Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. September , 2024, 21:20:11
Strán: 1 ... 29 30 [31] 32 33 34 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: JJaannkkoovva HiGainova 5W hlava && JJaannkkoova 50W hlava  (Prečítané 110589 krát)
0 užívateľov a 98 Hostí prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #450 kedy: 18. Október , 2008, 20:47:11 »

No NIE, pretoze nie su rovnake  Žmurk
Konstruckne ano, ale zvuk maju isto iny. Ved uz len lampy robia svoje.


jaaaj, ach tak  No hanbím sa..
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #451 kedy: 18. Október , 2008, 20:48:06 »

Je to firma, konkretne jeden sikovny typek http://www.fjamods.com/  .....cize ziadne "NIECO DO APARATU"  tu aspon vidno ako slabo ste informovani....ale o to mudrejsi....  Žmurk

a ty co vies otom ? daju tam modelingovy svab od behringera alebo mas schemu Huh!  :)
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #452 kedy: 18. Október , 2008, 20:48:10 »

jaaaj, ach tak  No hanbím sa..
Tak nech sluzi a origos mozes predat  Žmurk
 Na zdravie!
Zaznamenané

jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #453 kedy: 18. Október , 2008, 20:49:35 »

a ty co vies otom ? daju tam modelingovy svab od behringera alebo mas schemu Huh!  :)
Branko napisal ze citujem "FJA nieje firma, je to nieco co sa namontuje do aparatu"  a to nieje pravda, a potvrdil som to aj linkom..ze to firma je....cize aky mas s tym problem?
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #454 kedy: 18. Október , 2008, 20:50:10 »

Tak nech sluzi a origos mozes predat  Žmurk
 Na zdravie!

naco sa mam zamyslat nad predavanim. ja na veci hram, preto ich mam. ich kseftarska hodnota ma nikdy nezaujimala  Žmurk
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #455 kedy: 18. Október , 2008, 20:50:27 »

Branko napisal ze citujem "FJA nieje firma, je to nieco co sa namontuje do aparatu"  a to nieje pravda, a potvrdil som to aj linkom..ze to firma je....cize aky mas s tym problem?
Myslim, ze MUSICMAN sa ta chcel opytat, ci to poznas, a ci s tym vies pracovat?
Vedel by si to dat do ampu?
Zaznamenané

jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #456 kedy: 18. Október , 2008, 20:52:16 »

Myslim, ze MUSICMAN sa ta chcel opytat, ci to poznas, a ci s tym vies pracovat?
Vedel by si to dat do ampu?
Nie nevedel by som "TO" dat do aparatu...lebo to nieje JEDNA suciastka.....je to KNOW-HOW toho typka ktore nazbieral rokmi pocas ktoych robil servisaka aparatov..a popri to mrobil aj rozne upravi.....cize ty povies ze chces viac gainu napriklad...tak typek vymeni par odporov a kondikov...a bude viac gainu....a podobne...
« Posledná zmena: 18. Október , 2008, 20:54:34 od jjaannkkoo » Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #457 kedy: 18. Október , 2008, 20:53:20 »

Branko napisal ze citujem "FJA nieje firma, je to nieco co sa namontuje do aparatu"  a to nieje pravda, a potvrdil som to aj linkom..ze to firma je....cize aky mas s tym problem?

reci vediete ako keby ste boli voodoo amp len stale nevidim ten vysledok mesu za 25 alebo ten vytuneny zvuk vooodooo. takze okrem tej radosti z dobre vykonanej prace k comu je to dobre ? ze to mozes hodit z 10 poschodia a hra to ?  :)
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #458 kedy: 18. Október , 2008, 20:55:43 »

a ty co vies otom ? daju tam modelingovy svab od behringera alebo mas schemu Huh!  :)
ono tie mod-y, za ktore si tito netalentovani domaci letovaci, pytaju nekrestanske peniaze, a povazuje sa to za zazracne "nieco", co sa vlozi do ampu a hra to ako vino, (sorry,nemoholo som si odpustit :) ), nie su nič specialne. napriklad Deep mod v 20:20 koncaku od mesy, za ktory si firma FJA pyta 75 smradlavych kapitalistickych dolarov, nie je nic ine ako odstiknutie dvoch odporov (kazdy v jednom kanaly koncaka, nepamatam presne miesto, musel by som googlit)...  Zdravíčko
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #459 kedy: 18. Október , 2008, 20:58:12 »

