Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. September , 2024, 19:14:32
Strán: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 34 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: JJaannkkoovva HiGainova 5W hlava && JJaannkkoova 50W hlava  (Prečítané 110439 krát)
0 užívateľov a 53 Hostí prehliada túto tému.
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #375 kedy: 18. Október , 2008, 18:36:52 »

Zo ako automechanik keby som si tuarega chcel doma spravit.Viem za niektorí vedia ale ich tu plno amáterov čo hybridy vytvaráju.Poznám aj já človeka čo spraví aparát na urovni.Ale ako hovorím dnes už by to kadejaký cínovač chcel urobit.Na to treba skusenosti.fortiel nielen material.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #376 kedy: 18. Október , 2008, 18:37:29 »

kamos co zije uz asi 30 rokov v Sakramente mi vypraval ze tam je takych skaredych a chupatych letovacov jak som ja plno.
hulia travu a letuju skvostne ampy a svetovy muzikanti si to od nich kupuju.
Nevyrabaju ich vo velkom ,tak mozno 3 ks rocne ,ale cena za kus je strasna cca tak 7000 dolaru.Tak ze nertreba si s toho robit az taku prdel  Žmurk
mozno casom aj tu v " kravskej riti " si ludia budu vazit a mat aj prachy na letovance  Bavím sa skvele

treba sa prestahovat do USA ale pred krizou  Bavím sa skvele  tuto najblizsich 100 rokov nikto neda 7000 dolacov ani za robenu gitaru iba nejaky privatizer  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #377 kedy: 18. Október , 2008, 18:40:12 »

Radomir, si strasne povrchny.
Niekto ma zalubu a podari sa mu vyrobit si krasnu vec ktora hraje, je s nou spokojny. Je prirodzene ze sa chce pochvalit. Neide o reklamu!!
To beriem.Ako hobby.Ale nemysliet si že postavim super aparát.Obdivujem inak ludi čo sa v tom vyznaju.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #378 kedy: 18. Október , 2008, 18:40:55 »

Zo ako automechanik keby som si tuarega chcel doma spravit.Viem za niektorí vedia ale ich tu plno amáterov čo hybridy vytvaráju.Poznám aj já človeka čo spraví aparát na urovni.Ale ako hovorím dnes už by to kadejaký cínovač chcel urobit.Na to treba skusenosti.fortiel nielen material.
Tak to je pravda ze teraz by kazdy do vsetkeho fusoval  Zdravíčko a ano, treba skusenosti...

len to prirovnanie s autom je trocha scestne, predsa len taky tuareg ma nespocitatelne viac suciastok, a vyroba sa nezaobide aj bez ovela vacsieho mnozstva zariadeni...a technologickych postupov.
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #379 kedy: 18. Október , 2008, 18:41:30 »

Radomir, si strasne povrchny.
Niekto ma zalubu a podari sa mu vyrobit si krasnu vec ktora hraje, je s nou spokojny. Je prirodzene ze sa chce pochvalit. Neide o reklamu!!
Samozrejme,že dokažu vyrobit dobre veci. Včera som si od ff-a doniesol amp a som s nim maximalne spokojny.  A možem zodpovedne prehlasit,že vôbec nezaostava za niektorymi " značkami ".
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #380 kedy: 18. Október , 2008, 18:42:41 »

To beriem.Ako hobby.Ale nemysliet si že postavim super aparát.Obdivujem inak ludi čo sa v tom vyznaju.
kolko slovenskych muzikantov uz nahralo perfektne LPcka na robenakoch
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #381 kedy: 18. Október , 2008, 18:46:08 »

treba sa prestahovat do USA ale pred krizou  Bavím sa skvele  tuto najblizsich 100 rokov nikto neda 7000 dolacov ani za robenu gitaru iba nejaky privatizer  Bavím sa skvele

s Slovesnku aj v Cesku je pno profesionalnych muzikantov, aj medzi tymi spickovymi, co hraju aj na aparaty miestnych vyrobcov, aj na gitary miestnych vyrobcov.

ina vec je, ked niekto mysli, ze zacne robit vo velkom a konkurovat aziajtom... to sotva.

musicman - teraz sa budem opakovat, ale vezmi ten Tvoj cinsky aparat (ktory podla ukazok naozaj hra) a vyhrkaj ho 2-3 roky v dodavke, co sa stane ... no pri tej cene od neho nikto nic moc neocakava... ale spytaj sa tu nejakeho muzikanta, co hrka casto a pravidelne takto robenak, ci sa moze na neho stale spolahnut - mame tu rovno vo fore takeho (pankaca :) )
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #382 kedy: 18. Október , 2008, 18:46:52 »

kolko slovenskych muzikantov uz nahralo perfektne LPcka na robenakoch

Fermata Simile - Budinsky, napriklad
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #383 kedy: 18. Október , 2008, 18:51:11 »

Tak to je pravda ze teraz by kazdy do vsetkeho fusoval  Zdravíčko a ano, treba skusenosti...

