Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
07. Október , 2024, 20:46:42
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ORAVAROCKFEST  (Prečítané 7683 krát)
0 užívateľov a 10 Hostí prehliada túto tému.
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 03. August , 2008, 11:33:47 »

parada . . hrali sme prvi .. zvukar sa na nas vysantil ale pohoda pri predposlednej pesnicke uz to islo v pohode
ostatne kapelky . klasika chiki parada na vybornu akurat boha isli hrat pridavok a akysi chujko hodil bvlato do nich tak sa vyjebali nato a odisli .
karpina parada tiez dlho som ich nevidel .
emor som si chcel vychutnat ale pocuval som iba par pesniciek z kufra auta  Bavím sa skvele som nevladal
HT s novym gitaristom pohoda celkom sa mi aj zda ze sveto prestal chlastat alebo co bo sem tam vytahuje ako za mlada  Bavím sa skvele
inak kasa vseobecna . ludia , pivko a tak no
stretol som sa tam s martinomlm   :) pohoda dali sme pivko neskor blanta v lese a bolo
ty si tam hral co ,? s rumburaxom .. som nestihol sme akurat tlacili do seba zranicu v bille
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 03. August , 2008, 11:46:32 »


ty si tam hral co ,? s rumburaxom .. som nestihol sme akurat tlacili do seba zranicu v bille


Praveze nehral, tak som chcel aj takto zisit ze ako hrali :). Chalani museli odohrat len s jednou gitarou, ja som bol odcestovany.
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 03. August , 2008, 11:49:17 »

Praveze nehral, tak som chcel aj takto zisit ze ako hrali :). Chalani museli odohrat len s jednou gitarou, ja som bol odcestovany.


Tak to máš super, že je v kapele zabezpečená aspoň nejaká úroveň redundancie ... to u nás vypadne jeden člen a koniec, dohrali sme.
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 03. August , 2008, 12:18:07 »

Tak to máš super, že je v kapele zabezpečená aspoň nejaká úroveň redundancie ... to u nás vypadne jeden člen a koniec, dohrali sme.

Zasa az taka redundancia tam nie je, chlapci zahraju bezomna, ale bez druheho gitaristu nie (bez Ondra). Cize z toho mi vychadza ze som tam nadbytocny a ze to len kazim :).
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 03. August , 2008, 12:22:53 »

No ale kde je problém, veď sa nauč Ondrove party a je to ...
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 03. August , 2008, 12:41:05 »

Praveze nehral, tak som chcel aj takto zisit ze ako hrali :). Chalani museli odohrat len s jednou gitarou, ja som bol odcestovany.
Veru pytal som sa na teba Bavím sa skvele Ale podarilo sa mi chytit CDcko.

Emor som tiez prespal. Inak sa celkom divim, ze som sa odtial vratil cely. Veci co som mal na sebe isli rovno do kosa.
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 03. August , 2008, 12:46:46 »

Veru pytal som sa na teba Bavím sa skvele Ale podarilo sa mi chytit CDcko.

Emor som tiez prespal. Inak sa celkom divim, ze som sa odtial vratil cely. Veci co som mal na sebe isli rovno do kosa.

:), aspon to Rumburakove cd? :)
A ako hrali fesaci?
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #22 kedy: 03. August , 2008, 12:48:04 »

kapely boli fajn, miestami boli strasne problemy s odposluchmi, stazovalo sa na to viac kapiela, zvukari proste srali na menej zname kapely...

martinlm najebany na chudaka  ha ha ha Na zdravie!

a zkurvene pocasie, no...
Zaznamenané

stoka!
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #23 kedy: 03. August , 2008, 12:50:21 »

este dalsia finta vela ludi sa stazovalo ze celkovo je koncik ticho ze zvukar ho nedal tak nahlas
tipek co varil gulas picoval ze toto je metal a nie dychovka .
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #24 kedy: 03. August , 2008, 12:52:10 »

este dalsia finta vela ludi sa stazovalo ze celkovo je koncik ticho ze zvukar ho nedal tak nahlas
tipek co varil gulas picoval ze toto je metal a nie dychovka .

presne ako vravis, bol som za zvukarom, povedat, nech to da trocha hlasnejsie tak mi povedal ze potom bude za 3 hodiny v prdeli... takze kapely hrali len pre zvukara, nie pre ludi, klasika...

nechapem, ako si profi ozvucovacia firma moze dovolit zobrat na 2 akciu 1 zvukara, ktory tam musi sediet 20 hodin
Zaznamenané

stoka!
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 03. August , 2008, 12:54:03 »

Pre mna uplne rozumna hlasitost. Komu to bolo tam vzadu pri zvukarovi ticho, mal ist do kotla Žmurk
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #26 kedy: 03. August , 2008, 12:55:46 »

Pre mna uplne rozumna hlasitost. Komu to bolo tam vzadu pri zvukarovi ticho, mal ist do kotla Žmurk

ty si bol najebany, nam normalnym to bolo malo  ha ha ha ha ha ha ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané

stoka!
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #27 kedy: 03. August , 2008, 12:58:20 »

 To co bolo? červená-von
Zaznamenané

brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 03. August , 2008, 13:06:19 »

http://www.hudba.sk/spravy/2008-08-01-orava-rockfest-2008-skvele-pocasie-vyborni-ludia-paradna-atmosfera-a-prve-foto

tu je uz zopar fotiek  Zdravíčko
Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 03. August , 2008, 13:16:37 »

Zvukár mal pravdu ... jednak sú v platnosti normy hlasitosti na verejných akciách a kto to nedodrží, platí mastnú pokutu, a po druhé, ak by sa s hlasitosťou moc nadrapoval, odišli by mu uši po pár kapelách ... A potom by sa headlineri sťažovali, že majú nahovno zvuk, keďže pri najlepšej snahe by im skrátka dobrý zvuk nedokázal spraviť, nevedel by to správne odhadnúť. Ja ho chápem, viem, o čom to je. Po pár hodinách randálu je absolútne jedno, čo tam hučí, ak niečo pridáš alebo uberieš, bude to hučať trochu ináč, ale neodhadneš, či je to horšie alebo lepšie. Lepšie je mať príma zvuk pri normálnej hlasitosti, ako nekonkrétne hučanie pri intenzite štartujúceho raketoplánu.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.262 sekund, 23 otázok.