Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. September , 2024, 19:12:34
Strán: 1 ... 30 31 [32] 33 34 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: JJaannkkoovva HiGainova 5W hlava && JJaannkkoova 50W hlava  (Prečítané 110400 krát)
0 užívateľov a 14 Hostí prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #465 kedy: 18. Október , 2008, 21:07:14 »

Ja mám také know how že jedným štiknutím klieštikami ho natrvalo zamutujem.Kde sa hrabú všelijaké firmy ?§!.
Takyto servis moze dobre vynasat  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #466 kedy: 18. Október , 2008, 21:08:10 »

Ja mám také know how že jedným štiknutím klieštikami ho natrvalo zamutujem.Kde sa hrabú všelijaké firmy ?§!.
Na zdravie!
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #467 kedy: 18. Október , 2008, 21:08:30 »

Nevedel, ale teraz ked to viem, a odstiknem tie dva odpori....tak to nebude tak dobre hrat ako po FJA uprave...lebo som to robil ja...obycajny Janko Mrkvicka...Žmurk
Okej, tak ak budem mat ten 20/20 hned Ti pisem SS a dohodneme sa.  :)
Budem ho pouzivat s TriAxom, tak mod DEEP uvitam.
 Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #468 kedy: 18. Október , 2008, 21:09:53 »

Lenze my nerozoberame mody DEEP, MODERN, HALF, ktore su na 2/90.... ale iny mod od FJA.
branko, nejako sa uz nechytam..neviem preco spominas 2:90. ja som hovoril konkretne o Deep mod od firmy FJA, ktory robia na koncakoch 20:20 od Mesy. (staci pogooglit a najdes popis, ktory odpor s akou hodnotou aj s jeho umiestenym + foto)
Inak tu je to KNOW HOW, na ktore bolo POTREBNE prist. Ohladom toho 20/20 pre mod DEEP.
4OCI vedel si to, ze staci odstiknut dva odpory Huh!
 Na zdravie!
toto bolo adresovane mne, ci?  ?§!.
Ja mám také know how že jedným štiknutím klieštikami ho natrvalo zamutujem.Kde sa hrabú všelijaké firmy ?§!.
mne na to netreba ani kliestiky. ha, som lepsi Beeee

Okej, tak ak budem mat ten 20/20 hned Ti pisem SS a dohodneme sa.  :)
Budem ho pouzivat s TriAxom, tak mod DEEP uvitam.
 Na zdravie! Na zdravie!
neviem ci si to dobre predstavujes, ale dufam, ze ti jasne, ze to nebude fungovat ako deep mod u 2:90, ktory je prepinatelny a da sa ovladat pomocou triaxu Žmurk
« Posledná zmena: 18. Október , 2008, 21:11:33 od styrioci » Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2387



« Odpoveď #469 kedy: 18. Október , 2008, 21:11:03 »

Inač je sranda že na opravu rôznych špičkových ampov stačí aj obyčajný letovač Zdravíčko
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2387



« Odpoveď #470 kedy: 18. Október , 2008, 21:12:32 »

branko, nejako sa uz nechytam..neviem preco spominas 2:90. ja som hovoril konkretne o Deep mod od firmy FJA, ktory robia na koncakoch 20:20 od Mesy. (staci pogooglit a najdes popis, ktory odpor s akou hodnotou aj s jeho umiestenym + foto)toto bolo adresovane mne, ci?  :-\mne na to netreba ani kliestiky. ha, som lepsi Beeee
práveže si amatér,lebo si na ne ešte nezarobil.Však to nemôžeš kazit bez poriadneho vercajchu.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #471 kedy: 18. Október , 2008, 21:13:06 »

neviem ci si to dobre predstavujes, ale dufam, ze ti jasne, ze to nebude fungovat ako deep mod u 2:90, ktory je prepinatelny a da sa ovladat pomocou triaxu Žmurk

Ano, je mi to jasne. Ale malo by to mat podobny ucinok, ako u 2/90, kedze sa to robi aj u 20/20. alebo?
Aky by to malo vyznam?
« Posledná zmena: 18. Október , 2008, 21:14:05 od Branko » Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #472 kedy: 18. Október , 2008, 21:15:26 »

Inač je sranda že na opravu rôznych špičkových ampov stačí aj obyčajný letovač Zdravíčko
ALe ved tu nikto nechce nejako urazat, alebo podcenovat pracu "obycajnych" letovacov. Sak aj tie spickove masiny robili ludia. A takisto cinom, atd.
 Na zdravie!