len to prirovnanie s autom je trocha scestne, predsa len taky tuareg ma nespocitatelne viac suciastok, a vyroba sa nezaobide aj bez ovela vacsieho mnozstva zariadeni...a technologickych postupov.
Dobre trocha extremnz príklad ale každý vie ako som to mysel.Ja niesom ani automechanik inak by som mozno nejakého tuarega ukul doma.Odborníci nech robia kvalitné aparaty,amateri nech ich opravuju.Do keulu vyrábaju monstra a ked nejaku drobnost potrebuje človek opravit tak niet nikoho.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #384 kedy: 18. Október , 2008, 18:55:31 »

s Slovesnku aj v Cesku je pno profesionalnych muzikantov, aj medzi tymi spickovymi, co hraju aj na aparaty miestnych vyrobcov, aj na gitary miestnych vyrobcov.

ina vec je, ked niekto mysli, ze zacne robit vo velkom a konkurovat aziajtom... to sotva.

musicman - teraz sa budem opakovat, ale vezmi ten Tvoj cinsky aparat (ktory podla ukazok naozaj hra) a vyhrkaj ho 2-3 roky v dodavke, co sa stane ... no pri tej cene od neho nikto nic moc neocakava... ale spytaj sa tu nejakeho muzikanta, co hrka casto a pravidelne takto robenak, ci sa moze na neho stale spolahnut - mame tu rovno vo fore takeho (pankaca :) )


o tomto sa nikde nehovori kolko co vyrzi. to je uz posledny argument robenakov ze vydrzia najviac.
v praxi to je tak ze iba mizivemu percentu "muzikantov" aj muzikantov sa vratia prachy vrazene to aparatury.
ked to ma ako hobby tak vela nehrava a vydrzi mu aj cinan.  ked vela hrava tak vacsinou si kupi original lebo na to zarobi a preda to za dobru cenu.
na takych to forach je vacsina hobbystov a kutilov ktori sa tesia z pre nich krasneho vyrobku preto to neberem ako smerodatne tieto debaty. normalni muzikanti sa s tym nezaoberaju a hraju pouzivaju to co vidia u konkurencie.
to je choroba socializmu fusky, robenie doma. vonku to beru skor ako raritu.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #385 kedy: 18. Október , 2008, 18:57:16 »

reagujem na rastisov prispevok o hrkani aparatov v dodavkach  , sony testuje tak kvalitu televizorov pošle ich križom krazom po slovensku  a pozera sa potom a testuje....

napr. marshal dava strašne malo cinu na dosku napr to avt čo som mal doma sa tam spravili same studenaky jak som vybral dosku a troška čo som ju poohybal minimalne sa konsiky neiktore povytahovaly z dier.....taka moj askusenost
a aj na lacnych vyrobkoch som to tiež zažil
Zaznamenané

koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #386 kedy: 18. Október , 2008, 19:02:15 »

Znackary znackary, keby ste vy vedeli aky ste naivny ked si myslite, ze kupujete kvalitne aparaty...
S fabrickou elektronikou to ide dole vodou. Na vsetkom sa setri. Je to celosvetovy trend. Moda. Ktora sa bohuzial dotyka aj lampovych aparatov. Dokonca aj drahych aparatov. znackovych!!

Ale koho to zaujima... zakaznici su spokojny lebo maju ZNACKU... obchodnici su spokojny lebo sa to predava a tych par maniakov, ktory sa tomu rozumeju, su na posmech ludom co o tom vedia prd
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #387 kedy: 18. Október , 2008, 19:06:10 »


 
to je choroba socializmu fusky, robenie doma. vonku to beru skor ako raritu.

Ale no tak.Ake fušky,aka rarita. Si poguugli tych "fuškarov" a vypočuj si ukažky. Ty aparaty hraju jak svina. Vonku to neni o fuškareni. To je "biznis"- aj ked v malom. A pomerne drahy. Len na Slovensku nedokažu ludia pochopit,že vyberane sučiastky,kontrola ich parametrov,"vylepšenie obvodov" a kopec dalšich veci niečo stoja.
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #388 kedy: 18. Október , 2008, 19:07:27 »

Nech hráli na robenakoch akekolvek hviezdy,Spominal si Fera ale ani on uz na takom nahrá.Asi nevydržal.Kvalitná firma vyrobi kvalitny aparát a ten hra-ma záruku aj kvalitu.Tie homemade stoja za prd s prepáčením.To isté platí o gitarách.Hlavne elektrikach.Aj ked aj tam su vynimky.Ale to už nieje homemade ale malovýroba-majstrovská dielna atd.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #389 kedy: 18. Október , 2008, 19:09:17 »

Nech hráli na robenakoch akekolvek hviezdy,Spominal si Fera ale ani on uz na takom nahrá.Asi nevydržal.Kvalitná firma vyrobi kvalitny aparát a ten hra-ma záruku aj kvalitu.Tie homemade stoja za prd s prepáčením.To isté platí o gitarách.Hlavne elektrikach.Aj ked aj tam su vynimky.Ale to už nieje homemade ale malovýroba-majstrovská dielna atd.
radomir radomir trepes trepes. skus si o tom nieco nastudovat a potom sa vyjadruj.

zase nehovorim ze kazdy homemade je superkvalita...
« Posledná zmena: 18. Október , 2008, 19:10:42 od koktavyalojz » Zaznamenané
Strán: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 34 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.091 sekund, 23 otázok.