Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. September , 2024, 03:20:11
Strán: 1 [2] 3 4 ... 14 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Sunlips  (Prečítané 42219 krát)
0 užívateľov a 37 Hostí prehliada túto tému.
yeah
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 24. September , 2008, 20:59:14 »

to toto ste hrali na playback? :)

v piatok sa vidime a nezabudni pozdravit okrem meliska aj svojho technika, inac ti prebrusi kamene  Bavím sa skvele

btw potom zaves aj tu vec, co teraz tocite Žmurk

Jj, z pravidiel vyplyval halfplayback :)

V piatok to uz nebude take idealne  Žmurk

A tu vecicku ti asi posuniem sukromne na vypocutie, to si potrebujeme podrzat u seba :)
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 08. Október , 2008, 14:32:55 »

Upload novej nahrávky na:

www.myspace.com/kapelasunlips

alebo

www.bandzone.cz/sunlips


Pesnička Anjel

Vďaka užívateľovi Branko za pôžičku Triaxisu do refrénov :)
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 08. Október , 2008, 15:35:43 »

Z toho, co su tu prezentovane kapelky na fore, tak by som povedal, ze najvacsia sanca prerazit dalej. Nic proti starym rockerom alebo ortodoxnym metalistom. Perpetuum Mobile su najblizsie, ale oni su viac pop a vy viac rock, takze u mna vyhravate  ... slovensky Paramore Na zdravie!

PS: Uz len zavolat Taslerovi alebo Knechtovej nech vas zoberu ako predkapelu a je vymalovane. Nevidim dovod preco by ten hitsong "Iba dav" nehrali v radiu, teda dovody by boli ale treba byt optimista.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #18 kedy: 08. Október , 2008, 15:43:06 »


Vďaka užívateľovi Branko za pôžičku Triaxisu do refrénov :)

Rado sa stalo  Žmurk
...az na ten stojan... Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #19 kedy: 08. Október , 2008, 15:55:33 »

Z toho, co su tu prezentovane kapelky na fore, tak by som povedal, ze najvacsia sanca prerazit dalej. Nic proti starym rockerom alebo ortodoxnym metalistom. Perpetuum Mobile su najblizsie, ale oni su viac pop a vy viac rock, takze u mna vyhravate  ... slovensky Paramore Na zdravie!

PS: Uz len zavolat Taslerovi alebo Knechtovej nech vas zoberu ako predkapelu a je vymalovane. Nevidim dovod preco by ten hitsong "Iba dav" nehrali v radiu, teda dovody by boli ale treba byt optimista.


neni neskoro ? pred 10 rokmi mozno, ale dnes je to uz starsne moc prevarene. ci myslis, ze trh citi potrebu zase toho isteho ?
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 08. Október , 2008, 16:08:48 »

neni neskoro ? pred 10 rokmi mozno, ale dnes je to uz starsne moc prevarene. ci myslis, ze trh citi potrebu zase toho isteho ?

To mas ako ci nie je v UK britpop prevareny. Nie je, obcas tam slahnu psychadeliu, teraz je navrat k eighties, potom bude sixties, zase stoner etc. Akurat tu nepracuje ta masineria NME, Melody Maker, MTV2, Q, ktora z kazdeho *** mesiac co mesiac urobi objav storocia.

PS: Akurat sa mi zda podla tej pesnicky Anjel, ze im to ten novy zvukar zabil. Zatialco na deme je v tom refrene ta gitara taka zivelne rockova, po novom ju zvukar brutalne zosekal asi podla radioveho zostrihu, ale pre mna tym stratila sviezost. Ale to som ja. Ja by som sa nebal pritvrdit a-la ten Paramore alebo Flyleaf.  Som frajer

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #21 kedy: 08. Október , 2008, 16:18:13 »

lenze take kapely tu uz su. presne nachlp. tato nevybocuje. potrebuje to nas trh ?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #22 kedy: 08. Október , 2008, 16:28:52 »

lenze take kapely tu uz su. presne nachlp. tato nevybocuje. potrebuje to nas trh ?
Tak vies... zasa presne nachlp nie je nic, nie to este kapely...  Žmurk
A zasa ci to nas trh potrebuje... ak by sme sa na to pozerali vsetci takto, tak to mozeme rovno zabalit a ist robit nieco uplne ine ako hudbu...
Take kapely tu nie su... aspon nepoznam slovensku kapelu tohto typu a verim, ze Sunlips maju velku sancu presadit sa.
A zasa je tu x kapiel, ktore su zanrovo podobne. a co teraz? bude tu jedna kapela, ktora uda styl, a uz nikto nikdy viac nieco take?
 Zdravíčko
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #23 kedy: 08. Október , 2008, 16:35:45 »

...
Take kapely tu nie su... ...

to myslis fakt vazne ?

