Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. September , 2024, 03:16:55
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Sunlips  (Prečítané 42191 krát)
0 užívateľov a 18 Hostí prehliada túto tému.
yeah
Hosť
« Odpoveď #90 kedy: 04. September , 2009, 10:59:59 »

nefunguje, pali ma hlas ako eunuch  Bavím sa skvele
To je co za vyraz?  ha ha ha
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #91 kedy: 04. September , 2009, 11:01:56 »

eunuch je taky ten egyptsky sluzobnik  -sluha, vsetci boli kastrovani, aby nehrozilo, ze budu trtkat ostatne sluzobnictvo a pripadne tu fatamorganu ci faraonku ci jak sa to vola.. tenke hlasky boli beznou feature asi..
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #92 kedy: 04. September , 2009, 11:05:37 »

eunuch je taky ten egyptsky sluzobnik  -sluha, vsetci boli kastrovani, aby nehrozilo, ze budu trtkat ostatne sluzobnictvo a pripadne tu fatamorganu ci faraonku ci jak sa to vola.. tenke hlasky boli beznou feature asi..
aha, tak potom nemam hlas jak eunuch  Na zdravie! styrioci je kar  ha ha ha
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #93 kedy: 04. September , 2009, 11:11:36 »

  kar  ha ha ha
...."pekný" romsky výraz.... Žmurk
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #94 kedy: 04. September , 2009, 11:18:08 »

styrioci je kar  ha ha ha
dobre vies, ze komplimenty na mna neplatia...uz som ti povedal, ziaden vlacik lasky  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
brano_
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 90

Gibson, negibson, Jolana je Jolana. :)


« Odpoveď #95 kedy: 04. September , 2009, 12:13:54 »

Prijemne pocuvanie, mna sice dost rozculuju texty tohto druhu, ale ked som mal -nast tak ma to bralo a to je pradvdepodobne cielova skupina ludi, takze to tak asi ma byt. Velmi sa mi paci spev, ostatnemu nie je co vytknut, ale ani nejak extra co chvalit. Cisto zahrate, ale nic co by som si nejak extra zapametal a odlisil od ostatnych kapiel v podobnom style na slovensku, i ked poznam asi len to co sa hrava v radiach, aj t len zbezne. Z nahravok toho casu na myspace som nadobudol pocit, ze je to take nejake rovnake vsetko, ale mozno to chce len viackrat vypocut. Ale hovorim, velmi prijemne pocuvanie, keby viac takehoto hravali v radiach, namiesto falosnych cover-hluposti od superstaristov, budem len poteseny.

Inac ... vyjme tety spevacky ... nenudite sa tam ostatni? Neber to v zlom, ale toto ma vzdy zaujimalo, tak ked uz sa je kde spytat ...
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #96 kedy: 04. September , 2009, 12:25:36 »

pablo, fakt to neni dobre. to ze sa nevenujes z praktickeho hladiska metalu ani ambientu a pracujes so sestrou neznamena ze tak jak to robite je to jedine co okrem ambientu a metalo zostava. je to fakt tazke spravit nieco naozajstne, ja to tiez neviem :) ale ked ta nemam pozitivne diskriminovat len preto ze je to relativne profi spravene a si clenom fora, tak je to cele zle a skuste to znova a znova. fakt nic v zlom, ked chces prerazit tak go go(aj ked aj ten slov pop sa uz ubera pomaly inde), ked chces spravit nieco poriadne tak toto ee...
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #97 kedy: 04. September , 2009, 13:15:27 »

mne sa nepaci hlas tej spevacky, nemozem si pomoct, hudba neni moj styl, ale to zvladam
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #98 kedy: 04. September , 2009, 13:18:12 »

je to cele take......nudaaaaaaaaa.....nema to naboj,nema to gule,neleze z toho energia....kedze nemam radio neprekvapilo by ma ak by sa toto tam hralo
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #99 kedy: 04. September , 2009, 13:22:55 »

je to cele take......nudaaaaaaaaa.....nema to naboj,nema to gule,neleze z toho energia....kedze nemam radio neprekvapilo by ma ak by sa toto tam hralo
Bavím sa skvele niekto hrava koncerty a festivaly a niekto si sniva svoje detske sny
« Posledná zmena: 04. September , 2009, 13:24:16 od styrioci » Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #100 kedy: 04. September , 2009, 13:23:43 »

to neznamena ze tak jak to robite je to jedine co okrem ambientu a metalo zostava

