Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. September , 2024, 15:25:37
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Hand made vs. fabricke aparaty  (Prečítané 17178 krát)
0 užívateľov a 9 Hostí prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 06. Máj , 2008, 14:09:29 »

a preco by nemohla hrat porovnatelne alebo dokonca lepsie. Ak si este nevidel tak sa pozri na porovnanie 5150 s JJaannkkovou hlavou.

Mozno keby si miesto videnia na obrazku prebrnkol na 6505+, tak by si tu netrepal. Zamysli sa co pises. V zivote si nazivo neskusil 6505+ a uz tu vypisujes ako Satriani jednoznacne sudy.

Jednoznacne by som do 20 litrov radil bud homemade, alebo Gerhat.com , urcite nekupuj ojazdeny amp ani bednu.

Do 20 litrov by som jednaznacne kupil novu hlavu ValveKinga alebo jazdeneho Marshalla, pripadne nieco ine... ja mam doma ojazdene veci a no problem.

Ked uz homemade, tak nech ma nieco co nemaju ti ostatni ako napriklad kombo Roba z Roznavy ... nato, ze je to na baterky, tak to ma cudlikov a moznosti ako Mesa Boogie  Žmurk

« Posledná zmena: 06. Máj , 2008, 14:27:46 od spyros » Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #16 kedy: 06. Máj , 2008, 14:14:03 »

myslim ze jazdene veci tu ma vacsina fore a bez problemov. o bedniach svojho casu pisal joe - vymlatene repro atd., toto beriem, ale opat je to iba o vyskusani.
moj zosik mal X majitelov, ma 32 rokov a funguje, bedna ma sice pomenej ale tiez bola z druhej ruky, funguje. basa taktiez, necakane funguje.
Zaznamenané

o-yep sro
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #17 kedy: 06. Máj , 2008, 14:19:03 »

?§!. ?§!. ?§!.
jasne, treba si kupit gerhata ktoreho nikto este poriadne nepocul alebo nejaky iny homemade, ktory ani nevies ako bude hrat.to su uplne istotky.
s tym gerhatom to bol len priklad. ja som nepovedal ze kupujte handmande bez oskusania!
Zaznamenané
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #18 kedy: 06. Máj , 2008, 14:30:22 »

Mily moj, 30 a viac rocne Hiwatty co mi presli pod paprcami rovnako ako stare Marshally hraju lepsie a su spolahlivejsie ako nove. ANo, obcas treba vymenit lampy a raz za par desiatok rokov aj kondiky, ktore boli na starych ampoch ovela kvalitnejsie. Prosim nepis o com nemas ani paru.
a tie hiwatty a marshally o ktorych hovoris si kupil pod 20 litrov?
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #19 kedy: 06. Máj , 2008, 14:34:17 »

a tie hiwatty a marshally o ktorych hovoris si kupil pod 20 litrov?

Hra to rolu? Co to ma spolocne s 20 litrami?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #20 kedy: 06. Máj , 2008, 14:36:36 »

Mozno keby si miesto videnia na obrazku prebrnkol na 6505+, tak by si tu netrepal. Zamysli sa co pises. V zivote si nazivo neskusil 6505+ a uz tu vypisujes ako Satriani jednoznacne sudy.
na kolkych handmade si hral. reagujes akokeby som napisal ze hocijaky handmade je lepsi ako 6505. to urcite netvrdim. Uecite neni jedno komu si davam robit amp. Ale neodporucam preplacat za znacku.

Ked uz homemade, tak nech ma nieco co nemaju ti ostatni
uzasna rada
Zaznamenané
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #21 kedy: 06. Máj , 2008, 14:38:01 »

Hra to rolu? Co to ma spolocne s 20 litrami?
ha ha ha ked nevies o com sa bavime tak co do mna ripes

prvy prispevok temy:
kúpim nejakaú celolampovú hlavu tak za 20000sk s tučným skreslením. Naj nejaky Marshall Peavey Crate.  kontakt p.kratochvila@centrum.sk
« Posledná zmena: 06. Máj , 2008, 14:38:54 od koktavyalojz » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #22 kedy: 06. Máj , 2008, 14:39:13 »

ha ha ha ked nevies o com sa bavime tak co do mna ripes

prvy prispevok temy:

Reagoval som na Tvoju radu nekupovat stare aparaty.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
acdc100
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 246


« Odpoveď #23 kedy: 06. Máj , 2008, 14:40:48 »

Moj gitarista má nový stack FENDER VAN HALEN III a žiadny home made čo som pri všetkej úcte doteraz počul tak nehral. Je to ale inde ako do 20 litrov. Niekto tu zabudol povedať ešte jednu vec. Keď si dneš kúpiš hlavu MARSHALL JCM-900 v dobrek kondícii, budeš sa o ňu starať, tak ju o 10 rokokv predáš minimálne za tú istú cenu, aj keď viem, že na nej určite zarobíš. No homemade o 10 rokov niekomu daruješ, samozrejme pokiaľ sa z toho za ten čas nevykľuje firma typu VHT, RIVERA, no to sa nepodarilo zatiaľ ani podstatnejšiemu hráčovi na CZ trhu - firme George DENNIS.  Na zdravie!

..staré Marshally nebrať do úst bez skúseností..
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #24 kedy: 06. Máj , 2008, 14:42:58 »

a tie hiwatty a marshally o ktorych hovoris si kupil pod 20 litrov?

ja som Acoustic kupil cca za 20 litrov. za cca 20 litrov sa da kupit v podstate hockedy JCM900 z pred 15 rokov...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #25 kedy: 06. Máj , 2008, 14:43:11 »

No homemade o 10 rokov niekomu daruješ

Asi tak. Akonahle ho kupis, peniaze v nom uz likvidne nemas, resp. so stratou. A vela ludi ich akosi podozrivo rychlo predava tesne po kupe, staci pozriet hudebnibazar, muziker a pod. Uz je to tu s tym vychvalovanim homemade dost klise.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #26 kedy: 06. Máj , 2008, 14:44:19 »

Reagoval som na Tvoju radu nekupovat stare aparaty.
samozrejme neplati pre kazdeho. urcite nie pre vas vintageistov  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #27 kedy: 06. Máj , 2008, 14:47:04 »

samozrejme neplati pre kazdeho. urcite nie pre vas vintageistov  Na zdravie!

Nejde len o vintagistov. Radsej kupim ojazdenu original JCM800 alebo JCM900 za 20 ako si dat robit ich homemade klon. Alebo trebars spominany Rastov Acoustic.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #28 kedy: 06. Máj , 2008, 14:48:33 »

Asi tak. Akonahle ho kupis, peniaze v nom uz likvidne nemas, resp. so stratou. A vela ludi ich akosi podozrivo rychlo predava tesne po kupe, staci pozriet hudebnibazar, muziker a pod. Uz je to tu s tym vychvalovanim homemade dost klise.
to zase moze byt vselijako. Nemusi to znamenat ze ten aparat je zly...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #29 kedy: 06. Máj , 2008, 14:49:26 »

to zase moze byt vselijako. Nemusi to znamenat ze ten aparat je zly...

Zly nemusi byt. S najvacsou pravdepodobnostou to ale znamena, ze nesplnil predstavy objednavatelov.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.078 sekund, 23 otázok.