JA osobne si neskutocne cenim pracu slovenskych vyrobcov, ako ampov, tak gitar. Obdivujem, ze niekto dokaze poskladat amp. V mojom pripade to je nemozne. Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 18. Október , 2008, 21:17:24 od Branko » Zaznamenané

yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1006



« Odpoveď #473 kedy: 18. Október , 2008, 21:19:09 »

Inač je sranda že na opravu rôznych špičkových ampov stačí aj obyčajný letovač Zdravíčko

Presne  Zdravíčko

Niektoré flamewars nikdy neskončia.
Kde nie je svetlo tam je tma, väčšinou každá gitarová hviezda mala  za sebou osobu nazývanú "gitarový technik",  ktorá okrem iného robila "doma na kolene"  rôzne úpravy efektov, zapojení a často aj servis a vylepšovanie ampov.  Ergo každý mal svojho dvorného letovača Žmurk . (Napr. Hendrix spolupracoval s týpkom čo sa volal Roger Mayer.)
To že značka garantuje automaticky aj kvalitu je len zbožné želanie. Že je niečo drahé znamená často akurát to že sa na tom veľa ľudí nabalilo.  Zdravíčko
« Posledná zmena: 18. Október , 2008, 21:21:50 od yngsteen » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #474 kedy: 18. Október , 2008, 21:24:36 »

Že je niečo drahé znamená často akurát to že sa na tom veľa ľudí nabalilo.  Zdravíčko

No sak Bodaj by nie... Ved ked niekto nieco vymysli, tak chce za to aj prachy. Skus vymysliet nieco, co bude ocenene x rokov. Fakt to nie je lahke.
A to ze Mesa je draha, je len na nasom trhu... cosi asi na tom bude, nie? V Amerike je Mesa takmer zadara.
Preco tu kupis Mesa 2*12 za 31 000 sk a v PL kupis za 22 000sk Huh!
 Na zdravie!
« Posledná zmena: 18. Október , 2008, 21:25:00 od Branko » Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #475 kedy: 18. Október , 2008, 21:25:43 »

Ano, je mi to jasne. Ale malo by to mat podobny ucinok, ako u 2/90, kedze sa to robi aj u 20/20. alebo?
Aky by to malo vyznam?
no deep mod u 20:20 ma byt o pridani basov. v 2:90 to prepnutie sposobi ine frekvencne odladenie v spatnej vaze koncaka. ak si matne spominam, tak to odstiknutie kondikov v pocte kusov 2 (opravujem sa, znova som pogooglil a zle som si pamatal ufiknutie odporu) u 20:20 bolo tiez niekde v oblasti spatnej vazby.  (ale to uz neber prilis vazne, aj ked tam v tom koncaku nie je zas tak vela suciastok, ktore sa daju ufiknut a ono by to este stale hralo Bavím sa skvele )
« Posledná zmena: 18. Október , 2008, 21:29:35 od styrioci » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #476 kedy: 18. Október , 2008, 21:28:03 »

no deep mod u 20:20 ma byt o pridani basov. v 2:90 to prepnutie sposobi ine frekvencne odladenie v spatnej vaze koncaka. ak si matne spominam, tak to odstiknutie odporu u 20:20 bolo tiez niekde v oblasti spatnej vazby.  (ale to uz neber prilis vazne, aj ked tam v tom koncaku nie je zas tak vela suciastok, ktore sa daju ufiknut a ono by to este stale hralo Bavím sa skvele )
No ved TIE BASY prida ten mod DEEP (hlboký, hlbina...) A toto iste je u 2/90. Ved som to pocul nazivo s/bez zapojenia modu DEEP u 2/90.
Takze ked to spravi ten mod DEEP aj u 20/20 tak sa velmi potesim.  Žmurk
Zaznamenané

Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #477 kedy: 18. Október , 2008, 21:28:43 »

No sak Bodaj by nie... Ved ked niekto nieco vymysli, tak chce za to aj prachy. Skus vymysliet nieco, co bude ocenene x rokov. Fakt to nie je lahke.
A to ze Mesa je draha, je len na nasom trhu... cosi asi na tom bude, nie? V Amerike je Mesa takmer zadara.
Preco tu kupis Mesa 2*12 za 31 000 sk a v PL kupis za 22 000sk Huh!
 Na zdravie!


tvoje ceny su "dost" mimo Bavím sa skvele
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #478 kedy: 18. Október , 2008, 21:29:20 »

tvoje ceny su "dost" mimo Bavím sa skvele

Pozri si rnr.pl a muziker.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #479 kedy: 18. Október , 2008, 21:30:09 »

hlavne preco sa tie Boogie tak fetisizuju. ja som tu firmu mal kedysi rad, bola to parta nadsenych letovacov, porobili skvele Mark I, II, III, IV, boli velmi inovativni a kreativni. zaciatkom 90tych zbastlili etalon moderneho higainu a odvtedy uz len robia podivne poorezavane modely stale toho isteho, vyvoj sa u nich davno zastavil a zvukovo zostali kdesi v uplnom priemere. kazdy mlady si na tom dnes honi, len akosi nechapem, na com. posledna nova Mesa co som skusal, nebola sice zla, len to iste som pocul v lepsom a bohatsom prevedeni uz pred 15 rokmi + ta cena, co sa za to pyta... no neviem... (sorry Radomir  Popiskujem si)
« Posledná zmena: 18. Október , 2008, 21:30:39 od rastis » Zaznamenané
Strán: 1 ... 30 31 [32] 33 34 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.071 sekund, 23 otázok.