Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
03. Október , 2024, 12:20:36
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kryt na zvukovy otvor  (Prečítané 1091 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
samqo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 180



« kedy: 30. Jún , 2008, 15:14:07 »

Neviem, ze ci je tato otazka vhodna do tejto temy, ale tak nevedel som, ze kam inam ju dat. Vcera som bol na koncerte IMT Smile a Tasler tam mal na svojej Takamine akustike taky kryt  na zvukovom otvore, tak sa teda chcem opytat ze naco taka vec je?Je to proti spetnej vezbe?Je to uzitocne?
Zaznamenané

S.
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #1 kedy: 30. Jún , 2008, 21:30:27 »

Neviem, ze ci je tato otazka vhodna do tejto temy, ale tak nevedel som, ze kam inam ju dat. Vcera som bol na koncerte IMT Smile a Tasler tam mal na svojej Takamine akustike taky kryt  na zvukovom otvore, tak sa teda chcem opytat ze naco taka vec je?Je to proti spetnej vezbe?Je to uzitocne?
Mr.Halen by ti vedel napisat skusenosti. Pouzival to na svojej akustike. A aj nazov ano, mne to teraz na um nepride.
Ivan pouziva ten kryt na dotycnej akustike z dovodu, ze mu na koncertoch vazne piska. Je to elektronikou, ktora je vo vnutri gitary. Ten kryt znizuje nachylnost na sp. vazbu, ale podla mojich experimentov na Mr.Halenovej Yamahe to znelo o dost horsie. Cely zvuk sa vyrazne zatlmil, potom som to uz neskusal zapojit do PA a vybral som to von.
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.072 sekund, 23 otázok.