Suhlasim, dnes sa to vsetko premiesava troska inak a pop scena u nas zaostava, to je holy fakt. Ale snad budes suhlasit, ze je to tema na dlhsie. Ja sa nejdem a nechcem skryvat za abstraktne tvrdenie "vsak sme na Slovensku". Niesom majster sveta ani som nepadol uceny z neba a ucim sa sice na chybach inych ale aj svojich chybach. To si treba uvedomit. 

je to fakt tazke spravit nieco naozajstne

Dvakrat suhlasim a dodavam, ze aj ked uz vytvori niekto nieco "naozajstne" vzdy sa najdu ludia, ktori budu tvrdit, ze to nema nijaku cenu. Ludia maju v sebe vybudovane svoje stereotypy a maju tendenciu sa ich drzat a obhajovat si ich. Teraz neobhajujem seba, alebo kapelu, konstatujem stav veci. Hlavne je to proces a opakujem vytvorit nieco "naozajstne" si pyta celeho cloveka a rata sa aj s postupnym vyvojom a napredovanim a to so vsetkym co k tomu patri. My nesedime iba v skusobni, doma a ci pri nahravani, od zaciatku sme realna kapela, s realnymi chybami a realnymi uspechmi aj neuspechmi. A ucime sa dost rychlo. To je vsetko. Pacit sa ti to nemusi ani o 10 rokov, ale ak dospejem do bodu, keby ti budem moct povedat do oci, ze si za vecami stojim, tak ti to poviem.


Zaznamenané
marowak
Hosť
« Odpoveď #101 kedy: 04. September , 2009, 13:28:34 »

Mne osobne tento styl hudby (pop/rock) ako asi nahra Sunlips aj na CD v tom maksom prevedeni znie a pocuva sa lepsie z radia, ktore velmi casto nepocuvam  :). Live je o inom a tam by mal byt vyznamne vacsi drive (aspon takto to vnimam ja) zvukovy a aj co sa tyka performance kapely. Preto na live pop koncerty nechodim. V kazdom pripade drzim palce a Pablo, nedajte sa, chodte si za svojim!
Tu na Slovensku treba takychto ludi a kapely, nech uz hraju cokolvek (klasiku, jazz, country, hard, metal, progressive, ...), ktori maju gule na mieste a idu si za svojim cielom. Nemusi byt prave komercny uspech (media) tym najvyssim ocenenim, lebo to je casto iba zasterka.  Zdravíčko
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #102 kedy: 11. Október , 2009, 22:42:13 »

 :)


* 20093101425361312.jpg (86.38 KB, 941x508 - prehliadnuté 315 krát.)
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #103 kedy: 12. Október , 2009, 01:21:54 »

:)
:) Na zdravie!
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #104 kedy: 05. November , 2009, 00:04:32 »

Nazdar po par tyzdnoch vospolok. Opat len linknem trebars myspace profil, nahrali sme novu demo vec, posledny tyzden, je to vlastne prva vec z novych 4 ktore planujeme do konca roka nahrat... je urobeny nejaky novsi vizual na fotkach, zatial len tak namatkovo zverejneny, chceli by sme vsetko naraz spustit na webe 1.1.2010. Takze k tej veci http://www.myspace.com/kapelasunlips kto by mal chut je tam priamo odkaz na facebook. Pesnicka je to hned prva "Spravy v splne". Odpovedam na (skoro) akekolvek otazky  :) tykajuce sa kapely. Ak budu. Alebo postrehy.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 23 otázok.