Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. September , 2024, 03:19:29
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Sunlips  (Prečítané 42210 krát)
0 užívateľov a 32 Hostí prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #45 kedy: 01. September , 2009, 15:14:02 »

No neviem, kto tu +/- prisiel so zanrom ako Metallica...

The Tino - vcera  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #46 kedy: 01. September , 2009, 15:14:55 »

The Tino - vcera  Bavím sa skvele
ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #47 kedy: 01. September , 2009, 15:16:07 »

ja neviem preco kazdy kto sem pride novy zacne hned struhat mudreho... to je nejaky obranny reflex ci co???
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #48 kedy: 01. September , 2009, 15:16:48 »

inak som si prave precital, ze okrem mudrovania som sem vlastne s nicim konkretne neprispel :)

neni to zle, dobre to zneje a je to chytlave - myslim Sunlips... ale za tym, ze aku ma sancu sa to "presadit" si stojim. nie pre neprajnost, ale myslim si to

 Na zdravie!
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #49 kedy: 01. September , 2009, 15:16:54 »

ja neviem preco kazdy kto sem pride novy zacne hned struhat mudreho... to je nejaky obranny reflex ci co???

teda myslel som tieto existencie co ma ju 1 prispevok a obcas sa objavia...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #50 kedy: 01. September , 2009, 15:17:12 »

...to je nejaky obranny reflex ci co???
Slovensko...  Bavím sa skvele
Pozri si zahranicne fora... TO je krasa Si píš!!!  :)
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #51 kedy: 01. September , 2009, 15:18:48 »

Slovensko...  Bavím sa skvele
Pozri si zahranicne fora... TO je krasa Si píš!!!  :)

asi tak  Na zdravie! slovaci maju jednu sprostu vlastnost a to tu ze vsetko vedia najlepsie... ale to ze po nas vo svete ani pes nestekne to si potom neviem vysvetlit  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #52 kedy: 01. September , 2009, 15:20:09 »

romi..ty si taky heavy praviciar, to sa mi na tebe paci, je to tak spravne gay..  je fajn lepit si plagaty helloweenu po izbe, to je vsetko ok.. ja som tiez robil podobne srandy ked som mal 16 rokov.. aj nightwish som pocuval ale len dovtedy ked som zistil ze gitarista ma meter patdesiat a ze nosi kozene gate, aj iron maiden, aj sonatu arcticu, ale taky  helloween som vobec nemusel, lebo to su take pre mna odrhovacky (hlavne if I could fly ktory sme hrali s este prvou kapelou a este ked sa tam prida ten vtieravy hlas no amen tma).. to nic, ja verim ,ze kazdy ma pravo na svoj vkus a verim, ze aj ty mas zakladne ludske prava, aj ked ti ich chce teraz aspon 10 clenov fora zobrat.. ale ja budem stat pri tebe.. bojuj.. proti sunlips.. lebo oni si to zasluzia.. a po sunlips sa obuj do rumburaxu prosim.. ze nehraju dvojkopy a ze semish nenosi kozene gate a ze maju nejake kratke vlasy
« Posledná zmena: 01. September , 2009, 15:22:04 od kaolko » Zaznamenané

1pablo
Hosť
« Odpoveď #53 kedy: 01. September , 2009, 15:22:57 »

ale to ze po nas vo svete ani pes nestekne to si potom neviem vysvetlit  Bavím sa skvele

troska by som dodal:D na slovensku je vela kapiel o ktorych lsovaci nevedia a vo svete razia:D:D, ja dufam ze mi ostaneme stale moc neznami :D:Daspon nanas tak moc nepindaju:D
Zaznamenané
romi
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #54 kedy: 01. September , 2009, 15:27:47 »

tou tuctovou kapelou som nemyslel metallicu ale kapelu v ktorej teme sa nachadzame.az taky hluchy niesom aby som tvrdil ze metallica je tuctova prave naopak jedna z mala kapiel ktora je originalna a hrdo mozu povedat ze nikoho nekopiruju.to ze napisem ze metallica stoji za hovno a naseriem vacsinu ludi co pocuvaju metal my je jasne.ono drviva vacsina metalovych a rockovych kapiel stoji zahovno napr. stych svetovych rolling stones za celu svoju karieru urobili jedinu dobru pesnicku "angie" inac patria na smetisko,uz spominany jimi hendrix.kapely ako yes atd proste sami brak.a vobec ak mam napisat kapely z metalu ktore urobili aspon jeden dobry album tak ich spocitam na prstoch jednej ruky.
Zaznamenané
romi
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #55 kedy: 01. September , 2009, 15:32:59 »

kaolko nemam sestnast nenosim kozene gate,nemam ani som nikdy nemal polepene plagaty helloweenu po stenach a iron maiden je uplne hnusna muzika patria tam kam roling stones a ine bum bac sem.
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #56 kedy: 01. September , 2009, 15:33:42 »

preco mate zaner ze pop punk? sak pop, pop rock. alebo to je pop with attitude? pop with attitude and cervena kravatka a karovane gate  Fuuha zíram
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #57 kedy: 01. September , 2009, 15:34:17 »

pocuj zajebavame temu sunlips, ale napis prosim ta ze co pocuvas.. ze ktore kvalitne kapely prosim ta..
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #58 kedy: 01. September , 2009, 15:54:09 »

S Romim celkom suhlasim, najma co sa tyka Rolling Stones aj Metaliky. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #59 kedy: 01. September , 2009, 16:07:11 »

kaolko nemam sestnast nenosim kozene gate,nemam ani som nikdy nemal polepene plagaty helloweenu po stenach a iron maiden je uplne hnusna muzika patria tam kam roling stones a ine bum bac sem.

Rolling Stones a Iron Maiden je hnusna muzika... maměnko! To by som si nedovolil povedat ani o Desmode, akurat tak o ich konkretnych textoch. Toto forum este nedosiahlo uroven pokec.sk, takze tu musis aj nejake argumenty dat, co je na tom hnusne. Ako spieva Mick: "It´s Only Rock´n´Roll But I Like It!"

Inak Romi je od Romana alebo od Roma?

On Topic: Sunlips uplne v pohode poprckova kapela akych je tu vela a maju najvacsiu sancu sa dostat na vyslnie, zalezi len od stastia, vytrvalosti a dobrych songov.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.