude zaujimave. Na zdravie! Zdravíčko
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #42 kedy: 20. September , 2008, 10:33:41 »

a to ste este nemali poriadne kable....
Zaznamenané

dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #43 kedy: 20. September , 2008, 10:35:09 »

ja to myslim vazne, ved budu nahravky zo vcera a uvidite....
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #44 kedy: 20. September , 2008, 15:25:34 »

nádhera! nádhera!
kto je majiteľ?
progi to vážne máš už kapelu?


No v podstate zatial som majitelom ja. Bavím sa skvele (kedze som to cvakol)
No uz sa k nam do pivnice nastahuje basak aj bubenik postupne. Casom sa obcasne prida dufam aj Roberto (ale az ked aj on konvertuje a kupi si dalsi Hiwatt Som frajer).
Inak tento Hiwatt zneje nadherne, ma trosku inu preamp schemu ako moj (tato je tzv. mid 70s). Moj starsi je o nieco basovejsi a menej zvonivy ako tento, skusal som to uz aj s rovnakymi lampami. Skor zneje ako Tvoja 50ka, len ma o nieco menej skreslenia a vacsi objem.
« Posledná zmena: 20. September , 2008, 15:32:13 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.065 sekund, 22 otázok.