Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
15. Jún , 2024, 23:13:20
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Fermata  (Prečítané 25120 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #105 kedy: 19. Júl , 2008, 23:18:06 »

Pozrel som si z toho kusok, rytmika bola super, bicie zneli vyborne aj cez internet, Griglak bol trochu dreveny a klavesak bol uplne mimo. Pocul som od nich uz aj lepsie, dufam ze este aj budem.

to by museli mat zdravoty servis jak rolling stones, vymena krvi, transplantacie. potom by behali jak 15 rocny.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
udry
Hosť
« Odpoveď #106 kedy: 19. Júl , 2008, 23:19:12 »

zachytil som z toho zopar skladieb... no a bolo tam zopar chyb ako smodrchance, nespravne tony a podobne ale inac dobra podivana... Griglakovi to sice uz zdaleka nehra tak ako zamladi... je taky trochu drevenejsi... ale ton ma stale skvely :)
 ... drevenejši... ?  Vysvetli.     A hra mu to ovela lepšie ako zamladi. Len hold,ako už bolo povedanie,niekedy nastane "mierny pokles formy". Na zdravie!
Zaznamenané
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #107 kedy: 19. Júl , 2008, 23:22:51 »

to by museli mat zdravoty servis jak rolling stones, vymena krvi, transplantacie. potom by behali jak 15 rocny.

Nemyslim. Ono, hrat na festivale o druhej poobede je dost blbe. Aj pre profikov.
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #108 kedy: 19. Júl , 2008, 23:25:26 »

 Je podivne,jak sa radi "obuvate" do GITARISTOV  /či už domacich alebo zahraničnych/.
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #109 kedy: 19. Júl , 2008, 23:30:12 »

Je podivne,jak sa radi "obuvate" do GITARISTOV  /či už domacich alebo zahraničnych/.

toto tu je nic oproti tomu ze malmsteen nevie hrat....
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
udry
Hosť
« Odpoveď #110 kedy: 19. Júl , 2008, 23:34:57 »

toto tu je nic oproti tomu ze malmsteen nevie hrat....
Šak neva. Hlavne,že tie mlade, slovenske "nezname gitarove esa "   ukazuju svetu,čo je to gitarova hra. :)
« Posledná zmena: 19. Júl , 2008, 23:38:07 od udry » Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #111 kedy: 19. Júl , 2008, 23:41:15 »

Šak neva. Hlavne,že tie mlade, slovenske "nezname gitarove esa "   ukazuju svetu,čo je to gitarova hra. :)

dneska sadne k yutub a guglu a vie vsetko :) ked niekto sa 16 hodin hrabe v tom tak sa nechytas nanho jak je nadupany.  to uz je ina doba ako volakedy ked si sa musel motat po svete aby si nieco videl a pocul......
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #112 kedy: 20. Júl , 2008, 10:04:10 »

Šak neva. Hlavne,že tie mlade, slovenske "nezname gitarove esa "   ukazuju svetu,čo je to gitarova hra. :)

jeda sak sa neurazaj... ja si netrufam precuravat griglaka ani sa donho neobuvam je to moj vzor... ja len vravim, ze mu tam vypadalo kopa tonov, casto zadrel mimo a pod. a to je fakt, nieje to ziadna potreba sa nad neho vyvysovat boze chran... vypocuj si napriklad simile ako krasne hra tam...
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #113 kedy: 25. Júl , 2008, 00:06:18 »

dnes hrala Fermata v Auparku vo vestibule. Doslo pozriet celkom dost ludi a celkom pekne im to aj hralo. Trochu zmenili setlist. Zacinali Huascaranom, neviem ci hravali Psie Boogie a guitar dreamin, no teraz to hrali a nehrali amsterdam. Zato Vina Del Mar bola celkom nakladacka.
Fero striedal LesPaul s PRS-om. V racku nejaka mesa preamp (triaxis?) a tusim aj mesa koniec. Hral do 2x12 Mesa bedne.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
udry
Hosť
« Odpoveď #114 kedy: 25. Júl , 2008, 07:10:32 »

Vam sa žije,vy sa máte v tej BA. Kapely vam hraju v obchodakoch./ a zadara/. Paráda. :)
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #115 kedy: 25. Júl , 2008, 08:43:39 »

a pred nimi hral Varga. Mal tam 4 klavesy a vystupenie vyzeralo tak, ze zahral asi minutovu skladbu (ktoru si predpokladam vymyslal rovno zfleku), odisiel, vratil sa, zahral polminutovu skladbu, odisiel, prisiel, zahral minutovu skladbu, odisiel, prisiel, ...a takto asi 5x :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
udry
Hosť
« Odpoveď #116 kedy: 25. Júl , 2008, 08:48:44 »

Možno si nevedel spomenut,jak ta skladba dalej pokračuje. Bavím sa skvele
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #117 kedy: 25. Júl , 2008, 09:08:46 »

a pred nimi hral Varga. Mal tam 4 klavesy a vystupenie vyzeralo tak, ze zahral asi minutovu skladbu (ktoru si predpokladam vymyslal rovno zfleku), odisiel, vratil sa, zahral polminutovu skladbu, odisiel, prisiel, zahral minutovu skladbu, odisiel, prisiel, ...a takto asi 5x :)

to co je za koncert omg  ?§!.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #118 kedy: 25. Júl , 2008, 09:21:29 »

skor si siel doplnat zasoby toho takeho bieleho prasku.. predpokladam, ze Varga este stale nie je uplne 'cisty' :D
Inak k tej Fermate.. ja neviem co vsetci hovoria ze aky ma ppci Griglak ton. Vcera napr. hral velmi spinavo a to sme sa zhodli viaceri.  A kazdopadne.. hral ako imbus uz spomenul na triaxis, FX rocktron intellifex, Mesa 2:90 stereo power amp a box bol myslim 2:12 recto (resp mozno to bol aj roadking ale nie si som istyyyyyy) neviem ci si ale niekto vsimol, ze ta bedna nebola vobec snimana mikrofonom, cize zrejme isiel klasicky cez ten jeho speaker simulator..
« Posledná zmena: 25. Júl , 2008, 09:23:34 od kaolko » Zaznamenané

midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #119 kedy: 25. Júl , 2008, 09:24:57 »

skor si siel doplnat zasoby toho takeho bieleho prasku.. predpokladam, ze Varga este stale nie je uplne 'cisty' :D
Inak k tej Fermate.. ja neviem co vsetci hovoria ze aky ma ppci Griglak ton. Vcera napr. hral velmi spinavo a to sme sa zhodli viaceri.  A kazdopadne.. hral ako imbus uz spomenul na triaxis, FX rocktron intellifex, Mesa 2:90 stereo power amp a box bol myslim 2:12 recto (resp mozno to bol aj roadking ale nie si som istyyyyyy) neviem ci si ale niekto vsimol, ze ta bedna nebola vobec snimana mikrofonom, cize zrejme isiel klasicky cez ten jeho speaker simulator..
Tak pokial viem, Varga nikdy nefetoval. Len chlastal a fajcil. Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.065 sekund, 22 otázok.