Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. September , 2024, 19:13:29
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 34 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: JJaannkkoovva HiGainova 5W hlava && JJaannkkoova 50W hlava  (Prečítané 110411 krát)
0 užívateľov a 25 Hostí prehliada túto tému.
jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #195 kedy: 13. August , 2008, 12:29:10 »

Co tam mas za vystupak? Nejak sa mi nezda na jednociiny koncak.
Normalne som si dal navinut :) a neviem co sa ti na nom nezda?  ?§!. to len tak z pohladu vies urcit ze nema dobre parametre? Žmurk
Zaznamenané

Hop377
nováčik
*
Príspevkov: 63


« Odpoveď #196 kedy: 13. August , 2008, 13:07:41 »

Kedze je to podla pravdepodobne jednociiny koncak, tak vystupne trafo by malo mat skladane plechy s medzerou a tu tam nevidim. Ale je mozne ze to je len zle vidim na fotke.
Zaznamenané
Valla
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2227


nikki sixx a palo horvath 4ever :D :D


« Odpoveď #197 kedy: 13. August , 2008, 13:12:18 »

ja videm tiez ze to je klasicky skladane a nemalo by byt Nezahrávaj sa Nezahrávaj sa Nezahrávaj sa
Zaznamenané

Milujem Marshall Si píš!!!
piesok a strk to je marshalla popici zvuk :D
Chcem žiť, jak viem, v objatí náhod,
Veď celý svet mi leží pri nohách
ja nečakám na žiadny návod
mám svojich síl za celý národ.
 Skončím to trápenie s tou mojou výchovou,
nikdo si nevšimol, čo sa robí so mnou!!!!
jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #198 kedy: 14. August , 2008, 10:16:04 »

Kedze je to podla pravdepodobne jednociiny koncak, tak vystupne trafo by malo mat skladane plechy s medzerou a tu tam nevidim. Ale je mozne ze to je len zle vidim na fotke.
Jedno co? jednociciny? :-D  pise sa to "jednocinny" a vtedy vznika v plechoch jednosmerna DC zlozka, ktora zapricinuje saturaciu pri vyssich vykonoch. V push-pull sa to vyrusi pretoze tam su dve vinutia oproti sebe. Ano, je to tak. a je tam plno dalsich veci ktore ovplyvnuju prenos kmitoctov a vykonu a navzajom idu proti sebe....je to cela veda... A tie najlepsie firmy aj tak este na zaver testuju novy model posluchovym testom... Cize ide o to ako to hraje. Coskoro tu budu ukazky. Tak potom mozte kritizovat :)
Zaznamenané

jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #199 kedy: 14. August , 2008, 10:20:15 »

Kym sa poriesia nejake poriadne zvukove uzkazky a dojdu mi zvysne veci...tak pridavam fotky 50W aparatu ktory som tento vikend dokoncil....uz len chybicka krasy...chyba na nom  mriezka a popisy su zatial len rucne pisane aby to mohol typek co si to objendal pouzivat,... zatial dam vyrobit predny a zadny panel gravirovanim do plechu. Len sa trocha trapim v CorelDRAW :)


* D37.JPG (115.66 KB, 1024x768 - prehliadnuté 509 krát.)

* D39.JPG (147.7 KB, 1024x768 - prehliadnuté 502 krát.)

* D40.JPG (114.88 KB, 1024x768 - prehliadnuté 509 krát.)

* D42.JPG (132.79 KB, 1024x768 - prehliadnuté 533 krát.)
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #200 kedy: 14. August , 2008, 10:28:15 »

vyzera to super  Na zdravie! gratulujem  :)
Zaznamenané

eter
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 157


« Odpoveď #201 kedy: 14. August , 2008, 14:59:02 »

Pekne to vyzera no... Na zdravie!
Zaznamenané
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #202 kedy: 14. August , 2008, 21:53:45 »

čo sa ti nelubi ebenci  :ohmy:ved trafa z gesu hraju   dobre , ciel bol skušny aparat za malo penez
a nie drahu kopiu čo vyjde na sučiatsky rovnoko ako original  ha ha ha
 
a čo sa ti nelubi na biase?  mne sa to pači ,že to je vonku nemusiš rozoberat hlavu x krat
na soldanach to byva
Zaznamenané

jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #203 kedy: 14. August , 2008, 21:59:07 »

vyzera to super  Na zdravie! gratulujem  :)
Pekne to vyzera no... Na zdravie!
Dakujem :) vacsina vie len kritizovat ...
Zaznamenané

jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #204 kedy: 14. August , 2008, 22:07:02 »

v pohode Zdravíčko
ale kokotina je bias z vonku,trafa mas odkial z gesu? lebo ten napajaci je na picu a ten vystupak neni tiez nic moc Zdravíčko
ukaz vnutro ako to mas zapojene Na zdravie!
bias z vonku nieje kokotina pretoze som teraz trocha experimentoval s lampami...a keby som mal zakazdym otvarat hlavu koli nastaveniu biasu tak ma klepne....a mam ho nastaveny tak ze aj ked dam naplno tak kludovy prud neprekroci kriticke hodnoty u 6L6 lamp...cize nemoze sa stat ze nahodou si odpalim lampy...ono to aj dost tazko ide s tym otocit pokia lnemas poruke srubovak alebo aspon trsatko...