ono tie mod-y, za ktore si tito netalentovani domaci letovaci, pytaju nekrestanske peniaze, a povazuje sa to za zazracne "nieco", co sa vlozi do ampu a hra to ako vino, (sorry,nemoholo som si odpustit :) ), nie su nič specialne. napriklad Deep mod v 20:20 koncaku od mesy, za ktory si firma FJA pyta 75 smradlavych kapitalistickych dolarov, nie je nic ine ako odstiknutie dvoch odporov (kazdy v jednom kanaly koncaka, nepamatam presne miesto, musel by som googlit)...  Zdravíčko
DObre vediet, lebo na 20/20 od Mesy sa chystam.
Mimochodom PPC koncacik. Hra tak nahlas ako 100W hlava. a pritom 40W dokopy. Brutal tlaci. Na zdravie!

Lenze my nerozoberame mody DEEP, MODERN, HALF, ktore su na 2/90.... ale iny mod od FJA.
« Posledná zmena: 18. Október , 2008, 20:59:15 od Branko » Zaznamenané

jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #460 kedy: 18. Október , 2008, 21:00:51 »

reci vediete ako keby ste boli voodoo amp len stale nevidim ten vysledok mesu za 25 alebo ten vytuneny zvuk vooodooo. takze okrem tej radosti z dobre vykonanej prace k comu je to dobre ? ze to mozes hodit z 10 poschodia a hra to ?  :)
Pozri, ja som len opravil tvrdenie "Branka"...a zato dostanem pojeb typu " a ty vies co tam dava?"  nie neviem...

opakujem... MESA za 25...bolo len zvelicene prirovnanie od "GILA"  take iste ako tie vase  Homemade Mercedesi...Si píš!!!!!!! kapisto?
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #461 kedy: 18. Október , 2008, 21:00:58 »

Inak tu je to KNOW HOW, na ktore bolo POTREBNE prist. Ohladom toho 20/20 pre mod DEEP.
4OCI vedel si to, ze staci odstiknut dva odpory Huh!
 Na zdravie!
« Posledná zmena: 18. Október , 2008, 21:01:37 od Branko » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #462 kedy: 18. Október , 2008, 21:03:26 »

Inak tu je to KNOW HOW, na ktore bolo POTREBNE prist. Ohladom toho 20/20 pre mod DEEP.
4OCI vedel si to, ze staci odstiknut dva odpory Huh!
 Na zdravie!

ja som videl nazivo od pofiderneho miestneho letovace take know how, ze inzinieri od imperialistickych znaciek by sa mohli hanbou prepadnut  Bavím sa skvele

ale vlastne na co to vypisujem, ja si tu hompalam nohami na jahode a dufam, ze sa z nej tak skoro nezjebem  Bavím sa skvele
Zaznamenané
jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #463 kedy: 18. Október , 2008, 21:05:30 »

Inak tu je to KNOW HOW, na ktore bolo POTREBNE prist. Ohladom toho 20/20 pre mod DEEP.
4OCI vedel si to, ze staci odstiknut dva odpory Huh!
 Na zdravie!
Nevedel, ale teraz ked to viem, a odstiknem tie dva odpori....tak to nebude tak dobre hrat ako po FJA uprave...lebo som to robil ja...obycajny Janko Mrkvicka...Žmurk
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2387



« Odpoveď #464 kedy: 18. Október , 2008, 21:06:06 »

Inak tu je to KNOW HOW, na ktore bolo POTREBNE prist. Ohladom toho 20/20 pre mod DEEP.
4OCI vedel si to, ze staci odstiknut dva odpory Huh!
 Na zdravie!
Ja mám také know how že jedným štiknutím klieštikami ho natrvalo zamutujem.Kde sa hrabú všelijaké firmy ?§!.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 29 30 [31] 32 33 34 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 23 otázok.