...
. ...a verim, ze Sunlips maju velku sancu presadit sa....

co si pod tym predstavit ? velku rotaciu v najvacsich mediach ?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #24 kedy: 08. Október , 2008, 16:39:43 »

to myslis fakt vazne ?

co si pod tym predstavit ? velku rotaciu v najvacsich mediach ?

Dal si zlu citaciu, pretoze, napisal som tam NA SLOVENSKU NEPOZNAM kapelu takeho stylu, aby bola v radiach.

A ano, presne to. hranost, koncerty, atd, atd... vzdy lepsie taku hudbu presadit, ako to, co uz kazdy ma dost a pocuva to 100 krat do dna
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 08. Október , 2008, 18:46:15 »

lenze take kapely tu uz su. presne nachlp. tato nevybocuje. potrebuje to nas trh ?

To by sa dalo aplikovat aj na ska kapely, ci je tu priestor pre nieco ine ako Polemic  Na zdravie!

Ak budu vediet zlozit silnu melodiu a mat k tomu dobry text, tak priestor je tu furtom.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #26 kedy: 08. Október , 2008, 19:15:58 »

ja im drzim palce..koncert bol viac rock/hardrock, ako pop. tusim mi to aj pablo takto spominal. nahravky nech su viac pop, nech to prijme, co najviac ludi a koncerty nech su rockove, nech sa ludia zabavia  Na zdravie!
« Posledná zmena: 08. Október , 2008, 19:16:17 od styrioci » Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 08. Október , 2008, 22:06:55 »

Dakujem za názory, teda nielen Spyrosovi a iným za pozitívny, ale aj Rastisovi za ten jeho (nehovorím, že negatívny, ja to tak nevnímam)

Spyros: tak ako vravíš, pritvrdiť. Ale na správnych miestach. Na tomto momentálne pracujeme, nová koncepcia skladieb je vo výrobe, kedže sme po 9 mesiacoch skúšania, koncertovania, nahravávania, súťaženia, vyhrávania a prehrávania súťaží zistile akým presne smerom sa vydať.

Čo sa týka Anjela, bola to producentská voľba na dobrý začiatok, uvidíme čo stočíme dalej.

Myslím, že odpoveď Spyrosovi, aspoň teda z mojej strany (viac to nemienim rozoberať - je to len fórum) postačuje aj ako reakcia Rastisovi. Jednoducho, chceme to urobiť trošku ináč.

Na záver, ja si verím v tom, že aspoň viem čo robím a robím to cielene, takže kritika je snáď len kritikou úmyslu a vkusu, možno ešte stôp po dobe cca pol roka dozadu (rozbiehanie kapely), ale určite si nepripúšťam nejakú "neumělost", alebo štýl práce "pokus - omyl" a následné "čo na to hovoríte?"
« Posledná zmena: 08. Október , 2008, 22:12:53 od Pablo Woozy » Zaznamenané
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #28 kedy: 09. Október , 2008, 08:36:32 »

Z toho, co su tu prezentovane kapelky na fore, tak by som povedal, ze najvacsia sanca prerazit dalej. Nic proti starym rockerom alebo ortodoxnym metalistom. Perpetuum Mobile su najblizsie, ale oni su viac pop a vy viac rock, takze u mna vyhravate  ... slovensky Paramore Na zdravie!

PS: Uz len zavolat Taslerovi alebo Knechtovej nech vas zoberu ako predkapelu a je vymalovane. Nevidim dovod preco by ten hitsong "Iba dav" nehrali v radiu, teda dovody by boli ale treba byt optimista.


Spyros jaky pop.  Bleee Bacha na vec kamo! Nezahrávaj sa Už je to tvrdšie. VIeš to sú tie aktívne snímače.
To je ortodoxny: pop-dead  ha ha ha
 :)
« Posledná zmena: 09. Október , 2008, 08:37:10 od misofg » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #29 kedy: 09. Október , 2008, 16:12:59 »

To by sa dalo aplikovat aj na ska kapely, ci je tu priestor pre nieco ine ako Polemic  Na zdravie!


no trh ukazuje, ako to je. moc toho priestoru zjavne nie je, ked sa dokazeme dostat ako tak sotva do regionalnych radii. po 10 rokoch hrania s jednym CD na pultoch  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 14 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 23 otázok.