napajacie trafo nieje z gesu..dal som si navinut..a je dobre...a vystupak s gesu je..ale namozem nanho povedat jedine krive slovak...ked tak ze prenasa az privela basov :) ale to je v pohode.... a ako napisal tipek kebyze mam peniaze tak nakupim setko HiEnd veci a vyjde ma to na 100 000 baby a abude to hrat ako hociktory aparat za tie peniaze....teraz som spravil aparat za 15babiek a hraje to veeeelmi slusne...a to som to uz porovnaval side-by-side s Peavey 5150, Engl Thunder 50, Marshallmi, a kvalita zvuku bola na 90% rovnaka, to ze kazdy s tych aparatov je vyladeny trocha inac je uz druha vec :) Vnutro ukazem az zajtra teraz niesom na PC kde mam fotky

čo sa ti nelubi ebenci  :ohmy:ved trafa z gesu hraju   dobre , ciel bol skušny aparat za malo penez
a nie drahu kopiu čo vyjde na sučiatsky rovnoko ako original  ha ha ha
 
a čo sa ti nelubi na biase?  mne sa to pači ,že to je vonku nemusiš rozoberat hlavu x krat
na soldanach to byva
Presne ako vravis :)
Zaznamenané

koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #205 kedy: 15. August , 2008, 04:18:41 »

kolko ta to stalo 15litrou? sak za tie prachy sa da spravit ina hlava a nie hento je  to pekne a som rad ze ta to bavi ,ako moze mam vela basou? sak to malinky vystupak tie vystupaky hraju stredovo kebyze chces manej basov tak si tam daj este mensi Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
a nedavaj tam 6L6 ale EL34 ked chcces manej basov ale na to casom prides
ale fakt pekna robota a daj foto z vnutra Na zdravie! Beeee
vidno ze si odbornik naslovovzaty...
« Posledná zmena: 15. August , 2008, 04:19:16 od koktavyalojz » Zaznamenané
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #206 kedy: 15. August , 2008, 05:27:37 »

golem čo ti jebe  ha ha ha čo tam mal dat vystupak ako v teslach alebo v HIWATOCH  ha ha ha ved ma vystupak väčši než napajci ono to dost prenaša hlboke pasmo basov preto to tak basuje
ja mam vystupak z gsu na el34 a tiež mi to dost prenaša basy, že po polroku sa mi povoli skoro všetky šrobiky v zosilovači  ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #207 kedy: 15. August , 2008, 09:02:52 »

kolko ta to stalo 15litrou? sak za tie prachy sa da spravit ina hlava a nie hento je  to pekne a som rad ze ta to bavi ,ako moze mam vela basou? sak to malinky vystupak tie vystupaky hraju stredovo kebyze chces manej basov tak si tam daj este mensi Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
a nedavaj tam 6L6 ale EL34 ked chcces manej basov ale na to casom prides
ale fakt pekna robota a daj foto z vnutra Na zdravie! Beeee
Ty si teda odbornik!!!!  Bavím sa skvele ?§!. ?§!. ?§!.

ku tej cene: JJ lampy + JJ kondiky do zdroja .............................3660 Sk,
                    Trafo vystupne................................................... ... 2800 Sk,
                    tlmivka + napajacie ...............................................1800 Sk
                    ostatne suciastky ..................................................2000 Sk
                    veci na box........................................................ .....1000 Sk
                    material na chassis................................................1000 Sk
                                                                                                ------------
                                                                                                 12.260 Sk
A to sa este nazbiera pri kktinkach....
 
A ze vystupak je malinky?  Bavím sa skvele  ?§!. cosiii...ti poslem otvorene Mesy,  engly a podobne..a maju mozno polovicne vystupaky....taky vystupak ako mam ja na 50W som videl akurat tak v 120W peaveycku...

a ku tym basom...ja mam rad basy..a mam rad aj 6L6  Beeee tak dakujem za rady...ale neprosim Nezahrávaj sa
« Posledná zmena: 15. August , 2008, 09:04:17 od jjaannkkoo » Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #208 kedy: 15. August , 2008, 09:09:37 »

a ku tym basom...ja mam rad basy..a mam rad aj 6L6  Beeee tak dakujem za rady...ale neprosim Nezahrávaj sa
mal si si postavit basoveho marshalla, na ktory hral basak z tublatanky..to je najlepsi amp na svete  Bavím sa skvele Na zdravie!

inac pekna robota..tie popisky rukou sa mi pacia..ja by som to nechal tak, je to originalne...
Zaznamenané
jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #209 kedy: 15. August , 2008, 09:24:50 »

mal si si postavit basoveho marshalla, na ktory hral basak z tublatanky..to je najlepsi amp na svete  Bavím sa skvele Na zdravie!

inac pekna robota..tie popisky rukou sa mi pacia..ja by som to nechal tak, je to originalne...
Bavím sa skvele Bravooo asi tak nejak

Dik :) hej vyzera to celkom stylovo...dufam  Popiskujem si
Zaznamenané

Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 34 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.075 sekund, 23 otázok.