Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. September , 2024, 03:27:36
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Sunlips  (Prečítané 42302 krát)
0 užívateľov a 58 Hostí prehliada túto tému.
romi
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #60 kedy: 01. September , 2009, 16:11:44 »

desmod po melodickej stranke fajn ale hnusi sa mi komercia a tento zaner ma nudi neda sa pocuvat ale iron daleko za nimi  zaostava.
Zaznamenané
marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #61 kedy: 01. September , 2009, 17:19:07 »

romi ! anjelik moj.... a ty si ako zabludil do tejto temy s tvojou metalistickou dusou? 
« Posledná zmena: 01. September , 2009, 17:25:34 od marosisko » Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #62 kedy: 01. September , 2009, 17:29:01 »

ja len taka otazocka do plena :)

fakt mi nevadia negativne reakcie, to nie, popravde som az teraz zbadal, ze sa nieco v tejto teme objavilo, ale ak sa mi bude zdat po precitani, ze niektore nazory su zbytocne primitivne, alebo fakt nekoresponduju s koncstruktivnou kritikou, ale su len akasi "satisfakcia" za urazku nejakej oblubenej kapely nejakeho novacika co sa hra ze je akoze z ludu a "nemuzikant"... tak da sa to nejako...hm, premazat, dajme tomu? :) ci to mam nechat tak? alebo jak to tu chodi. DIKY  Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #63 kedy: 01. September , 2009, 17:40:28 »

...ci to mam nechat tak? alebo jak to tu chodi. DIKY  Žmurk

ty si povec :)
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #64 kedy: 01. September , 2009, 17:49:05 »

pabblo pablo mas simpaticku sestru to je asi vsetko co sa mi na tejto kapele paci obycajna tuctova kapela ktorych je na slovensku ako hub po dazdi.
Dakujem, bola by rada, keby si to precitala :) prave o to ide, ze je to proces a momentalne sa snazime pracovat na veciach tak aby to neznedlo ako tuctova kapela ktorych je v SR ako hub po dazdi... dufam, ze sa nam do aspon do istej miery podari, na jesen sa to pokusime zhmotnit v studiu, casu bude dufam dost :)


preco mate zaner ze pop punk? sak pop, pop rock. alebo to je pop with attitude? pop with attitude and cervena kravatka a karovane gate  Fuuha zíram
Mas pravdu v tom, ze nahravky co sa nachadzaju na profile su uz dost stare (uz ROK stare, kapela funguje cca rok a pol)
Nahodil som to tam /ten zaner/ preto, lebo po odpocitani zbytocneho starsieho materialu (cca 7 z 13 pesniciek, ktore su sice "pekne" alebo prave ze su prilis "typicke") to tak proste citim, ze by to malo ist AJ do tohto smeru, vsetko sa uvidi az v studiu, co sa tam udeje.
------------------------------------------------------

Inak dost predlho som sem nic nenapisal :) co sa kapely tyka. Ani neviem ci treba  ha ha ha

Tak snad len co take... o nahravani som pisal, bude to v http://studiosedem.sk/
Ak vsetko vyjde ako ma v novembri ideme na turne s Komjotou, co je vlastne novinka pre mna stara asi len par dni takze,
kto by bol vazne velmi zvedavy nech sa dojde kuknut  Na zdravie! a...
akurat dosampluvavam nejake aranze do veci s ktorou chceme skusit tu onu... jak sa vola... euroviziu, nech to uz porazi... , dufam ze to vyjde :)

To je vsetko k tejto predoslej debate
« Posledná zmena: 01. September , 2009, 17:51:58 od Pablo Woozy » Zaznamenané
romi
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #65 kedy: 03. September , 2009, 18:28:21 »

pablo nebola to satisfakcia napisal som to tam niekde vyssie v prispevku ak si to tak pochopil tak ma to mrzi.vies toto co napisem neplati len pre teba ale pre drvivu vacsinu muzikantov hudba je podla mna v prvom rade o melodii aspon preto si myslim,ze sa to vola hudba inac by sme si tu mohli pustit nejaky hudobny podmaz a rozpravat do toho.no a pokial muzikanti nepochopia co je to pekna melodia mozu byt neviem akoskvely dobru pesnicku nikdy nezlozia.vasa hudba je taka ani dobra ani zla su omnoho horsie kapely ako vy. napriklad kapela ktoru tu spominas ze idete na turne s nimi tak to je totalna katastrofa. a ak sa pytas co je to pekna melodia tak napr.zober si tublatanku durinda ziadny skvely gitarista ale ma vyborne melodicke napady co myslis preco predavali albumi na stotisice aj napriek tomu ze je to dost jednoducha muzika.co myslis preco desmod je dnes na vrchole.mne lezie tento komercny styl nanervy pretoze sa tlaci odvsadial ako v 90-tych rokoch danceflor ale co sa tyka piesni tak maju pekne melodie.pozri sa na superstaristov mysleli si ,ze staci vediet spievat pretrcit sa v nejakej sutazi a dostat sa do povedomia a budu predavat dosky jak saleny a stal sa pravy opak vsetci vyhasli a preco?no lebo ich muzika je o nicom zbytocne ma sindlerova nadherny hlas ked jej piesne nemaju ziadnu melodicku linku asi tu moc trepem o melodickosti ale premna je to na piesni najpodstatnejsia vec.vies vela kapiel o sebe tvrdi my hrame melodicky rock alebo melodicky speed metal ale ked si to vypocujem nejdem tam najst melodiu.narazil som na jednu cesku kapelu mlady fagani mali napisane hrame melodicky speedmetal fajn vypocul som si ich zo siedmych skladieb dve velmi dobre zvysok o nicom.navstivil som ich stranku napisal som im svoj nazor dve piesne fajn ale ten zvysok nema s melodickym metalom nic spolocne.chalanisko to zobral uplne v pohode este mi poprial vsetko dobre do zivota a vobec sa neurazal a ja osobne proti nim nic nemam len proste sa mi ich hudba nepacila a tak je to aj pri  tvojej kapele ale je pravda ze som sem nazrel aku hrate muziku koli tomu ze si pisal prispevok do temy o derdiane. zaujimal ma tvoj cit pre melodickost to je vsetko aten podla toho co som mal moznost pocut nemas.to je moj nazor ktory nieje ovplyvneny tym co si napisal na derdian.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #66 kedy: 03. September , 2009, 18:40:07 »

