Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Marec , 2024, 05:33:05
Strán: 1 ... 130 131 [132] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: otazky ohladom hand made  (Prečítané 532363 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1965 kedy: 16. Október , 2018, 13:04:20 »

Ani tie podlozky som napriklad nevedel zohnat kvoli tomu ake priemery by to potrebovalo cize good luck s tym.
Ako vravi andrej, matice tiez budu problem lebo byvaju tenke a maju huste zavity ked som to v zeleziarstve ukazal tak mi povedali ze tu nic take u nas nezozeniem.
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #1966 kedy: 16. Október , 2018, 13:09:14 »

Vzdy ked menim potak,jack a tak podobne,nechavam si podlozky aj matice...Tak ich mam docela dost.Obcas ked kupujem nieco z nemeskych obchodov,tak tam sa da/Tubetown,TAD..../
Zaznamenané
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #1967 kedy: 16. Október , 2018, 13:20:26 »

Takze ostava len cakat. Fakt by ma nenapadlo že to moze byt taky špecifický druh tovaru.
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2302



« Odpoveď #1968 kedy: 16. Október , 2018, 16:34:45 »

to je ako s tym kuskom dreva na piliny - kto s tym robi, ma toho plne supliky. jak pise FF, ja tiez taketo veci nevyhadzujem, ked som niekedy nieco robil, menil, kutil, takze rokmi sa toho nazbiera a cloveku to nepride ako nejaka vzacnost ...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2302



« Odpoveď #1969 kedy: 16. Október , 2018, 16:51:23 »

a preco Ti vlastne nestaci jedna podlozka ?
Zaznamenané
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #1970 kedy: 16. Október , 2018, 19:48:47 »

Dnes mi napr. prisiel z ciny dalsi jack.



Prisiel s dvoma podlozkami a troma (!) maticami. Co je horsie, ani jedna z tych matic nepasovala na iny jack, ani potenciometer, ktory uz mam.

Zhanal som to kvoli tomu, ze chcem zapustit potak hlbsie, pod pickguard. Ano uvedomujem si, ze je to totalna blbost   No hanbím sa..

Co ma prekvapuje najviac je nasledovne: mam doma 2 vstupne jacky (neutrik, switchcraft), 2 potenciometre (alpha, gotoh) a kazdy z nich ma rozdielne rozmery podloziek aj matic  ?§!.
Neivem ci je to kvoli metrickemu / imperialnemu systemu, ale vobec to neulahcuje pracu amaterskym moderom.

« Posledná zmena: 16. Október , 2018, 19:50:27 od epiphonic » Zaznamenané

slow riffs / bong hits
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #1971 kedy: 16. Október , 2018, 19:59:34 »

S tymi maticami je to fakt do zufania.Metricke a palcove miry su satanova pomsta.Niektore matice s potakov ale pasuju aj na jacky, ale tiez uz neviem ktory tip na ktory.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2302



« Odpoveď #1972 kedy: 17. Október , 2018, 12:06:37 »

...

Zhanal som to kvoli tomu, ze chcem zapustit potak hlbsie, pod pickguard. Ano uvedomujem si, ze je to totalna blbost   No hanbím sa.....



neni to blbost. jasne, ze ked tam das matku, podlozku, prevlecies to cez dekel a das podlozku a matku, tak je to velmi sofistikovane a nastavis si uplne presne. v praxi sa ale vobec nic nestane, ak tam v pripade potreby napchas zopar obyc. podloziek z hocijakeho zeleziarstva ci kusok hocijakej rulicky.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 130 131 [132] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 23 otázok.