romi - povysujes svoj osobny vkus na nieco co nie je celkom exaktne, teda aspon nie v tej miere, v akej si ty myslis, ze je.  ofrflal si to tusim Yes. ani mne sa nepacia... ale tolko melodie a tolko originalnej melodie, ako je u nich, nenajdes len tak lahko u inych kapel... naopak tu vychvalujes nejaku taliansku kapelu, ze ty ako clovek so zmyslom pre melodiku vies ich originalitu ocenit... pritom to bola ta uplne najtuctovejsia a na x-krat prevarena kapela vo vsetkom - melodicky, aranzmanmi, stylyzaciou...
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #67 kedy: 03. September , 2009, 18:50:23 »

romi a kolko mas prosimta rokov len tak pre zaujimavost, nepytam sa v zlom len tak aby som vedel :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #68 kedy: 03. September , 2009, 19:02:47 »

romi - povysujes svoj osobny vkus na nieco co nie je celkom exaktne, teda aspon nie v tej miere, v akej si ty myslis, ze je.  ofrflal si to tusim Yes. ani mne sa nepacia... ale tolko melodie a tolko originalnej melodie, ako je u nich, nenajdes len tak lahko u inych kapel... naopak tu vychvalujes nejaku taliansku kapelu, ze ty ako clovek so zmyslom pre melodiku vies ich originalitu ocenit... pritom to bola ta uplne najtuctovejsia a na x-krat prevarena kapela vo vsetkom - melodicky, aranzmanmi, stylyzaciou...

pod toto sa podpisem vlastnou krvou ..aj 2 litrami na bilboard keby bolo treba..  problem je, ze romi je jeden z tych co sice maju radi peknu melodiu, ale musi byt primitivna jak zamok na bicykel ze len strcit a otocit a musi obsahovat maximalne 5 tych istych tonov co sa stale opakuju v inych obmenach, inak je to v puci a mozog sa zacne prevarat..

-Romi, prosim ta, zdrz sa na tomto fore co najdlhsie, lebo na tebe si budem moct ventilovat moje antigayheavymetalisticke pravicove pohnutky pretoze to moc moc potrebujem.. vdaka takymto hudobnycm nazorom totiz viem, ze aj kebyze napisem uplny brak, tak bude clovek, ktoremu sa to bude pacit.. (na margo YES vs Desmd .. yes nemusis.. ale desmod je pekny no nech ti to nejebe)
Zaznamenané

marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #69 kedy: 03. September , 2009, 19:37:36 »

romi a ty mas aj ine problemy. na jednej strane sa ti neluby komercia a na druhej zaznavas kapely ktore nemaju komercny uspech. to ze niekoho nevidis v telke od rana do vecera neznamena ze je neuspesny. co sa tyka komercie ,tak ja nepozeram ani telku a nepocuvam ani radio. vyskusaj to na mesiac, budes mat velmi odlisny pohlad na svet. su taky typkovia co neznasaju "nieco" ale vyslovene "to" vyhladavaju a kritizuju. vyzdvihujes melodiu ako jediny kvalitativny ciel v hudbe, lenze hudba ma ovela sirsie rozmery ako len melodiu. pises ,ze niesi gitarista a ani hudobnik. z tvojich nazorov citit sebavedomie ,ale aj nenapadne ospravedlnovanie sa -pre istotu...
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #70 kedy: 03. September , 2009, 19:46:28 »

romi: ujasni si co chces
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
1pablo
Hosť
« Odpoveď #71 kedy: 03. September , 2009, 20:22:02 »

co myslis preco predavali albumi na stotisice aj napriek tomu ze je to dost jednoducha muzika.

Lebo nebol internet:D:D a nevravel by som ze jedoducha muzika:Dehm :D:D
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #72 kedy: 03. September , 2009, 20:30:50 »

POPROSIM!

Odteraz sa vyjadrovat uz len k teme a nereagovat uplne !zbytocne! na nejake prispevky, ktore povedzme si narovinu hovoria sami za seba a nepotrebuju dalsi komentar :) budme kulturni Na zdravie!
« Posledná zmena: 03. September , 2009, 20:31:10 od Pablo Woozy » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #73 kedy: 03. September , 2009, 20:40:21 »

POPROSIM!

Odteraz sa vyjadrovat uz len k teme a nereagovat uplne !zbytocne! na nejake prispevky, ktore povedzme si narovinu hovoria sami za seba a nepotrebuju dalsi komentar :) budme kulturni Na zdravie!
si gay a metrosexual a romi sa snazi zaujat tvoju pozornost, ved je to jasne. iste ta videl na nejakom vasom koncerte a honi si cicinu nad tvojou podpiskartou  Cmuk chlapci
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #74 kedy: 03. September , 2009, 20:44:53 »

si gay a metrosexual a romi sa snazi zaujat tvoju pozornost, ved je to jasne. iste ta videl na nejakom vasom koncerte a honi si cicinu nad tvojou podpiskartou  Cmuk chlapci
tak toto bol naozaj velmi kulturny prispevok  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.084 sekund, 23 otázok.